Sampdoria – Sassuolo 3:2 (koniec) | Atalanta – AS Roma 2:1 (koniec) | Bologna – US Palermo 3:1 (koniec)
Crotone – Torino 0:2 (koniec) | Empoli – Fiorentina 0:4 (koniec) | Lazio – Genoa 3:1 (koniec)
AC Milan – Inter 2:2 (koniec)
UC Sampdoria
3:2 (0:0)
US Sassuolo Calcio
Niedziela 20.11.2016, 12:30 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A • Runda 13

To już wszystko na dziś, zapraszam na późniejsze mecze w Serie A, w tym hitowe spotkanie Milanu z Interem!
    Najwyższe emocje na Lajfy.com! (14:28:42)
    Sampdoria wygrywa w końcówce spotkania! 3-2! Ciężko będzie przebić dzisiaj to spotkanie każdej innej drużynie!

Niesamowita końcówka w Genui! Sampdoria w dwie minuty odrobiła straty, a cztery minuty później wyszła na prowadzenie! Fantastyczna, genialna końcówka! Jeszcze Linetty mógł podwyższyć prowadzenie na sam koniec, ale obronił jego uderzenie Consigli.

Sampdoria zasłużenie wygrywa na własnym stadionie i przedłuża serię Sassuolo bez zwycięstwa!

90+5

90+4
    Linetty! Wystawiona piłka od Praeta! Broni uderzenie Polaka Consigli!

90+4
    Muriel zachęca jeszcze kibiców do wsparcia. A Sampdoria powoli rozgrywa, utrzymuje piłkę na połowie Sassuolo.

90+3
    Próbują daleko utrzymywać piłkę gracze Sampdorii! Wychodzi im to! Faul w pobliżu pola karnego Sassuolo!

90+2
    Dodatkowe cztery minuty doliczone! Jeszcze dwie pograją zawodnicy!
    90+1. Luis Muriel (SMD) - 3:2

90+1
    Gol dla Sampdorii!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa LUIS MURIEL.

NIE-SA-MO-WI-TE! Sampdoria wygrywa spotkanie w sześć minut! Muriel pewnie strzela po ziemi!

90
    Co tu się dzieje! Kontra Sampdorii i rzut karny!

89
    Ricci centruje, niepilnowany w polu karnym jest Matri! Wprost w Puggioniego! To była stuprocentowa sytuacja!
    Sampdoria robi perfekcyjny come-back!

89
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Jacopo Sala, na boisku pojawia się Pedro Pereira.

88
    Szykują się niesamowite, niemożliwe wręcz minuty na Luigi Ferraris! Sampdoria marzy o zwycięstwie i jest temu bliska!
    85. Luis Muriel (SMD) - 2:2

85
    Strzelcem bramki LUIS MURIEL.

Katastroficzne zachowanie Federico Peluso w środku pola! Strata jako ostatni zawodnik, Quagliarella pędzi sam na bramkę, podaje delikatnie do Muriela, a ten pakuje piłkę do pustej bramki! Dwie minuty wystarczyły by Sampdoria odrobiła straty!
    Walczy Sampdoria, ciężko oddycha Sassuolo!

84. Fabio Quagliarella (SMD) - 1:2