Japonia – Oman | 4:0 (koniec) |
Brazylia – Argentyna | 3:0 (koniec) | | | Armenia – Czarnogóra | 3:2 (koniec) | | | Francja – Szwecja | 2:1 (koniec) |
Czechy – Norwegia | 2:1 (koniec) | | | Irlandia Północna – Azerbejdżan | 4:0 (koniec) | | | San Marino – Niemcy | 0:8 (koniec) |
Dania – Kazachstan | 4:1 (koniec) | | | Rumunia – Polska | 0:3 (koniec) | | | Anglia – Szkocja | 3:0 (koniec) |
Malta – Słowenia | 0:1 (koniec) | | | Słowacja – Litwa | 4:0 (koniec) |
Serbia – Norwegia | 2:0 (koniec) | | | Austria – Hiszpania | 1:1 (koniec) |
Pobiedziska – Tarnovia | 0:1 (koniec) |
finał
Rumunia
0:3
(0:1)
Polska
89
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Kamil Grosicki, na boisku pojawia się Sławomir Peszko.
|
|
82
|
Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi Nicolae Stanciu, na boisku pojawia się Claudiu Keșerü.
|
|
81
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Piotr Zieliński, na boisku pojawia się Łukasz Teodorczyk.
|
|
69
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Karol Linetty, na boisku pojawia się Krzysztof Mączyński.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi Adrian Popa, na boisku pojawia się Florin Andone.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi Ovidiu Hoban, na boisku pojawia się Andrei Prepeliță.
|
Gole:
11. Grosicki, 83. Lewandowski, 90+1. Lewandowski (kar.)
Sędziowie: Damir Skomina – Jure Praprotnik, Robert Vukan – Matej Jug (wszyscy Słowenia)
Widownia:
Kartki: 52. Benzar (RUM), 68. Săpunaru (RUM), 79. Andone (RUM)
Spudłowany karny!:
Rumunia:
Tătăruşanu – Benzar, Chiricheş, Grigore (C), Tosca – Hoban (46. Prepeliță), Marin – A. Popa (46. Andone), Stanciu (82. Keșerü), Chipciu – Stancu.
Zmiany: Pantilimon, Lung – Moţi, Andone, Maxim, Ivan, Keșerü, Latovlevici, Bicfalvi, Prepeliță, Enache, Săpunaru.
Trener:
Polska: Fabiański – Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk – Krychowiak – Błaszczykowski, Piotr Zieliński (81. Teodorczyk), Linetty (69. Mączyński), Grosicki (89. Peszko) – Lewandowski (C).
Zmiany: Szczęsny, Boruc – Mączyński, Bereszyński, Jodłowiec, Teodorczyk, Góralski, Sadlok, Peszko, Wszołek, Lewczuk, Wilczek.
Trener:
Zmiany: Pantilimon, Lung – Moţi, Andone, Maxim, Ivan, Keșerü, Latovlevici, Bicfalvi, Prepeliță, Enache, Săpunaru.
Trener:
Polska: Fabiański – Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk – Krychowiak – Błaszczykowski, Piotr Zieliński (81. Teodorczyk), Linetty (69. Mączyński), Grosicki (89. Peszko) – Lewandowski (C).
Zmiany: Szczęsny, Boruc – Mączyński, Bereszyński, Jodłowiec, Teodorczyk, Góralski, Sadlok, Peszko, Wszołek, Lewczuk, Wilczek.
Trener:
Sędziowie: Damir Skomina – Jure Praprotnik, Robert Vukan – Matej Jug (wszyscy Słowenia)
Widownia:
Mateusz