Olimpia-Beskid – EKS Start 25:34 (koniec) | AZS Łączpol – Arka 20:28 (koniec) | Piotrcovia – Zagłębie 26:27 (koniec)
KPR J.G. – KPR G.K. 23:28 (koniec) | MKS Perła – Młyny Stoisław 30:22 (koniec)
MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
25:34 (11:16)
EKS Start Elbląg
Sobota 05.11.2016, 16:00 • Hala MOSiR, Nowy Sącz • PGNiG Superliga kobiet • 9. kolejka
    60
    Rzut Lubereckiej tuż przed końcową syreną i piłka ląduje w bramce Startu Elbląg! (25:34)
    60
    Aleksandra Kwiecińska trafiła ze skrzydła! (24:34)
    59
    Natychmiastowa odpowiedź Lubereckiej! (24:33)
    59
    Kwiecińska świetnie rzuca z 9. metra i trafia do bramki! (23:33)

58
    Tomasz Rosiński ukarany dwiema minutami za... wejście na boisko i pomoc w zejściu z boiska zawodniczce Olimpii. (23:32)
    57
    Sylwia Lisewska trafia z rzutu karnego! (23:32)

57
    Świerżewska faulowana i będą dwie minuty kary dla Agnieszki Leśniak. (23:31)

56
    Dwie minuty kary dla Dominiki Grobelskiej. (23:31)
    56
    Piłka na koło do Choromańskiej i bramka obrotowej Olimpii-Beskid! (23:31)
    55
    Sylwia Lisewska trafia z rzutu karnego! (22:31)
    54
    Strata elblążanek i kontratak Olimpii-Beskid zakończony bramką Oliwii Nosal! (22:30)
    53
    Piłka na koło do Choromańskiej i piłka w siatce! (21:30)
    51
    Szybkie wyjście przyjezdnych i bramka Lisewskiej! (20:29)
    50
    Piłka na skrzydło do Magdaleny Balsam, która podwyższa prowadzenie swojej drużyny! (20:28)
    49
    Lisewska trafia z rzutu karnego! (20:27)

49
    Jędrzejczyk faulowana i będzie rzut karny. Do tego będą dwie minuty kary dla Choromańskiej, (20:26)
    48
    Szybka odpowiedź gospodyń i bramka Marty Rosińskiej! (20:26)
    48
    Jędrzejczyk trafia z 9. metra! (19:26)
    47
    Agnieszka Leśniak trafia w słupek z rzutu karnego, jednak piłka szczęśliwie wraca do kapitan Olimpii-Beskid, która wykorzystała drugą szansę. (19:25)
    46
    Magdalena Balsam rzuca ze skrzydła i zdobywa bramkę! (18:25)

46
    Strata "Góralek" i szybkie wyjście z kontrą Jędrzejczyk, którą fauluje Smbatian. Dwie minuty kary dla zawodniczki gospodyń. (18:24)
    42
    Natychmiastowa odpowiedź elblążanek i bramka Pauliny Muchockiej! (18:24)
    42
    Dobra, indywidualna akcja Gabrielli Szabo, zakończona celnym rzutem! (18:23)
    40
    Zaskakujący rzut Tamary Smbatian i piłka wpada do bramki! (17:23)
    40
    Bardzo ładny rzut Dankowskiej z koła. Karolina Szczurek przelobowana! (16:23)

