Lubawa – Lębork 2:2 (koniec) | Hel. Białystok – Piła 4:4 (koniec) | Warszawa – Gniezno 4:1 (koniec)
Pol. Gdańska – Jagiellonia 3:7 (koniec)
Futsal Politechnika Gdańska
3:7 (2:4)
Jagiellonia Białystok
Sobota 26.11.2016, 20:30 • Hala CSA PG, Gdańsk. • I liga futsalu - gr. północna • Runda 9

To tyle z tego spotkania, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzona za pośrednictwem naszego serwisu! (22:06:55)

Koniec spotkania w Gdańsku. Po bardzo zaciętym spotkaniu goście wygrywają aż 2:7. Miejscowym zabrakło nieco skuteczności i szczęścia.

39:56
    Gol dla Pol. Gdańskiej!
    Bławat z prawego skrzydła zagrywa piłkę w pole karne do Szmydkiego. Podanie przecina jednak NORBERT JENDRUCZEK, ale kieruje piłkę do własnej siatki!

39:23
    Wysoko grał Jendruczek i przechwycił jego niedokładne podanie Bławat. Oddał strzał i minimalnie chybił.

39:05
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    MICHAŁ OSYPIUK przechwytuje piłkę na połowie rywala i trafia do pustej bramki!

38:50
    Kopecki faulował rywala w akcji ofensywnej. Rzut wolny dla białostoczan.

38:15
    Timeout dla gospodarzy.

37:40
    Serię strzałów z bliskiej odległości broni Chodorowski!

35:00
    Politechnika gra już z lotnym bramkarzem!

34:45
    Jendruczek poszedł z akcją, zagrał na skrzydło do Firańczyka, a ten uderzył prosto w bramkarza.

33:54
    Reszka wślizgiem zatrzymany przez rywala na skrzydle.

32:41
    Szatyłowicz kłócił się z arbitrem i obejrzał żółtą kartkę.

32:27
    Kopecki oddał strzał z lewej strony boiska i piłka trafiłą w boczną siatkę.

32:10
    Bławat zagrywał w pole karne, jednak piłka wyszła poza plac gry.

31:27
    Kopecki płasko zagrywał w pole karne do zamykającego akcję Bławata. Zawodnikowi Politechniki niewiele zabrakło do sięgnięcia piłki i wykończenia akcji.

30:49
    KAROL SZCZAWIŃSKI dostaje krótką piłkę z rzutu rożnego, oddaje strzał i pokonuje Chodorowskiego! To już 2:6!

30:45
    Ofiarnie dwukrotnie bronił w jednej akcji Chodorowski. Został nieco poturbowany, ale gra dalej!

30:15
    Kopecki przechwycił piłkę na połowie rywala. Pobiegł z nią prawym skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

Kamil Kazmierczak

Gole: 5. Szmydki, 11. Szmydki, 40. Jendruczek (sam.) – 9. Citko, 10. Lisowski, 12. Tomczyk, 14. Hryckiewicz, 28. Kożuszkiewicz, 31. Szczawiński, 40. Osypiuk

Kartki:   33. Szatyłowicz (SSB)

Futsal Politechnika Gdańska: Bucholc (Chodorowski) – Orzoł, Navarro Fernandez, Kopecki, Mikucziński – Iwosa, Martynowski, Grodzicki, Szmydki, Reszka, Bławat, Zieliński.
    Jagiellonia Białystok: Jendruczek (Szatyłowicz) – Lisowski, Citko, Kożuszkiewicz, Hryckiewicz – Firańczyk, Osypiuk, Tomczyk, Gajdziński, Szczawiński, Mojsik.

Sędziowie: Złotnicki, Jagodziński – Piotrowski.