Monaco – CSKA Mos. 3:0 (koniec) | Tottenham – Bayer 0:1 (koniec) | Borussia D. – Sporting 1:0 (koniec)
Legia – Real Madryt 3:3 (koniec) | Kopenhaga – Leicester 0:0 (koniec) | Porto – Club Brugge 1:0 (koniec)
Sevilla – Dinamo Z. 4:0 (koniec) | Juventus – Lyon 1:1 (koniec)
Tottenham Hotspur
0:1 (0:0)
Bayer Leverkusen
Środa 02.11.2016, 20:45 • Wembley, Londyn • Liga Mistrzów UEFA • Grupa E

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do naszych relacji! (22:43:50)
    Bayer zgarnia dzisiaj komplet punktów:

To już koniec emocji w tym spotkaniu. Bayer 04 Leverkusen sprawia sporą niespodziankę i wygrywa na Wembley. Koguty dzisiaj zaprezentowały się dość kiepsko i stworzyły sobie jedną świetną sytuację strzelecką. Dier z rzutu wolnego przymierzył jednak tylko w poprzeczkę. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dzisiaj Kevin Kampl, który jest dzisiaj bohaterem Aptekarzy.

90+5

90+4
    Bardzo dobrze zachował się w tej sytuacji Volland. Wywalczył on rzut rożny po starciu z Allim na linii końcowej.

90+3
    Sissoko zdecydowanie w końcówce sieje najwięcej zamieszania. Nie zdołał jednak w tej sytuacji zamknąć dośrodkowania N'Koudou.

90+2
    Goście wyraźnie grają teraz na czas. Starają się utrzymać przez jak najdłuższy czas przy piłce na połowie rywali.

90+1
    Szwecki arbiter dolicza do tego spotkania aż pięć minut. Jest to jeszcze sporo czasu dla gospodarzy na doprowadzenia do wyrównania.

90
    Za moment dowiemy się ile minut doliczy sędzia do tej rywalizacji. Mieliśmy kilka zmian w tej części gry.

89
    Pochettino stoi zasmucony przy linii bocznej boiska. Jego drużyna dzisiaj nie prezentuje się wyraźnie na miarę swoich możliwości.

88
    Cała defensywa Bayeru cofa się we własną szesnastkę. Gospodarze za moment będą wykonywać rzut wolny.

86
    Zmiana w drużynie Bayer 04 Leverkusen: z boiska schodzi Charles Aránguiz, na boisku pojawia się Kai Havertz.

86
    Mamy kontuzjowanego Aranguiza na murawie. Schodzi on właśnie z pomocą służb medycznych za linię boczną.

85
    Zmiana w drużynie Bayer 04 Leverkusen: z boiska schodzi Kevin Kampl, na boisku pojawia się Kevin Volland.

84
    Kapitalną okazję na dobitkę w poprzedniej sytuacji miał Janssen, ale w ostatniej chwili został zablokowany.
    83. Dier przymierzył w poprzeczkę:

83
    Dier pięknie przymierzył z rzutu wolnego, ale futbolówka zatrzymała się na poprzeczce bramki Leno! Później dobitka została wyblokowana na linii bramkowej!

82
    Tuż przed polem karnym faulowany był Alli. Za moment ten zawodnik będzie zapewne uderzał z rzutu wolnego.

81
    Koguty nie mają kompletnie pomysłu na grę. Warto podkreślić, że w tym momencie Legia Warszawa zdobyła bramkę na 3:2 z Realem Madryt.

Dawid Czempisz

Gole: 65. Kampl

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 2:2. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 1:2. Foule: 12:11.
    Tottenham Hotspur: Lloris – Walker, Dier, Vertonghen, Davies – Wanyama, Dembélé (31. V. Janssen) – Moussa Sissoko, Alli, Eriksen (66. Winks) – S. Heung-Min (73. N'Koudou).
    Zmiany: Vorm – Rose, V. Janssen, N'Koudou, Onomah, Winks, Carter-Vickers.

Bayer Leverkusen: Leno – Henrichs, Toprak, Tah, Wendell – Kampl (85. Volland), Baumgartlinger, Aránguiz (86. Havertz), Brandt (70. Çalhanoğlu) – Mehmedi, J. Hernández.
    Zmiany: R. Özcan – Dragović, Çalhanoğlu, Kießling, Jedvaj, Havertz, Volland.

Główny: Jonas Eriksson
    Asystenci: Mathias Klasenius, Daniel Wärnmark
    Bramkowi: Stefan Johannesson, Markus Strömbergsson
    Techniczny: Daniel Gustavsson (Szwecja)