Atlanta – Washington 114:99 (koniec) | Chicago – Boston 105:99 (koniec) | Sacramento – San Antonio 94:102 (koniec)
Portland – LA Clippers 106:114 (koniec)
Atlanta Hawks
114:99 (29:27, 57:56, 81:80)
Washington Wizards
Piątek 28.10.2016, 01:30National Basketball Association

No cóż, Czarodzieje przez trzy kwarty walczyli jak równy z równym z rywalem, jednak w czwartej kwarcie Atlanta odpaliła. Gospodarze popełniali zdecydowanie mniej błędów i dzięki temu pewnie pokonali Wizards. Marcin Gortat zagrał średnio. Zdobył jedynie 4 oczka. (04:03:23)

Koniec meczu. (114:99)

47:05
    Delaney podobnie skutecznie w ataku. (114:99)

46:50
    Burke za dwa z drugiej strony boiska. (112:99)

46:48
    Muscala odpowiada tym samym! Trzy oczka w jego wykonaniu. (112:97)

46:28
    Jeszcze za trzy z dystansu McClellan! (109:97)

46:17
    Bembry także skutecznie. No cóż, Wizards dzis przegrają. (109:94)

46:03
    Oubre raz celnie z linii rzutów wolnych. (107:94)

45:38
    Jeszcze jedna kontra gości, w której McClellan trafia! (107:93)

45:25
    Satoransky skutecznie w ataku. Dwa oczka. (107:91)

45:05
    Muscala odpowiada i nie daje za wygraną! Celnie z półdystansu za dwa! (107:89)

44:37
    Oubre raz celnie z linii rzutów wolnych. (105:89)

44:21
    Wizards jeszcze sie bronią. Dwa pierwsze oczka w tym meczu McClellana. (105:88)

43:45
    Kolejna kontra zawodników Atlanty i znów udana! Teraz dwa oczka Sefolosha! (105:86)

42:58
    W odpowiedzi za dwa skutecznie Millsap. Wizards chyba już nie mają sił... (103:86)

41:55
    Morris się budzi! Wpada pod kosz i trafia za dwa! (101:86)

41:39
    Ależ kwarta w wykonaniu Hardawaya! Kolejne dwa oczka! (101:84)

41:20
    A Wizards nadal się mylą! Kolejna strata w ataku! Potem jeszcze źle Beal! (99:84)

40:46
    Po przerwie ciąg dalszy dobrej passy gospodarzy! Teraz Schroder punktuje za dwa. (99:84)

40:15
    No cóż, kolejna kontra i rozegranie piłki ponownie do Hardawaya, który ponownie za trzy! Czas dla gości! (97:84)

39:49
    Ależ odpowiedź...trójka Millsapa, gospodarze nam się rozegrali. (94:84)

39:30
    Jest przełamanie i trafienie Beala za dwa! (91:84)

39:10
    A Wizards mylą się na potęgę! Za trzy nie trafia Morris i traci! (91:82)

38:39
    Hardaway show! Trójka z dalekiego dystansu i kolejny czas dla przyjezdnych! (91:82)

38:19
    Kolejna kontra Atlanty i znów zakończona punktem! Ponownie w natarciu Hardaway. (88:82)

37:50
    Krótka przerwa na życzenie szkoleniowca gości. (86:82)

37:46
    Nieudana akcja Wizards, a w kontrze pewnie Hardaway za dwa! (86:82)

37:16
    Gospodarze nie odpuszczają. Teraz pewnie za trzy Millsap! (84:82)

36:45
    Dwa oczka Smitha! (81:82)

36:30
    Tak samo i goście nieskutecznie w ataku w swojej pierwszej akcji w czwartej kwarcie. (81:80)

36:17
    Od straty kolejną kwartę rozpoczynają przyjezdni. (81:80)

36:01
    Czwarta kwarta rozpoczęta. (81:80)

36:00
    Trzecia kwarta skończona. (81:80)

35:12
    Thornton za trzy w odpowiedzi! Tu będzie ciekawa końcówka! (81:80)

34:49
    Kolejna kontra gospodarzy i jeszcze raz Sefolosha skutecznie za dwa! (81:77)

