Arsenal – Tottenham 1:1 (koniec) | Hull – Southampton 2:1 (koniec) | Liverpool – Watford 6:1 (koniec)
Swansea – Man Utd 1:3 (koniec) | Leicester – West Bromwich 1:2 (koniec)
Arsenal F.C.
1:1 (1:0)
Tottenham Hotspur
Niedziela 06.11.2016, 13:00 • Emirates Stadium, Londyn • Angielska Premier League • Runda 11

Arsenal nie wykorzystuje okazji na objęcie fotela lidera Premier League po tej kolejce! Kanonierzy objęli prowadzenie w pierwszej połowie po samobójczym golu Wimmera, ale po przerwie Tottenham szybko doprowadził do wyrównania!
    Było mnóstwo okazji do zdobycia kolejnych goli po obu stronach, ale za każdym razem brakowało dokładności!
    To były ciekawe zawody! Derby Północnego Londynu nie wyłaniają zwycięzcy! (15:04:02)
    A jednak! Londyńskie drużyny dzielą się punktami!

90+5

90+5
    To do Arsenalu należy ostatni atak pozycyjny w dzisiejszym meczu, ale Kanonierzy nie potrafili przenieść futbolówki pod bramkę Llorisa. Ostatni gwizdek sędziego!

90+4
    To już ostatnia minuta w dzisiejszym spotkaniu! Czy będziemy mieli gola, który zamknie wszystkie spekulacje odnośnie derbów Londynu?

90+2
    Jesteśmy już po drugiej stronie boiska i wolejem próbował zakończyć akcję Janssen! Zawodnik Tottenhamu źle trafił w futbolówkę i nie potrafił zamienić tego na bramkę!

90+1
    Aż 5 minut dłużej potrwają te derby!

90
    W końcowych sekundach to chyba Arsenal będzie szukał rozstrzygnięć w ofensywie. W ataku pozycyjnym podopieczni Arsene Wengera, a w końcu dośrodkowanie spada na głowę Giroud! Francuz uderza prosto w swojego rodaka!

89
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Son Heung-Min, na boisku pojawia się Harry Winks.

88
    Nieporozumienie w szykach defensywnych Arsenalu i to mogło zakończyć się tragicznie! Na całe szczęście gospodarzy Petr Cech na czas opuścił bramkę i zapobiegł zagrożeniu!

87
    Jeszcze kolejne próby konstruują Kanonierzy! Zabrakło niewiele, aby Alexis Sanchez przedarł się przez defensywę! Tylko korner dla Arsenalu!

85
    Rose pada na murawę po starciu z Oxlade-Chamberlainem i mamy kolejną przerwę. Zdecydowanie za dużo jest tych momentów bez gry, a czas upływa!
    84. Eriksen w słupek bezpośrednio z rzutu wolnego!

84
    Niesamowite, że to nie wpadło! Eriksen dośrodkowuje z wolnego, ale nikt nie sięgnął futbolówki w polu karnym! Ta przeleciała dalej i zatrzymała się dopiero na słupku bramki Arsenalu!

83
    Tottenham również będzie miał szansę ze stałego fragmentu gry! Czy przyjezdni wyjdą na prowadzenie?

82
    Faulu nie uniknął teraz Trippier, który powoduje rzut wolny i okazję do dośrodkowania dla Arsenalu. Zupełnie nie wyszła ta próba Özilowi, który znacznie przerzucił swoje dośrodkowanie.

81
    Przed nami decydujące 10 minut walki na Emirates Stadium! Czy derby Północnego Londynu wyłonią zwycięzcę, czy obie ekipy podzielą się punktami? Czekamy!

80
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Kyle Walker, na boisku pojawia się Kieran Trippier.

78
    Walker nie po raz pierwszy leży na murawie i wymaga pomocy lekarskiej. Teraz już pójdą z ruch nosze i mecz dla Walkera prawdopodobnie się zakończy.