Głogów – Szczecin 2:6 (koniec) | Zduńska Wola – Clearex 3:2 (koniec)
Euromaster Chrobry Głogów
2:6 (1:3)
Pogoń '04 Szczecin
Poniedziałek 21.11.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 8

Już dziś wszystkich entuzjastów futsalu zapraszamy na spotkanie w ramach VIII kolejki Futsal Ekstraklasa Sp. z o.o. podczas której głogowski Euromaster podejmować będzie POGOŃ 04 Szczecin Futsal Team.
    Mecz odbędzie się o godzinie 18:00 w hali przy Wita Stwosza.

Spoglądając w wyniki ostatnich kolejek widać że obie drużyny nie są na pewno w szczytowych formach, zarówno głogowska ekipa jak i drużyna z Szczecina w ostatnich dwóch meczach poległa, zarówno u siebie jak i na wyjeździe.

Trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu na pewno będą cenne dla obu drużyn choć w obecnej sytuacji w tabeli Głogów potrzebuje punktów by odbić się od dołu tabeli, natomiast Pogoń musi myśleć o punktach jeśli chcą powalczyć o miejsce w pierwszej trójce futsalowej tabeli.

Niemniej jednak głogowianom nie można odebrać woli walki, poważne problemy kadrowe w drużynie niemal zadecydowały o obecności klubu w tegorocznych rozgrywkach. Drużyna wciąż jest w fazie budowania ponieważ spora część zawodników dopiero w tym roku rozpoczęła swoją karierę w Futsal Ekstraklasie.

1

01:22
    Spotkanie rozpoczęte bardzo dynamicznie.

02:35
    Stały fragment gry dla głogowian, potężny strzał z dystansu Kaczmara, który ostatecznie obija boczną siatkę bramki.

03:04
    Dobrze w obronie gospodarze, nie dopuszczają gości do sytuacji strzałowej.

03:14
    Ponownie świetnie z linii głogowianie, dobre rozegranie piłki i ponownie dobra sytuacja strzelecka obroniona przez bramkarza Pogoni.

03:43
    Gol dla Euromastera!

Prowadzenie dla głogowian, strzelcem bramki Kamil Kaczmar, który wykorzystuje świetną okazję pod bramką rywali.

04:20
    Kolejna sytuacja do zdobycia bramki dla głogowian, tym razem dobrze w bramce bramkarz gości.

04:46
    Ponownie gospodarze, kolejny stały fragment gry i kolejna sytuacja do zdobycia bramki, tym razem z dystansu Piotr Pietruszko.

05:50
    Znów w natarciu drużyna z Głogowa.

06:39
    Szansa dla Pogoni, piłka uderzona z środka pola ląduje jednak wysoko ponad poprzeczką.

07:53
    Stały fragment gry dla gości po zagraniu ręką głogowskiego zawodnika.

08:37
    Goście wracają do gry, coraz częstsze sytuacje pod bramką gospodarzy.

09:54
    Cóż za błąd głogowian, sytuacja dwóch na jednego dla gospodarzy niewykorzystana z powodu niecelnego podania Konopackiego.

10:00
    Po pierwszych 10 minutach na koncie gospodarzy już 4 przewinienia. Goście mają dopiero 2 faule na swoim koncie.

11:07
    Żółtą kartką ukarany zawodnik z Głogowa, Grzegorz Nowak.

11:12
    Kolejna dogodna sytuacja gospodarzy, sam na sam Piotr Pietruszko.

11:42
    Tym razem świetnie w bramce Michał Długosz, w ciągu zaledwie 10 sekund, dwie świetne interwencje głogowskiego bramkarza.

12:17
    O czas poprosił trener gospodarzy, Tomasz Trznadel.

13:01
    Co raz częściej omylni zawodnicy z Głogowa, kolejna strata z własnej winy.

13:12
    Gol dla Pogoni!

Strzelcem bramki z rzutu wolnego pod samym polem karnym rywali, Artur Jurczak.

14:26

Dobra kontra gości i prostopadłe dogranie do Jakubiaka, który wykorzystuje swoją sytuacje.

15:40

Świetny drybling Kubika, okiwał trójkę rywali i wpakował piłkę do siatki.

