Red Dragons – FC Toruń 2:1 (koniec) | AZS Gdańsk – Rekord 4:4 (koniec) | Red Devils – Wieliczka 5:6 (koniec)
Red Dragons Pniewy
2:1 (1:0)
FC Toruń
Sobota 19.11.2016, 18:00 • Hala OSiR w Pniewach • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 8

Po dłuższej przerwie powracamy do Pniew. W 8 kolejce Futsal Ekstraklasy Red Dragons Pniewy podejmą na własnym terenie FC Toruń. Pniewianie dobrze znają Szkoleniowca Torunian- Klaudiusza Hirsza, czy trzech zawodników(Neagu, Wojciechowski, Pelc),którzy niegdyś występowali w kolorach Akademii. Zostawmy jednak historię i przejdźmy do tabeli :
    Tabela

W minionej już kolejce Red Dragons przegrało na wyjeździe z MKF Solne Miasto Wieliczka. Wynik 6:3 dla gospodarzy dał do zrozumienia Smokom,że trzeba walczyć jeszcze mocniej. Do sobotniego spotkania szykują się bardzo ambitnie marząc o zdobyciu punktów na własnym terenie.

FC Toruń może za to na spokojnie podejść do tego spotkania- w ostatniej kolejce wygrali z Euromaster Chrobry Głogów miażdżącym wynikiem 7:2. Na uwagę zasługuje Michał Wojciechowski,który z ponad 10 metrów strzelił piłkę w puste okno bramki. Do Pniew jadą podbudowani ostatnim zwycięstwem.

Nie mogę nie wspomnieć o ostatnim spotkaniu Red Dragons Pniewy z FC Toruń. Same spotkanie transmitowane przez Orange Sport zakończyło się tragicznie dla Smoków,kiedy to ostanie sekundy zaważyły o wyniku. Toruń wyjechał wówczas z Pniew z kompletem punktów.

Szykujcie się na niezapomniany pojedynek! W sobotę o godzinie 18:00,gdy arbiter gwizdkiem rozpocznie spotkanie, zobaczymy naprawdę zacięty pojedynek. Można się pokusić o stwierdzenie,że Smoki nie pozwolą na zmarnowanie żadnej ważnej minuty meczu. Walka będzie trwać do ostatniej sekundy i dopiero wtedy dowiemy się kto zostanie zwycięzcą!

Zapraszam wszystkich na obserwowanie mojej relacji! Kibiców z Pniew nie trzeba namawiać do przyjścia na halę- Red Dragons zawsze mogą liczyć na głośny doping ze strony kibiców. Do zobaczenia już od godziny 17:15!
    Hala już gotowa na spotkanie!

Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 50 minut Zapraszamy już teraz na śledzenie relacji!
    Trwa rozgrzewka!

Do rozpoczęcia pozostało 20 min! Hala powoli się zapełnia !

Red Dragons Pniewy: Foltyn,(Budych)Frajtag, Skrzypek, Wachoński,Hoły- Błaszyk, Zdankiewicz, Stankowiak, Kijak,Michalski, Ozorkiewicz, Roj, Piasek

FC Toruń: Neagu(Naparło), Wojciechowski, Mikołajewicz, Lopez del Pino, Suchocki- Frenso del Rio,Pelc-Fernandes, Kieper,Waszak, Spychalski, Czyszek

Sędziowie: Dębowski,Muszyński,Jaskólski.

Już za chwile! Spotkanie Red Dragons Pniewy kontra FC Toruń!

1

1
    Rozpoczęli!

1
    Pierwsza minuta należy do Gości! Michał Wojciechowski tuż przy bramce!

2
    Na koncie gospodarzy pierwszy faul!

3
    Z autu wykonuje rzut zawodnik gości. Piłka niebezpiecznie zbliża się obok bramki gospodarzy

3
    Frajtag blokuje Wojciechowskiego,który z wielką prędkością zbliża się w linię obrony gospodarzy

4
    Neagu interweniuje! Strzelał Skrzypek

4
    Na trybunach dziś gościmy również małą grupę kibiców z Torunia,którzy nie ustępują naszym kibicom. Na hali jest dziś bardzo głośno!

