Górnik Ł. – Ruch | 0:4 (koniec) | | | Pogoń – Wisła K. | 6:2 (koniec) | | | Lechia – Wisła Pł. | 2:1 (koniec) |
Sandecja – Stal M. | 0:0 (poz.) | | | MKS Kluczbork – Wisła Pu. | 2:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – GKS T. | 1:0 (koniec) |
Wigry – GKS K. | 3:2 (koniec) | | | Zagłębie S. – Chojniczanka | 1:1 (koniec) | | | Bytovia – Znicz | 0:1 (koniec) |
Podbeskidzie – Olimpia G. | 0:3 (koniec) |
Rozwój – Legionovia | 2:3 (koniec) | | | Błękitni – Gryf | 6:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – GKS Bełchatów | 0:0 (koniec) |
Raków – Olimpia E. | 0:0 (koniec) | | | Kotwica – Warta | 0:0 (koniec) | | | Polonia B. – Polonia W. | 1:1 (koniec) |
Sokół – Widzew | 3:1 (koniec) |
Vineta – Pogoń II | 1:2 (koniec) | | | Bałtyk G. – Jarota | 0:1 (koniec) |
Lechia ZG – BKS Stal | 0:2 (koniec) | | | Górnik W. – Ruch Z. | 0:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Miedź II | 4:2 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Dzierżoniów | 1:0 (koniec) |
Stal Rz. – Trzebinia-Siersza | 4:1 (koniec) |
Man Utd – Arsenal | 1:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Man City | 1:2 (koniec) | | | Everton – Swansea | 1:1 (koniec) |
Southampton – Liverpool | 0:0 (koniec) | | | Stoke – Bournemouth | 0:1 (koniec) | | | Sunderland – Hull | 3:0 (koniec) |
Watford – Leicester | 2:1 (koniec) | | | Tottenham – West Ham | 3:2 (koniec) |
Chievo – Cagliari | 1:0 (koniec) | | | Udinese – Napoli | 1:2 (koniec) | | | Juventus – Pescara | 3:0 (koniec) |
Deportivo – Sevilla | 2:3 (koniec) | | | FC Barcelona – Malaga | 0:0 (koniec) | | | Eibar – Celta Vigo | 1:0 (koniec) |
Atletico – Real Madryt | 0:3 (koniec) |
Borussia M. – FC Koln | 1:2 (koniec) | | | Mainz – Freiburg | 4:2 (koniec) | | | Wolfsburg – Schalke 04 | 0:1 (koniec) |
Augsburg – Hertha | 0:0 (koniec) | | | Darmstadt – Ingolstadt | 0:1 (koniec) | | | Borussia D. – Bayern | 1:0 (koniec) |
PSG – Nantes | 2:0 (koniec) | | | AS Nancy – Dijon | 1:0 (koniec) | | | Bastia – Montpellier | 1:1 (koniec) |
Toulouse – Metz | 1:2 (koniec) | | | Rennes – Angers | 1:1 (koniec) |
Mlada – Vik. Pilzno | 0:0 (koniec) | | | Brno – Příbram | 2:2 (koniec) | | | Bohemians – Teplice | 0:1 (koniec) |
Slovacko – Hradec Kralove | 1:3 (koniec) | | | Jablonec – Slovan | 3:0 (koniec) |
Michalovce – Zeleziarne | 1:3 (koniec) | | | Prešov – Spartak T. | 1:3 (koniec) | | | Senica – Moravce-Vrable | 1:3 (koniec) |
Dunajska – AS Trencin | 2:0 (koniec) |
finał
Lechia Zielona Góra
0:2
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała
86
|
Cipior razem z rywalem padają na murawę i sędzia uznał, że to zawodnik z Zielonej Góry był winowajcą.
|
|
59
|
Kacper Prokopów faulował wychodzącego na czystą pozycję Kobusińskiego.
|
|
33
|
Szymon Kobusiński mocno spóźniony i za ten faul otrzymuje żółty kartonik.
|
Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com.
Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
Gole:
10. Bezak, 51. Furczyk
Sędziowie: Andrzej Urban – Mateusz Owoc, Marcin Kocuła
Widownia:
Kartki: 33. Kobusiński (ZIG), 86. Cipior (ZIG) – 59. Prokopów (BSK)
Spudłowany karny!:
Lechia Zielona Góra:
Fabiański – Droszczak, Ostrowski, Siebert, Górski, Cipior, Mycan, Babij, Kobusiński, Chyrek, Ziętek.
Zmiany: Krajewski, Koppenhagen, Górecki, Lewicki, Pawłowski, Rogalski, Piwowarski.
Trener:
BKS Stal Bielsko-Biała: Poloczek – Radomski, Furczyk, Chrapek, Zdolski, Sobala, Prokopów, Bezak, Dzionsko, Felsch, Iskrzycki.
Zmiany: Kozik, Przyszcz, Pląskowski, Wiśniewski, Caputa, Czaicki, Bednarz.
Trener:
Zmiany: Krajewski, Koppenhagen, Górecki, Lewicki, Pawłowski, Rogalski, Piwowarski.
Trener:
BKS Stal Bielsko-Biała: Poloczek – Radomski, Furczyk, Chrapek, Zdolski, Sobala, Prokopów, Bezak, Dzionsko, Felsch, Iskrzycki.
Zmiany: Kozik, Przyszcz, Pląskowski, Wiśniewski, Caputa, Czaicki, Bednarz.
Trener:
Sędziowie: Andrzej Urban – Mateusz Owoc, Marcin Kocuła
Widownia:
Paweł