Cracovia – Termalica 1:3 (koniec) | Zagłębie L. – Lech P. 0:3 (koniec)
Zagłębie Lubin
0:3 (0:3)
Lech Poznań
Piątek 25.11.2016, 20:30 • Stadion Zagłębia, Lubin • PKO Ekstraklasa • 17. kolejka

Życzymy dobrej nocy! Lajfy com (22:32:19)
    Garść statystyk po meczu.
    To wszystko na dziś, serdecznie dziękujemy za śledzenie relacji za pośrednictwem naszego portalu!

Koniec! Lech Poznań dość pewnie pokonuje Zagłębie Lubin w rezultacie 3:0. Pierwsza połowa całkowicie pod dyktando gości z Poznania, natomiast druga to było po prostu pilnowanie wyniku z czego też narodziło się kilka okazji na gola dla podopiecznych Piotra Stokowca. Jedynym momentem, który mógł coś namieszać był rzut karny, niewykorzystany wówczas przez Janusa. "Kolejorz" brnie w kapitalną serię, która się nie kończy, a zawodnicy Bjelicy pną się w górę, a tak bardziej w czołówkę tabeli.

90+4

90+4
    Janus trafił w mur, pozwoli arbiter rozegrać jeszcze korner.

90+3
    Jeszcze będzie rzut wolny dla Zagłębia, Tetteh popychał Adama Buksę, około 25. metrów do bramki Putnocky'ego. Do końca gra Zagłębie.

90+2
    Tak jest, Bednarek ucierpiał na tyle, że sędzia wyciągnął z kieszonki zółtą kartkę i "nagrodził" nią Adama Buksę.

90+2
    Janoszka w kierunku Buksy, ten fauluje Bednarka za co chyba otrzyma żółty kartonik.

90+1
    A jednak się pomyliłem o jedną minutkę, spotkanie potrwa dłużej o co najmniej trzy minuty. Tymczasem strzał Robaka broni spokojnie Forenc.

90
    Za chwilkę dowiemy się o ile dłużej potrwa to spotkanie, myślę, że więcej niż dwie minuty na pewno nie. Zagłębie stara się ustrzelić choćby honorową bramkę.

89
    Lech się zabarykadował i czeka na może jeszcze jedną skuteczną kontrę, kibice Zagłębia do końca dopingują swój zespół, wielkie słowa uznania, na dobre i na złe.
    88. Kapitalny procent skuteczności golkipera Lecha!

87
    Robak próbował z ostrego kąta, czujnie Forenc nogami odbija na rzut rożny. Krótkie rozegranie i ponownie goście przy piłce, teraz od autu.
    86. Tak jest! Frekwencja kibiców Lecha dopisuje.

85
    Nie można powiedzieć, że Zagłębie jest gorsze, z minuty na minuty, z niewykorzystanej sytuacji na niewykorzystaną sytuację ich morale, a może bardziej pewność spada diametralnie.

84
    Janoszka świetnie wypatrzył Cotrę, który zbyt długo składał się do strzału i w efekcie został zblokowany, chwilę później również Cotra z główką, ale nad bramką.

83
    Zagłębie teraz zyskało rzut rożny, ale znów nic z tego, radzą sobie ciągle obrońcy Lecha, bez błędów formacja "Kolejorza".

81
    W odpowiedzi goście, rzut rożny, bardzo dobra centra, lecz znów bednarek faulował, tym razem w ofensywie.