5
    Na boisku póki co wyrównana gra...

6
    Atak Kiepera blokuje Stankowiak!

7
    Wachoński odebrał podanie Skrzypka i przygotowany był do strzelenia gola! Neagu jednak w porę odebrał piłkę!

8
    Kieper o włos od strzelenia bramki! Bronił Foltyn!

9
    Co za faul! Frajtag przytrzymany ręką przez Mikołajewicza!

9
    W faulach remis 1-1

11
    Podanie Mikołajewicza nie wykorzystuje Lopez del Pino

12
    Sytuacja na boisku mimo,że napięta to nadal wyrównana..

13
    Wachoński w akcji sam na sam ! Zostaje jednak szybko zablokowany!

14
    Po podaniu piłki do Skrzypka ten zostaje szybko powalony na ziemię. Mimo sprzeciwu kibiców faul nie zostaje odnotowany

15
    Na boisku jak i na trybunach zacięta walka! Kibice obu drużyn na zmianę śpiewają swoje przyśpiewki!

16
    Kieper po raz kolejny zmierza w stronę bramki gospodarzy,jednak Maciej Foltyn szybko go blokuje

20
    Frajtag szybko podaje piłkę do Skrzypka,który od razu strzela. Jednak Neagu szybko odbiera

20
    Drugi raz kolejna taka akcja! Widać,że gol podbudował drużynę Smoków!

20
    Trzecie przewinienie gospodarzy. Hoły uderza ręką Ivana del Pino

20

Po pierwszej połowie Toruń przegrywa z gospodarzami dzisiejszego pojedynku, Red Dragons Pniewy 0:1

Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana. Dopiero około 16:40 wynik zmienił samobójczy strzał Czoszyka. Po tej akcji Smoki znacznie przyspieszyli próbując ugrać jeszcze coś w tej połowie. Zapraszamy po przerwie na śledzenie drugiej połowy

21

21
    Czy po samobójczej bramce Toruń się obudzi i wyrówna wynik? Czy Dragonsi wygrają? Bądźcie z nami do końca spotkania!

22
    Roj strzela z dystansu. Piłka jednak ląduje daleko od bramki

23
    W akcji sam na sam Piotr BŁASZYK strzela drugiego gola!

24
    Pelc strzela z czwartego metra,lecz piłka przelatuje po palcach Foltyna i ląduje daleko za boiskiem

24
    Pierwszy faul Smoków w drugiej połowie

24
    Wachoński odbiera piłkę w polu karnym Torunia i strzela obok bramki

24
    Wachoński blokuje Pelca blisko własnej bramki i podaje do Skrzypka. Niestety jego strzał wylatuje na aut

25
    Strzał Czyszka zwinnie broni Foltyn

27
    Na boisku zacięta walka...

28
    Co za obrona! Foltyn w porę zainterweniował! Neagu za to próbuje swoich sił w stylu Foltyna

29
    Skrzypek odbiera Pelcowi piłkę,lecz sam ją traci. Po chwili sam Pelc strzela w poprzeczkę

29
    Po podaniu Foltyna Błaszyk przesuwa się do przodu z piłką i strzela. Piłkę jednak odbiera Neagu

30
    Drugi faul Pniew

30
    Pelc strzela z rzutu wolnego. Piłka jednak nie zostaje odebrana przez żadnego z zawodników

31
    Trzeci faul Red Dragons

31
    Wojciechowski strzela piłkę wysoko ponad bramkę

32
    Skrzypek w pojedynku sam na sam z Neagu niestety przegrywa.

32
    Skrzypek z dystansu tuż obok słupka!

33
    Ivan del Pino po raz kolejny psuje własną akcję...

33
    W Błaszyku odezwał się dziś zew walki! Minimalnie obok słupka!

34
    Czwarty faul Smoków

34
    Po podaniu z wolnego Mikołajewicz próbuje strzelić gola. Foltyn jednak nie pozwala na taki obrót sprawy