FK Astana – APOEL 2:1 (koniec) | Fenerbahce – Zoria 2:0 (koniec) | Qabala – Anderlecht 1:3 (koniec)
Zenit – Maccabi T.A. 2:0 (koniec) | Celta Vigo – Standard 1:1 (koniec) | Ajax – Panathinaikos 2:0 (koniec)
Szachtar – Konyaspor 4:0 (koniec) | Gent – Braga 2:2 (koniec) | FK Krasnodar – FC Salzburg 1:1 (koniec)
Schalke 04 – Nice 2:0 (koniec) | Slovan – Karabach 3:0 (koniec) | Fiorentina – PAOK 2:3 (koniec)
Hapoel BS – Inter 3:2 (koniec) | Sparta – Southampton 1:0 (koniec) | FCSB – Osmanlispor 2:1 (koniec)
Zurich – Villarreal 1:1 (koniec) | Austria W. – Astra 1:2 (koniec) | Genk – Rapid 1:0 (koniec)
Bilbao – Sassuolo 3:2 (koniec) | Man Utd – Feyenoord 4:0 (koniec) | Olympiakos – Young Boys 1:1 (koniec)
Saint-Étienne – Mainz 0:0 (koniec) | Dundalk – Alkmaar 0:1 (koniec) | AS Roma – Vik. Pilzno 4:1 (koniec)
FK Krasnodar
1:1 (0:1)
FC Red Bull Salzburg
Czwartek 24.11.2016, 19:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Liga Europy UEFA • Runda 5

Mecz kończy się podziałem punktów! Austriacy przekonali się jak kruche jest jednobramkowe prowadzenie. Brawa dla gospodarzy za walkę do końca, bez zwycięscy w meczu Krasnodar vs. Red Bull Salzburg!

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie!

88
    Druga zmiana w drużynie gości. Berishe zastępuje Schlager.
    85. Fjodor Smolov (KRS) - 1:1

85
    Gol dla FK Krasnodar!
    Mamy wyrównanie! Piłka po "centrostrzale" trafia w słupek, z kilku metrów pakuję ją do sieci FEDOR SMOLOV! Zapowiada się pasjonująca końcówka!

76
    Zbyt agresywnie przed polem karnym rywali zagrał Laborde. Żółtka kartka dla tego zawodnika, oznacza dla niego wykluczenie na kolejne spotkanie.

74
    Trzecią możliwość korekty w składzie wykorzystuje trener gospodarzy. Joazinho zostaje zastąpiony przez Izmaiłowa.

72
    Pierwsza zmiana w austriackiej drużynie. Hwang zastępuje Gulbrandsena.

63
    Rajd Laborde prawą stroną boiska! Zatrzymał go jednak w ostatniej chwili Miranda!

58
    Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Laborde zostaje wprowadzony na plac gry w miejsce Pereyry.

56
    Brutalnie faulowany Bersiha, zasłużona żółta kartka dla Kalesina.

46
    Jedna zmiana w miejscowej drużynie po przerwie, Eboue zostaje zastąpiony przez Gazinskija. Goście przystępują do drugiej odsłony w identycznym zestawieniu jak przed przerwą.

Po pierwszej połowie Red Bull prowadzi 1:0! Goście prowadzili grę od pierwszej minuty. Gospodarze grają jak na razie bardzo chaotycznie, szczególnie przed własną bramką. Czy trener gospodarzy dostrzeże brak na boisku Artura Jędrzejczyka i reprezentant Polski dostanie swoją szansę? Przekonamy się o tym za kwadrans, zostańcie z nami!

43
    Pierwszą żółtą kartkę w tym meczu otrzymuje Berisha, pomocnik gości był wyraźnie spóźniony z interwencją.
    39. Valon Berisha (SLZ)

39
    Przyjezdni nie zwalniają! Berisha znalazł się w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem rywali. Świetną interwencją popisuje się Kricjuk.
    37. Munas Dabbur (SLZ) - 0:1

37
    Gol dla Salzburga!
    Mamy bramkę dla gości! Dokładnie dośrodkowanie z prawej strony boiska wykorzystuje DABBUR, który strzałem głową umieszcza futbolówkę w sieci!
    23. Valon Berisha (SLZ)

23
    Swoją przewagę po raz kolejny potwierdzili goście! Znakomite wycofanie spod linii końcowej na 11. metr. Tam do piłki dochodzi Berisha, który trafia w poprzeczkę!

15
    Pierwszy kwadrans zdecydowanie dla gości! Austriacy nie potrafili jednak udokumentować swojej przewagi bramką, choć dwukrotnie mieli do tego znakomitą okazję.

8
    To powinna być bramka! Kricjuk niedokładnie wybijał piłę nad przedpolu, futbolówkę przejął Gulbrandsen, ale nie potrafił on pokonać z najbliżej odległości goalkeppera drużyny rywali!