Głogów – Szczecin 2:6 (koniec) | Zduńska Wola – Clearex 3:2 (koniec)
Euromaster Chrobry Głogów
2:6 (1:3)
Pogoń '04 Szczecin
Poniedziałek 21.11.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 8

Zawodnicy ze Szczecina niestety dla głogowian poza zasięgiem, mimo świetnego początku gospodarzy, goście świetnie wykorzystywali błędy rywali w konsekwencji strzelając aż 6 bramek. (19:40:25)

39:24
    Gol dla Euromastera!

Prostopadłe podanie przez całe boisko wykorzystuje Michał Bartnicki.

38:03
    Wciąż przy piłce głogowianie jednak przyjezdni ze Szczecina nie dopuszczają ich do sytuacji bramkowych.

36:44
    Gospodarze wciąż próbują, jednak świetnie w obronie ustawieni goście.

35:46
    Głogowianie ciągle próbują swoich szans z lotnym bramkarzem.

35:02
    O czas poprosił trener gości.

33:48
    Gol dla Pogoni!

Przejęcie piłki przez Soleckiego i celny strzał na pustą bramkę gospodarzy kończy się kolejną bramką dla Pogoni.

32:54
    Dogodna sytuacja dla miejscowych i kolejny słupek.

32:20
    Trener z Głogowa decyduje się na grę z lotnym bramkarzem.

31:33
    Żółtą kartką za faul ukarany Adrian Niedźwiedzki.

31:33
    Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Szala za rozmowę z sędzią..

30:20
    Zawodnicy z Głogowa wycofani na swojej połowie, próbują odpierać ataki gości.

29:17

30 minuta i piąty już gol dla drużyny ze Szczecina, ponownie celnie Mateusz Jakubiak.

28:00
    Ciągła wymiana podań przez gości pod polem bramkowym rywali.

27:19

W 28 minucie błąd Szali w środku pola wykorzystuje Jakubiak pakując piłkę prosto do bramki Długosza.

26:16
    Sebastian Szala, strzał obija słupek gości.

25:32
    Tym razem gospodarzy ratuje bramkarz wychodząc do piłki i broniąc strzał własną piersią.

24:59
    Świetna obrona Kacpra Konopackiego, który na wślizgu wybija piłkę z linii bramki.

23:01
    Świetna jedynkowa akcja Konopackiego, który minął dwóch rywali i oddał świetny strzał na bramkę gości, jednak bramkarz wybija piłkę poza linie bramkową.

Maciej Pietruszko

Gole: 4. Kamil Kaczmar, 40. Michał Bartnicki – 14. Artur Jurczak, 15. Mateusz Jakubiak, 16. Michał Kubik, 28. Mateusz Jakubiak, 30. Mateusz Jakubiak, 34. Oktawian Solecki

Kartki:   12. Grzegorz Nowak (GŁO), 32. Sebastian Szala (GŁO), 32. Adrian Niedźwiedzki (GŁO)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz (Damian Tyźlik, Filip Tomkowiak) – Adrian Niedźwiedzki, Kacper Konopacki, Piotr Pietruszko, Andrzej Koryciński, Michał Bartnicki, Grzegorz Nowak, Sebastian Szala, Kamil Kaczmar, Jarosław Radliński, Kamil Łętkowski
    Pogoń '04 Szczecin: Kamil Lasik (Łukasz Koszmider) – Marek Bugański, Oktawian Solecki, Mateusz Jakubiak, Daniel Czepielewski, Adam Jonczyk, Dominik Solecki, Mateusz Gepert , Artur Jurczak, Michał Kubik, Łukasz Cymański

Sędziowie: Hamowski Grzegorz, Krupa Mariusz – Rybol Piotr, Orliński Jakub