39
    Dwie minuty kary dla Marty Rosińskiej. (16:22)
    39
    Świetne wejście Joanny Wagi między obronę gospodyń i dobry rzut – mamy kolejną bramkę dla Startu Elbląg. (16:22)
    38
    Rosińska trafia po indywidualnej akcji! (16:21)
    38
    Agnieszka Leśniak trafia ze skrzydła! (15:21)
    36
    Agnieszka Leśniak zamienia rzut karny na bramkę! (14:21)
    35
    Kolejny świetny rzut Andrzejewskiej! Piłka w bramce! (13:21)
    34
    Joanna Waga sprytnym zwodem minęła obronę Olimpii-Beskid i rzuciła nie do obrony! (13:20)
    34
    Gabriella Szabo pokonuje Szywierską po rzucie z dystansu! (13:19)
    33
    Kolejna świetna akcja Andrzejewskiej i piłka wpada do siatki! (12:19)
    32
    Andrzejewska rzuca z 9. metra i Aleksandra Sach nie odbija piłki! Bramka! (12:18)
    32
    Szczęśliwa bramka Marty Rosińskiej! Piłka przeszła między nogami Szywierskiej! (12:17)
    31
    Podanie do nieobstawionej Joanny Wagi, która pewnym rzutem po koźle pokonała Aleksandrę Sach! (11:17)
    30
    Sylwia Lisewska trafia z rzutu karnego! (11:16)
    30
    Bramka Gabrielli Szabo po rzucie z dystansu! (11:15)
    29
    Magdalena Balsam trafia ze skrzydła! (10:15)
    29
    Bramka Lubereckiej z kontrataku! (10:14)
    28
    Strata przyjezdnych w ataku i Agnieszka Leśniak rzuca na pustą bramkę! Piłka w siatce! (9:14)
    27
    Podanie do Rosińskiej i bramka po rzucie z 9. metra! (8:14)
    26
    Kontratak, podanie na koło do Stokłosy i bramka! (7:14)
    25
    Daria Grej trafia ze skrzydła! (7:13)
    23
    Przepiękny rzut Magdaleny Balsam z 9. metra! Piłka ląduje w samym okienku bramki! (7:12)
    22
    Tym razem to błąd popełniły przyjezdne i bramkę z kontrataku zdobyła Gabriella Szabo. (7:11)
    22
    Strata Olimpii-Beskid, długie podanie do Jędrzejczyk na skrzydło i bramka! (6:11)
    20
    Kolejna kontra Startu Elbląg i tym razem piłkę w bramce umieszcza Magdalena Balsam! (6:10)
    19
    Szybki kontratak przyjezdnych i bramka Dankowskiej! (6:9)
    17
    Agnieszka Leśniak trafia z rzutu karnego! (6:8)
    15
    Strata Olimpii-Beskid i Balsam zdobywa bramkę po kontrataku! (5:8)
    14
    Lisewska rzuca z 8. metra i piłka trafia do bramki! (5:7)
    13
    Potężny rzut Andrzejewskiej z dystansu i kolejna bramka tej zawodniczki! (5:6)
    12
    Szybkie wyjście gospodyń i bramka Tamary Smbatian. (5:5)
    10
    Andrzejewska schodzi do środka i pewnym rzutem pokonuje Szczurek! (4:5)

10
    Leśniak faulowana, Dankowska ukarana żółtą kartką. (4:4)
    9
    Potężny rzut Andrzejewskiej z dystansu i bramka! (4:4)
    8
    Kolejny rzut Rosińskiej i tym razem piłka ląduje w siatce! (4:3)
    7
    Lisewska rzuca w ten sam róg bramki i po raz kolejny pokonuje Karolinę Szczurek! (3:3)
    6
    Lisewska trafia z 7. metra! (3:2)

5
    Żółta kartka dla Gabrielli Szabo. Będzie rzut karny dla drużyny Startu Elbląg. (3:1)
    5
    Świetny rzut Gabrielli Szabo z 9. metra i piłka wpada w samo okienko bramki! (3:1)
    4
    Strata elblążanek i szybkie wyjście gospodyń. Piłka trafia do Smbatian, która decyduje się na rzut i zdobywa bramkę! (2:1)
    3
    Kolejny rzut Rosińskiej i tym razem piłka ląduje między słupkami Szywierskiej! (1:1)
    3
    Podanie na koło do Joanny Wagi, rzut po koźle i bramka! (0:1)

Krzysztof Orzeł

MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz: Sach, Szczurek – Płachta, Leśniak, Choromańska, Luberecka, Janik, Smbatian. Nosal, Pożoga, Rosińska, Szabo
    EKS Start Elbląg: Powaga, Szywierska – Balsam, Dankowska, Grobelska, Waga, Muchocka. Jędrzejczyk, Kwiecińska, Grej, Lisewska, Stokłosa, Świerżewska, Andrzejewska, Szopińska

Sędziowie: Jakub Czochra, Michał Szpinda