Indykpol – Exact 3:1 (koniec) | Jastrzębski – MKS 1:3 (koniec) | Skra – Projekt 3:0 (koniec)
Cuprum – Resovia 3:0 (koniec) | GKS – Dafi Społem 0:3 (koniec) | BKS Visła – BBTS 3:0 (koniec)
Trefl – Stocznia 3:1 (koniec) | Czarni – ZAKSA 1:3 (koniec)

25:17
    Yudin umiejętnie obija blok rywali i Łuczniczka zwycięża!

24:17
    Po asie serwisowym Filipiaka gospodarze mają piłkę meczową!

20:15
    Wrócili do pięciopunktowej przewagi siatkarze Łuczniczki! Czas dla trenera przyjezdnych.

16:11
    Bydgoszczanie utrzymują wysoką przewagę nad rywalami! Druga przerwa techniczna i aż pięć punktów różnicy pomiędzy gospodarzami a BBTS-em.

25:19
    Blokiem punktują gospodarze i wygrywają kolejną partię!

25:23
    Fantastycznie ze skrzydła Yudin i Łucznika zwycięża pierwszego seta!

24:22
    Skuteczny atak Yudina i piłka setowa dla Łuczniczka!

16:15
    Sacharewicz skutecznie atakuje i na drugą przerwę techniczną schodzą gospodarze.

12:13
    Punktowy blok przyjezdnych, którzy zdobywają czwarty punkt z rzędu i wychodzą na prowadzenie!

8:5
    Wymianę zwyciężają gospodarze. Pierwsza pierwsza techniczna z trzypunktowym prowadzeniem bydgoszczan!

BKS Visła Proline Bydgoszcz: Nowakowski, Bobrowski, Gromadowski, Sieńko, Szczurek, Filipiak, Siwicki, Yudin, Jurkiewicz, Katić, Rohnka, Sacharewicz
    Libero: Czunkiewicz

BBTS Bielsko-Biała: Grzechnik, Storożiłow, Siek, Gryc, Bartos, Janeczek, Bieńkowski, Vemić, Kwasowski, Gaca
    Libero: Czauderna, Koziura

Sędziowie: Piotr Skowroński, Marek Heyducki