34:27
    Za to Sefolosha popisuje się trójką! (79:77)

34:09
    Dwa punkty w wykonaniu Burke'a i znów to Czarodzieje na prowadzeniu. (76:77)

33:45
    Faulowany Nicholson dwa razy celnie z linii rzutów wolnych. (76:75)

33:29
    Hardaway z półdystansu za dwa i gospodarze odskakują gościom na trzy oczka. (76:73)

33:00
    Z drugiej strony boiska niecelnym rzutem popisuje się Wall. Kontra Hawks, ale traci Howard wskutek faulu ofensywnego. (74:73)

32:20
    Teraz Muscala za dwa! No nikt nie może odskoczyć rywalowi! (74:73)

31:27
    W odpowiedzi niezawodny dziś Morris za dwa! (72:73)

31:08
    A teraz Howard skutecznie dwa razy z linii rzutów wolnych. (72:71)

31:05
    Gortat najpierw fauluje, potem traci. Niezbyt udane spotkanie dla Polaka. (70:71)

30:20
    Kolejna kontra Wizards, jednak Thornton nie trafia z dystansu za trzy. (70:71)

29:50
    Po przerwie Wall celnie za dwa! Ależ wyrównany mecz! (70:71)

29:30
    Do tego Millsap skutecznie w kontrze za dwa i czas dla przyjezdnych! (70:69)

28:53
    Gortat nie trafia po zbiórce. Dzięki temu kontrę mają rywale i Bazemore celnie za trzy! (68:69)

28:15
    W odpowiedzi pewny rzut za dwa w wykonaniu Schrodera. (65:69)

28:08
    Wall w kontrze po raz kolejny skutecznie za dwa. (63:69)

28:04
    Trzeba przyznać, że mecz jest toczony w wysokim tempie. Obie drużyny grają równo, jednak wydaje się, że gospodarze notują więcej strat. (63:67)
    Hala pełna!

28:00
    Sporo strat po stronie Atlanty. Mimo to goście nie potrafią tego wykorzystać. (63:67)

27:36
    W odpowiedzi celny rzut Millsapa! (63:67)

27:10
    Kolejna kontra Czarodziejów zakończona dwoma punktami Portera! (61:67)

26:39
    Sporo niedokładności po stronie obu drużyn. Mimo to jak na razie lepiej spisują się Wizards. (61:65)

26:10
    A teraz Porter skutecznie w kontrze! (61:65)

25:44
    Ależ ten Morris dziś gra! Kolejne dwa oczka! (61:63)

25:36
    Cios za cios. Tym razem za dwa celnie Millsap! (61:61)

25:10
    Przechwyt Gortata pod własnym koszem. W kontrze rozegranie do Walla, który nie myli się i Czarodzieje na prowadzeniu! (59:61)

24:40
    W odpowiedzi za trzy skutecznie Morris z dystansu! (59:59)

24:15
    Na początek kwarty za dwa skutecznie Schroder. (59:56)

24:01
    Trzecia kwarta rozpoczęta. (57:56)

Wyrównana pierwsza część tego spotkania. Ciężko zweryfikować, kto może wygrać to spotkanie, bo zarówno goście jak i gospodarze mają swoje szanse, jednak popełniają zbyt wiele błędów.

24:00
    Druga kwarta skończona. (57:56)

23:57
    Ten osobisty także trafiony. (57:56)

23:57
    W odpowiedzi za dwa w kontrze Wall. Z faulem. Dodatkowy osobisty. (57:55)

23:47
    Jeszcze Millsap trafia za trzy tuż przed przerwą! (57:53)

23:39
    Jeszcze czas dla gospodarzy po przechwycie. (54:53)

23:22
    Strata przyjezdnych i szybka kontra gości, rozegranie do Hardawaya, a ten za dwa. (54:53)

23:09
    Najpierw nieudany atak gości, potem strata gospodarzy. Krótka przerwa dla Wizards. (52:53)

22:58
    Millsap wykorzystuje kontrę i kolejny raz trafia za dwa! (52:53)

22:20
    Teraz skutecznie w strefie podkoszowej rywala Bazemore! (50:53)

22:00
    Kontra Wozards i znów ten niezawodny Morris, ale teraz za trzy! (48:53)

