Dafi Społem – Projekt 1:3 (koniec) | Skra – GKS 3:0 (koniec)
3
25 30 22 25
Piątek 25.11.2016, 18:00 • Hala Legionów, Kielce • PlusLiga • 10. kolejka

0:0
    Podopieczni trenera Jakuba Bednaruka odnoszą zwycięstwo za trzy punkty w Kielcach. MVP tego spotkania został Paweł Zagumny. Kielczanie w dwóch pierwszych setach zepsuli zdecydowanie za dużo zagrywek, aby w nich zwyciężyć, w czwartym zmniejszyli ilość błędów własnych, ale ponownie musieli gonić wynik i ostatecznie przegrali w czterech setach. Dziękuję za śledzenie tej relacji i serdecznie zapraszam na kolejne na portalu lajfy com . (20:12:31)

23:25
    Czwarty set skończony.

23:25
    Prosi jeszcze o sprawdzenie trener Daszkiewicz, ale żadnego błędu nie popełnili goście i cieszą się ze zwycięstwa 3:1!