Pogoń – KPR 0:0 (poz.) | Piotrkowianin – Azoty 29:31 (koniec) | Gwardia – Chrobry 23:29 (koniec)
COROTOP Gwardia Opole
23:29 (12:13)
KGHM Chrobry Głogów
Sobota 03.12.2016, 18:30 • Hala im. Jerzego Klempela, Opole • Orlen Superliga mężczyzn • 13. kolejka

Mecz przez większość czasu był wyrównany, ale Głogów nie roztrwonił zdobytej przewagi bramkowej i skończyło się porażką gospodarzy. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.
    Miłej soboty życzy Rafał Wałęka, cześć! (20:11:00)

Koniec meczu. (23:29)

59
    Ostatnia akcja meczu i rzucał Lemaniak. Stachera, opętany jak diabeł bramkarz gości oczywiście obronił, bo tak miał dziś w zwyczaju. (23:29)

59
    Obrona w kole Miszki i karny dla Opola. Rzucać będzie Jankowski. Nie trafia w bramkę... To nie jest jego dzień. (23:29)

58
    Ostatnie 2 minuty meczu i nie ma już nadziei na inny wynik niż wygrana Chrobrego Głogów. Ale walczymy do końca, bo po to uprawia się sport. (23:29)
    57
    Świtała podwyższa prowadzenie gości. Ornitologiem to ja nie jestem, ale tu już chyba... po ptokach. (23:29)
    57
    Czas jest jest dziś bezlitosny, tak samo jak sędzia. Lemianiakowi to nie przeszkadza. Celnie z prawego skrzydła. (23:28)

56
    Przerwa techniczna. 6 bramek przewagi gości i ponad minuta do końca kary Łangowskiego. Zobaczymy co będzie, gdy wróci "The Chosen Łan". Zdąży poderwać swoich kolegów do walki? (22:28)
    55
    Siwak bliski był przejęcia, ale piłka wyszła za linię boczną. Tymczasem Świtała trafia dla Głogowa. (22:28)

55
    2 minuty dla Łangowskiego, a piłka dla Głogowa. (22:27)
    55
    Lemaniak celnie ze skrzydła. (22:27)
    55
    Sadowski jest dziś bezlitosny. Znów trafi i to z prawie zerowego kąta. (21:27)
    54
    Lemaniak w końcu zdobywa bramkę. Zostało już tylko 6 minut nadziei gospodarzy. (21:26)
    53
    Sadowski podwyższa prowadzenie Głogowa. (20:26)

53
    Morawski podchodzi do karnego. Niestety znów broni Stachera. Niczym Harry Potter zaczarował dziś swoją bramkę. Innego wytłumaczenia nie ma. (20:25)

53
    Zagotowało się. Kubała staranował pędzącego Siwaka – Kubała zasłużenie dostaje czerwoną kartkę! (20:25)

53
    Rzuca Łangowski, ale broni Stachera. Ależ on dziś uparcie broni. (20:25)
    52
    Obrona w kole. Jankowski uprawiał zapasy z Krzysztofikiem. Karny celnie wykonany przez Babicza. (20:25)

Rafał Wałęka

COROTOP Gwardia Opole: Zembrzycki, Zając – Lemaniak, Adamski Siwak, Łangowski, Bąk, Komisarczyk, Tarcijonas, Mokrzki, Jankowski, Zadira, Morawski, Przybysz

Trener: Rafał Kuptel

KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Miszka, Płócienniczak, Świtała, Sadowski, Sićko, Babicz, Gujski, Tylutki, Sobut, Krzysztofik, Kubała, Rydz

Trener: Jarosław Cieślikowski

Sędziowie: Rajkiewicz Andrzej, Tarczykowski Jakub, Okos Adrian, Szynklarz Andrzej