15:49
    Poważny faul na Sebastianie Szali mimo to sędzia nie reaguje.

17:23
    Kolejny faul na głogowskim zawodniku w środku pola, 4 już faul na koncie gości.

18:29
    Goście zdecydowanie podbudowani zdobytymi bramkami nacierają na bramki gospodarzy.

19:19
    Rzut rożny dla Chrobrego.

19:39
    Rewelacyjnie w obronie bramkarz ze Szczecina, kolejna sytuacja sam na sam obroniona.

20
    Mimo świetnego początku głogowian, pierwszą połowę z przewagą dwóch bramek kończy zespół przyjezdny, który skutecznie wykorzystywał błędy rywali.

21

22:13
    Druga połowa spotkania zapowiada się równie dynamicznie, Euromaster nie odpuszcza i napiera na rywali.

23:01
    Świetna jedynkowa akcja Konopackiego, który minął dwóch rywali i oddał świetny strzał na bramkę gości, jednak bramkarz wybija piłkę poza linie bramkową.

24:59
    Świetna obrona Kacpra Konopackiego, który na wślizgu wybija piłkę z linii bramki.

25:32
    Tym razem gospodarzy ratuje bramkarz wychodząc do piłki i broniąc strzał własną piersią.

26:16
    Sebastian Szala, strzał obija słupek gości.

27:19

W 28 minucie błąd Szali w środku pola wykorzystuje Jakubiak pakując piłkę prosto do bramki Długosza.

28:00
    Ciągła wymiana podań przez gości pod polem bramkowym rywali.

29:17

30 minuta i piąty już gol dla drużyny ze Szczecina, ponownie celnie Mateusz Jakubiak.

30:20
    Zawodnicy z Głogowa wycofani na swojej połowie, próbują odpierać ataki gości.

31:33
    Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Szala za rozmowę z sędzią..

31:33
    Żółtą kartką za faul ukarany Adrian Niedźwiedzki.

32:20
    Trener z Głogowa decyduje się na grę z lotnym bramkarzem.

32:54
    Dogodna sytuacja dla miejscowych i kolejny słupek.

33:48

Przejęcie piłki przez Soleckiego i celny strzał na pustą bramkę gospodarzy kończy się kolejną bramką dla Pogoni.

35:02
    O czas poprosił trener gości.

35:46
    Głogowianie ciągle próbują swoich szans z lotnym bramkarzem.

36:44
    Gospodarze wciąż próbują, jednak świetnie w obronie ustawieni goście.

38:03
    Wciąż przy piłce głogowianie jednak przyjezdni ze Szczecina nie dopuszczają ich do sytuacji bramkowych.

39:24

Prostopadłe podanie przez całe boisko wykorzystuje Michał Bartnicki.

Zawodnicy ze Szczecina niestety dla głogowian poza zasięgiem, mimo świetnego początku gospodarzy, goście świetnie wykorzystywali błędy rywali w konsekwencji strzelając aż 6 bramek. (19:40:25)

Maciej Pietruszko

Gole: 4. Kamil Kaczmar, 40. Michał Bartnicki – 14. Artur Jurczak, 15. Mateusz Jakubiak, 16. Michał Kubik, 28. Mateusz Jakubiak, 30. Mateusz Jakubiak, 34. Oktawian Solecki

Kartki:   12. Grzegorz Nowak (GŁO), 32. Sebastian Szala (GŁO), 32. Adrian Niedźwiedzki (GŁO)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz (Damian Tyźlik, Filip Tomkowiak) – Adrian Niedźwiedzki, Kacper Konopacki, Piotr Pietruszko, Andrzej Koryciński, Michał Bartnicki, Grzegorz Nowak, Sebastian Szala, Kamil Kaczmar, Jarosław Radliński, Kamil Łętkowski
    Pogoń '04 Szczecin: Kamil Lasik (Łukasz Koszmider) – Marek Bugański, Oktawian Solecki, Mateusz Jakubiak, Daniel Czepielewski, Adam Jonczyk, Dominik Solecki, Mateusz Gepert , Artur Jurczak, Michał Kubik, Łukasz Cymański

Sędziowie: Hamowski Grzegorz, Krupa Mariusz – Rybol Piotr, Orliński Jakub