Middlesbrough – Hull 1:0 (koniec)
Middlesbrough F.C.
1:0 (0:0)
Hull City A.F.C.
Poniedziałek 05.12.2016, 21:00 • Riverside Stadium, Middlesbrough • Angielska Premier League • Runda 14

To już wszystko z Riverside Stadium. Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (22:58:51)

Faule: 6:11.

Niezły pojedynek oglądaliśmy w Middlesbrough. Finalnie gospodarze zasłużenie triumfują na Riverside Stadium. Przewaga "Boro" przez cały mecz była niezaprzeczalna, jednak Hull w samej końcówce stworzyło sobie dwie okazje, po których mogło zmienić rezultat. Nie udało się i trzy oczka zostają w Middlesbrough.

90+4

90+4
    Nerwowo w bramce Victor Valdes, który kiepsko wybija futbolówkę! Nie wykorzystali tego jednak przyjezdni, którzy posłali zbyt mocno prostopadłą piłkę.

90+3
    Bardzo dobra postawa gospodarzy przez 90 minut mogła pójść na marne! Mogą żałować piłkarze Hull, że nie udało się im wyrównać rezultatu.

90+2
    Mogło być 1:1! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodników przyjezdnych zgrał piłkę głową, a całą akcję wślizgiem zamykał Adama Diomande! Ależ niewiele zabrakło, aby udało się Norwegowi sięgnąć futbolówkę!

90+1
    Ależ strzał z dystansu Adama Diomande! Victor Valdes końcówką placów odbija futbolówkę na rzut rożny!

90
    Michael Dean zdecydował się doliczyć cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Dośrodkowanie Stuaniego z prawego skrzydła zablokował David Meyler. Od rzutu rożnego zaczynać będą gospodarze. Mijają kolejne cenne sekundy!

89
    Fabio został teraz ostro zaatakowany przez Jarroda Bowena. Michael Dean mógł pokusić się o pokazanie żółtej kartki zawodnikowi Hull.
    Moment, w którym Ramirez zapewnił trzy oczka swojej ekipie?

87
    Zmiana w drużynie Middlesbrough F.C.: z boiska schodzi Gastón Ramírez, na boisku pojawia się Stewart Downing.

86
    Na płycie boiska leży Gaston Ramirez. To już końcowe minuty spotkania, więc możliwe, iż Urugwajczyk chce zyskać trochę czasu.

85
    Ależ fatalną decyzję podjął Sam Clucas! Zawodnik Hull mógł zagrać na lewo do Robertsona, ale zdecydował się na strzał, który był kompletnie nieudany!

85
    Fatalne rozegranie piłki przez Michaela Dawsona. Z łatwością futbolówkę przejął zawodnik gospodarzy.

84
    Centra z rzutu rożnego Roberta Snodgrassa. Przedłużył lot piłki Sam Clucas, ale potem rywale zdołali oddalić niebezpieczeństwo.

82
    Leży teraz na murawie Calum Chambers, który niefortunnie upadł. Zawodnik gospodarzy opuszcza murawę o własnych siłach, więc zanosi się, że będzie zdolny do dalszej gry.

Tomek

Gole: 60. G. Ramírez

Kartki:   72. Fabio (MDD) – 15. Livermore (HLL)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 4:2. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 13:7. Spalone: 3:1. Foule: 6:11.
    Middlesbrough F.C.: Valdés – Barragán, Chambers, B. Gibson (C), Fabio – Forshaw, Clayton, de Roon – G. Ramírez (87. Downing), Negredo, Fischer (81. Stuani).
    Zmiany: Guzan – Espinosa, Leadbitter, Stuani, Downing, Nsue, Traore.

Hull City A.F.C.: Marshall – Elmohamady, Davies, M. Dawson (C), Robertson – Snodgrass, Livermore (62. Huddlestone), R. Mason (62. Bowen), Clucas – Henriksen (82. Meyler) – Diomandé.
    Zmiany: Jakupović – Maguire, Meyler, Huddlestone, Weir, Bowen, Tymon.

Sędziowie: Michael Dean.