PGE Vive – KPR 32:26 (koniec) | Chrobry – MMTS 22:28 (koniec)
Vive Kielce
32:26 (14:13)
Zepter KPR Legionowo
Wtorek 08.11.2016, 18:30 • Hala Legionów, Kielce • Orlen Superliga mężczyzn • 10. kolejka

Za dobrą grę w całym spotkaniu na wyróżnienie zasługują Tomasz Kasprzak, który wykorzystywał większość podań, jakie dostawał od swoich kolegów oraz w ekipie gospodarzy Paweł Paczkowski, który jako jedyny z kielczan, rozegrał cały mecz dobrze. Dziękuję za dzisiejsze emocje i zapraszam na pozostałe relacje na portalu lajfy com. (20:03:36)

W drugiej połowie drużyna z Kielc pokazała znacznie lepszą grę, szczypiorniści z Legionowa przez wysoką obronę gospodarzy nie mogli już tak swobodnie podawać piłek do swojego kołowego Tomasza Kasprzaka, który w pierwszej połowie zdobył bardzo dużo bramek dla gości.

Koniec meczu. (32:26)
    60
    Titow z prawej flanki ustala wynik tego spotkania (32:26)

60
    Faul w ataku Vujovića (32:25)
    60
    Broni rzut Kowalika Ivić, kielczanie gubią piłkę i z kontry bramkę zdobywa Ignasiak (32:25)
    59
    Strlek skutecznie z lewego skrzydła (32:24)

58
    Myli się Titow z lewej flanki (31:24)

58
    Faul ofensywny Vujovića (31:24)
    57
    Kasprzak po raz kolejny trafia z koła (31:24)
    57
    Goście gubią piłkę w ataku, a kontrę wykorzystuje Strlek (31:23)

56
    Dobra obrona Ivića, trzeciej kontry nie wykorzystuje Manuel Strlek, ale piłka wpada w ręce Bartłomieja Bisa, który pokonuje bramkarza (30:23)