25 19 19 17
MKS Dąbrowa Górnicza
3
13 25 25 25
Wtorek 15.11.2016, 17:30 • Sport Centrum, Prostějov • Liga Mistrzyń • 3 runda kwalifikacyjna

0:0
    Po pierwszym secie i fatalnej postawie MKS-u byliśmy nieco zaskoczeni, ale z czasem dąbrowianki wróciły na swoje tory i w trzech kolejnych setach pokonały rywalki bez większych problemów. Rewanż w sobotę w Dąbrowie Górniczej o godzinie 17:00! Z mojej strony to już wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji w naszym serwisie. (19:18:31)

17:25
    Czwarty set skończony.

17:25
    Bardzo mocno z lewego skrzydła po bloku w aut uderza Horká i kończy to spotkanie!

17:24
    Po skosie z lewej flanki uderza w wolne pole Emonts Weihenmaier.

16:24
    Pewnie kończy atak po przekątnej na prawej stronie Horká. Druga przerwa dla trenera VK AGEL Prostějov – Petra Gogi! Za moment MKS ma szansę zakończyć ten pojedynek. Piłka meczowa!

16:23
    Laura Frigo kieruje zagrywkę na aut.

16:22
    Z ciężkiej pozycji w boisko trafia Weihenmaier.

15:22
    Helena Horká na prawym skrzydle sprytnie po bloku w aut.

15:21
    Przedarła się Miros na prawej stronie przez blok rywalki i piłka spadła na aut.

15:20
    Przepychanka na siatce wygrana przez Frigo.

14:20
    Precyzyjne rozegranie Weiß na środek do Ganszczyk, a ta pewnie atakuje w okolice 9. metra.

14:19
    Emonts Weihenmaier skutecznie w ataku.

13:19
    Pogubiły się teraz Czeszki i odbiły piłkę czterokrotnie co nie jest dozwolone. Łatwy punkt na koncie polskiej drużyny i o czas prosi trener VK AGEL Prostějov – Peter Goga!

13:18
    Kiwa na lewym skrzydle Anna Miros po bloku Laury Frigo w boisko.

13:17
    Kathleen Weiß nieczysto trafia w piłkę i psuje zagrywkę.

12:17
    Anna Miros i Kamila Ganszczyk blokują na prawej stronie siatki mocny atak Sulian Matienzo.

12:16
    Odskoczyły teraz dąbrowianki na drugiej przerwie technicznej. Podwójnym blokiem zatrzymana Nina Herelová i polska drużyna prowadzi w czwartym secie 16:12!