Wisła Pł. – Piast 0:0 (koniec) | Śląsk – Legia 0:4 (koniec)
Śląsk Wrocław
0:4 (0:4)
Legia Warszawa
Niedziela 27.11.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Wrocław • PKO Ekstraklasa • 17. kolejka
    Infografika pomeczowa od EkstraStats:

Legia Warszawa odnosi kolejne zwycięstwo, zgarnia komplet punktów i goni czołówkę tabeli. Śląsk Wrocław był już na łopatkach w 7. minucie spotkania i nie wydawało się ani przez chwilę, aby mogli do tego meczu wrócić. Bardzo dobry występ mistrza Polski. Świetne wrażenie robili Prijović, Radović i Odjidja-Ofoe. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (19:58:25)

90+4
    90+3. Czerwona kartka Goncalvesa:

90+3
    Sfrustrowany Filipe Gonçalves mocno kopnął i podciął Radovicia. Złośliwy faul zawodnika Śląska i w pełni zasłużona czerwona kartka. Bezmyślne zachowanie Goncalvesa.

90+2
    Bereszyński sprowadzony do parteru przy linii bocznej przez Alvarinho. Rozpoczęła się ostatnia minuta doliczonego czasu.

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.
    90. Szansa Nikolicia:

90
    Ależ okazja Legionistów! Prostopadłe podanie do Nikolicia, a ten wybiega przed samego Kamenara. Wyrzucił się za bardzo do linii końcowej i zamiast strzelać do pustej bramki, szukał jeszcze podania. Zamiast dogrywać do Radovicia na drugiej stronie, oddał futbolówkę Kucharczykowi, a ten uderzał za słabo po ziemi.

88
    Wrocławianie utrzymują się przy piłce, ale nawet już nie zmierzają specjalnie ochoczo pod bramkę przeciwników, tylko starają się najwidoczniej utrzymać ten wynik.

86
    Nikolić efektownie zgrywał piętą do Kazaiszwiliego. Ten nie zdecydował się jednak na oddanie strzału z pierwszej piłki. Niepotrzebnie próbował jeszcze przekładać.

84
    Odjidja-Ofoe łatwo zwiódł przeciwnika, wypracował sobie miejsce do strzału i uderzył mocno po ziemi lewą nogą. Kamenar skutecznie wyłapał futbolówkę.

83
    Strzały: 8-13
    Strzały celne: 1-7

82
    Bliski trafienia był Nikolić. Znalazł się blisko bramki. Z ostrego kąta próbował zmieścić piłkę w siatce lecz Kamenara dodatkowo skutecznie asekurował jeden z obrońców.

81
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Trener Rumak posyła na boisko Zielińskiego w miejsce popełniającego mnóstwo błędów Dankowskiego.

81
    Jeszcze jedno indywidualne upomnienie. Tym razem żółtą kartkę obejrzał Grajciar.

80
    Ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry. Warszawianie nie odpuszczają. Szukają następnych okazji do wbicia jeszcze jednego gola.
    78. Faul Augusto na żółtą kartkę:

78
    Spóźnione, nieodpowiedzialne wejście wślizgiem Augusto w nogi Bereszyńskiego. Odłożona żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.