Rysice – Chemik 2:3 (koniec) | POLI Budowlani – impel 0:3 (koniec) | Atom Trefl – Pałac 1:3 (koniec)

0:0
    Po pierwszym świetnym secie w wykonaniu gospodyń, kolejne to popis bydgoszczanek. Te grały niemal bezbłędnie i wygrywają na trudnym terenie. Atomówki przegrywają drugie spotkanie w sezonie. (18:56:15)

20:25
    Czwarty set skończony.

20:25
    Sopocianki skacząc do bloku wpadają w siatkę i to Pałac wygrywa za trzy punkty.

20:24
    Popsuta zagrywka w zespole gości.

19:24
    Misiuna z obejścia atakuje po ostrym skosie i piłka meczowa dla Pałacu.

19:23
    Obrona Łukasik, a potem w kontrze z drugiej lini plasem udanie atakuje Damaske, czas dla Adama Grabowskiego.

18:23
    Po dłuższej akcji podwójne odbicie w drużynie przyjezdnych.

17:23
    Justyna Łukasik nie kończy kolejnych ataków. Kontra rywalek i jest 23 punkt! To Pałac bliski wygranej!

17:22
    Misiuna wygrywa walkę o piłkę na środku siatki.

17:21
    Autowy atak z obejścia po prostej w wykonaniu Justyny Łukasik.

17:20
    Nieudany atak Mielczarek, która atakuje prosto w siatkę.

17:19
    Przerwana seria sopocianek. Krzywicka na skrzydle obraca do prostej i trafia do narożnika.

17:18
    Coś niesamowitego! Kolejna kontra i Mielczarek obija blok rywalek i piłka na aucie!