Alaves – RCD Espanyol 0:1 (koniec) | Valencia – Granada 1:1 (koniec) | Gijón – Sociedad 1:3 (koniec)
Bilbao – Villarreal 1:0 (koniec)
Athletic Bilbao
1:0 (0:0)
Villarreal CF
Niedziela 20.11.2016, 20:45 • San Mamés, Bilbao • Hiszpańska LaLiga • Runda 12
    3 punkty zostają na San Mames!

Druga połowa wynagrodziła nam brak emocji w pierwszej. W pamięć kibiców zapadło najbardziej magiczne przyjęcie Aduriza, ale trzeba pochwalić też Asenjo, który uratował swoją ekipę przed wyższą porażką. Dziękujemy za uwagę i już teraz zapraszamy na nasze kolejne relacje! (22:35:35)

90+3

90+3
    Już tylko długimi podaniami grają goście, gospodarze równie długie piłki ślą w aut. Już nic się tu nie zmieni i Athletic zapisze na swoim koncie 3 punkty!

90+1
    3 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Nie patyczkują się już gospodarze i wybijają na oślep. Dobra długa piłka do Pato, ten zgrał klatką piersiową do partnera z ataku, ale zrobił to za lekko!

87
    Susaseta znów dobrze powalczył w odbiorze, ale był otoczony przez innych obrońców i nie zdołał dokładnie podać.

86
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Raúl García, na boisku pojawia się Javi Eraso.

85
    Dobry odbiór Susasety, podanie do Williamsa. Ten znalazł Aduriza, który kropnął potężnie, ale nieco nad poprzeczką!

84
    Otworzyło nam się to spotkanie w końcówce! Aduriz znów uderza, ale Asenjo jest świetnie dysponowany- wyczuł intencje strzelca, skrócił kąt i kolejny raz uratował swój zespół!

83
    Bardzo ładnie wbiegł między obrońców Pato, ale miał zbyt mało miejsca, by oddać mocny strzał. Złapał piłkę bramkarz Athleticu.

81
    Ależ teraz dwa błędy w defensywie gości, w przeciągu kilku sekund! Najpierw skiksował Ruiz, potem pomylił się Alvaro i tylko dzięki Asenjo nie padła bramka!
    78.

78
    Dobry powrót Garcii, który szybko rozbił atak rywali. Pato ambitnie walczył o piłkę, ale przekroczył przy tym przepisy.

77
    Ależ interwencja Asenjo! Byłoby prawdopodobnie po meczu, ale goalkeeper Villarealu odbił piłkę po strzale głową Aduriza!

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Jaume Costa (Villarreal CF).

73
    Pierwszy kontakt z piłką Pato, ale partnerzy zbyt wolno włączali się do akcji.

71
    Na boisku pojawia się były napastnik m.in Milanu- Pato! Na dwóch snajperów będzie grał Villarreal w ostatnich 20 minutach spotkania.
    70. Statystyki pierwszej połowy. Na szczęście po przerwie mecz nam się rozkręcił!