21:38
    Morris odpowiada i ponownie znajduje drogę do kosza! Dwa oczka! (48:50)

21:27
    Howard po raz kolejny dwa razy skutecznie z linii rzutów wolnych. (48:48)

21:25
    Sporo niedokładności w poczynaniach obu drużyn. Na przemian w ataku mylą się goście jak i gospodarze. (46:48)

21:05
    Rozegranie piłki do Portera, który się nie myli. Czas dla zawodników Atlanty! (46:48)

20:37
    Howard błyskawicznie doprowadza do stanu równowagi. (46:46)

20:25
    Po krótkiej przerwie Wall dwukrotnie skutecznie z linii rzutów wolnych! (44:46)

20:21
    Wall raz celnie z linki rzutów wolnych i czas dla zawodników gości. (44:44)

19:59
    Bazemore dwukrotnie celnie z linii rzutów wolnych. (44:43)

19:39
    Po przechwycie gości, szybka kontra i rozegranie do Gortata, który się nie myli. (42:43)

19:30
    Dwight nie myli sie i trafia raz z linki rzutów wolnych! (42:41)

19:25
    Faulowany Howard i dwa osobiste dla niego. (41:41)

19:11
    Remis! Szybka kontra Wizards i skutecznie w ataku Porter. (41:41)

19:00
    Do tego ten raz celnie z linii rzutów wolnych. (41:39)

18:17
    Beal skutecznie za dwa z półdysnasu! (41:38)

17:59
    Po krótkiej przerwie trójka Schrodera! Atlanta tak łatwo podgonić się nie da. (41:36)

17:15
    Krótki fragment chaotycznej gry, obfitującej w ogromną ilość nieudanych zagrań. (38:36)

16:55
    Tak samo skutecznie w kontrze Thornton. (38:36)

16:09
    Jak na razie istny rollercoaster! Teraz Nicholson za dwa i zmniejsza strstę! (38:34)

15:52
    Burke również udanie w ataku. (38:32)

15:36
    Sefolosha bardzo pewnie w ataku za dwa! (38:30)

15:10
    Korver za to udanie z dystansu za trzy! (36:30)

14:59
    Kolejna trójka w wykonaniu Wizards okazuje się bardzo nieudana. (33:30)

14:30
    Widać, że brakuje zgrania obu drużynom. Sporo niepotrzebnych strat, które potem mogą okazać się brzemienne w skutkach. (33:30)

14:10
    Jeszcze jednak kontra gospodarzy, po której ten sam zawodnik trafia do kosza ponownie. (33:30)

14:00
    Sefolosha bardzo pewnie w swojej bramce. (31:30)

13:15
    Gospodarze od razu próbują odpowiedzieć, jednak nie mogą trafić z dystansu za trzy. (29:30)

12:59
    Goście świetnie rozpoczynają kolejną kwartę! Za trzy z dystansu Oubre. (29:30)

12:01
    Druga kwarta rozpoczęta. (29:27)

12:00
    Pierwsza kwarta skończona. (29:27)

11:56
    Wizards nie odpuszczają! Beal ponownie spa półdystansu za dwa! (29:27)

11:33
    Millsap dziś nie zawodzi bo trafia po raz za dwa! (29:25)

11:10
    Burke odpowiada i także trafia z półdystansu za dwa! (27:25)

10:55
    Millsap skutecznie z półdystansu. (27:23)

10:37
    A teraz kolejne dwa oczka Gortata spod kosza! (25:23)

10:14
    Atlanta nie odpuszcza! Tym razem skutecznie w ataku Delaney! (25:21)

09:58
    A oprócz tego za dwa skutecznie Beal! (23:21)

09:41
    Nicholson w kontrze za dwa! (23:19)

09:04
    W odpowiedzi pierwsza trójka Wizards po celnym rzucie Nicholsona. (23:17)

08:49
    A teraz w kontrze bardzo skuteczny atak w wykonaniu Hardewaya. (23:14)

08:20
    Faulowany Muscala dwukrotnie trafia z linii rzutów wolnych. (20:14)

08:05
    Zarówno goście, jak i gospodarze, mają sporo problemów z koncentracja. Przekłada się to na sporą ilość strat. (18:14)

