KSZO – Muszynianka 3:1 (koniec) | Legionovia – PTPS 3:0 (koniec)
25 23 25 26
Polski Cukier Muszynianka
1
14 25 23 24
Sobota 05.11.2016, 17:00 • HSW MOSiR, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Świętokrzyska 11 • Tauron Liga • 4. runda

0:0
    Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na następne mecze OrlenLigi. (18:56:04)

0:0
    Mecz rozkręcał się z seta na set. Ostatnie dwa sety to była piekna walka przy wyniku ciągle oscylującym wokół remisu. KSZO wygrywa 3:1 i tym samym odnotowuje swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Na uwagę zasługuje gra przyjmujących bowiem Kapturska zdobyła aż 24 punkty! Na przegraną na pewno wpływ miał brak podstawowych zawodniczek z Muszyny.

26:24
    Czwarty set skończony.

26:24
    Kapturska kończy mecz. KSZO wygrywa 3:1

25:24
    Przyjmująca blokuje przyjmującą! Kapturska zatrzymuje Wójcik! Piłka meczowa dla gospodyń