Piast – Korona 1:0 (koniec) | Śląsk – Pogoń 1:1 (koniec) | Wisła K. – Lechia 3:0 (koniec)
Piast Gliwice
1:0 (0:0)
Korona Kielce
Sobota 03.12.2016, 15:30 • Stadion Miejski, Gliwice • PKO Ekstraklasa • 18. kolejka

83
    Niepotrzebne przepychanki pomiędzy Moskwikiem i Kiełbem. Sędzia przerwał grę i upomniał obu zawodników żółtymi kartonikami. Właściwa decyzja pana Tomasza Musiała. Trzeba studzić niesportowe emocje.

80
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Tym razem sędzia postanowił ukarać Marcina Cebulę, który w 72. minucie zastąpił Markovicia. Za moment gospodarze będą egzekwować rzut wolny. Może być groźnie.

50
    To już piąta żółta kartka w tym spotkaniu. Przed momentem sędzia Tomasz Musiał postanowił ukarać Palancę. To była właściwa decyzja. Zawodnik Korony w nieprzepisowy sposób zatrzymywał jednego z przeciwników – pociągał go za koszulkę.

30
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Tym razem sędzia postanowił upomnieć Markovicia. Słuszna decyzja pana Musiała, trzeba to przyznać.

25
    Żółtą kartkę otrzymuje Michał Masłowski (Piast Gliwice).

13
    Kolejna żółta kartka. Tym razem za przewinienie ukarany został zawodnik gliwickiego Piasta – Tomasz Mokwa.

9
    Ostry atak Grzelaka. Brzydko potraktował Mokwę, za co obejrzał żółty kartonik. Właściwa decyzja pana Tomasza Musiała. Takich zachowań nie należy puszczać w zapomnienie.