07:35
    Kolejne dwa punkty Howarda, tym razem po szybkiej kontrze. (18:14)

07:20
    Beal nie trafia z dystansu za trzy i gospodarze będą mieli szansę na kontrę. (16:14)

07:05
    Po przerwie Bazemore dwa razy celnie z linii rzutów wolnych. (16:14)
    Pierwsza punktowa akcja Howarda

06:55
    Zbiórka w obronie Gortata i szybka kontra, po której Beal doprowadza do wyrównania i o czas prosi szkoleniowiec gospodarzy. (14:14)

06:35
    A teraz kontra Wizards zakończona celnym rzutem Portera! (14:12)

05:40
    I są pierwsze punkty Gortata! Rzut hakiem do kosza Atlanty okazuje się celny! (14:10)

05:30
    Kontra gospodarzy zakończona celnym rzutem za trzy w wykonaniu Schrodera. Czas dla Wizards. (14:8)

04:56
    Do tego Millsap raz celnie z linii rzutów wolnych. (11:8)

04:56
    Millsap ponownie pewnie w ataku i Atlanta wraca na prowadzenie! (10:8)

04:30
    Chaotyczne gra z obu stron. Sporo strat i nieudanych zagrań, co przekłada skę na niezbyt wysoką skuteczność. (8:8)

03:40
    Millsap w odpowiedzi skutecznie za dwa. (8:8)

03:22
    Kontra gości i znów rozegranie do Morrisa, który się jak na razie nie myli. (6:8)

02:55
    A po stronie Czarodziejów po raz kolejny skutecznie niezawodny Morris! (6:6)

02:17
    A teraz skutecznie w kontrze Korver! (6:4)

01:57
    Morris błyskawicznie w odpowiedzi za dwa. (4:4)

01:39
    Ale teraz nieudanie w ataku goście. Kontrę wykorzystują gospodarze! Korner za dwa. (4:2)

01:10
    W odpowiedzi udanie w ataku Howard. (2:2)

00:51
    Pierwsze punkty przyjezdnych po celnym rzucie Beala! (0:2)

00:40
    Nieudany atak Wizards. Kontra gospodarzy zakończona stratą Howarda. (0:0)

00:20
    Morris nie trafia z półdystansu, jednak Gortat zbiera pod koszem gospodarzy. (0:0)

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

Cały czas czekamy na rozpoczęcie tego spotkania!

Atlanta Hawks: Bazemore, Millsap, Howard, Korver, Schroder, Bembry, Delaney, Hardaway, Humphries, Muscala, Prince, Sefolosha, Tavares

Washington Wizards: Smith, House, Oubre, Beal, Wall, Burke, Gortat, Mahinmi, McClellan, Morris, Nicholson, Ochefu, Porter, Satoransky, Thornton.

Ciężko wyrokować kto w tym spotkaniu będzie lepszy. My liczymy na dobrą grę Gortata w barwach Czarodziejów. Na transmisję zapraszamy już od 1:30!

W poprzednim sezonie obydwie drużyny zmierzyły się ze sobą czterokrotnie. Dwukrotnie wygrali Hawks i dwukrotnie zwyciężyli Wizards.

Atlanta Hawks w październikowych spotkaniach spisywała się również dobrze. Pięć wygranych i dwie porażki. Podobnie jak goście tego spotkania. Obie drużyny za cel na najbliższy sezon mają awans do fazy play-off.

W przedsezonowych spotkaniach towarzyskich Wizards spisywali się nieźle. Trzeba jednak przyznać, że sparingi nie odzwierciedlają rzeczywistości. 4 wygrane i 3 porażki. Tak wyglada bilans Wiazrds w przedsezonowych spotkaniach.

Atlanta w poprzednim sezonie grała podobnie, jednak zdołała awansować do fazy play off, gdzie w ćwierćfinale polegli wyraźnie. Cleveland Cavaliers 0:4.

Poprzedni sezon dla Wizards to była katastrofa. Pomimo dobrych transferów, drużyna ze stolicy Stanów Zjednoczonych nie awansowała do fazy play-off. To był spory zawód zarówno dla kibiców jak i działaczy Wizards.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 01:30.