Toronto – Minnesota | 2:3 (koniec) | | | Washington – Boston | 4:3 (po dogrywce) | | | Anaheim – Carolina | 6:5 (2:1 po rz. karnych) |
San Jose – Ottawa | 2:4 (koniec) |
Magnitogorsk – Władywostok | 5:3 (koniec) | | | Czelabińsk – Chabarowsk | 3:1 (koniec) | | | Czerepowiec – Jarosław | 3:2 (koniec) |
Niżny Nowogród – Toljatti | 2:1 (1:0 po rz. karnych) | | | CSKA Moskwa – Podolsk | 5:2 (koniec) | | | Helsinki – HC Slovan | 1:3 (koniec) |
Sankt Petersburg – Dyn. Moskwa | 2:1 (2:1 po rz. karnych) | | | Soczi – Bars | 1:2 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Niżniekamsk | 3:1 (koniec) |
Din. Ryga – Zagrzeb | 0:4 (koniec) |
finał
Severstal Czerepowiec
3:2
(0:0, 1:1, 2:1)
Lokomotiw Jarosław
59:16
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Sergej Lapin – 2 min., nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
41:00
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Nikita Čerepanov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
37:57
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Sergej Lapin – Kara techniczna dla drużyny, nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
26:42
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Jevgenij Mons – Kara techniczna dla drużyny, nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
16:53
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Igor Skorochodov – 2 min., zahaczanie).
|
|
11:05
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Michail Pašnin – 2 min., atak kolanem).
|
|
04:49
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Jurij Trubačjov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
40. Mons (Kagarlickij, D. Ježov), 43. Mons (Kagarlickij, Karlin), 44. Vovčenko (Kagarlickij, Masuhr) – 29. Gavrikov (Kraskovskij, Kadějkin), 59. Polunin (Kadějkin, Fatějev)
Sędziowie: Birin, Odins – Mikhel, Šeljanin.
Widownia:
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Jakub Kovář (Smirjagin) – Masuhr, Chochlov, Stasenko, Jevsejenkov, Wilson, D. Ježov – Mons, Kagarlickij, Karlin – Truňov, Trubačjov, Vovčenko – Magogin, Avcin, Skorochodov – Monachov, Kodola, Kazakovcev – Lapin.
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Murygin (Sudnicin) – Kronwall, Gavrikov, Čerepanov, Nakládal, Ljubuškin, Koledov, Rafikov, Pašnin – Talbot, Kozun, Kontiola – Apalkov, Averin, Loktionov – Kadějkin, Iljenko, Korškov – Kraskovskij, Fatějev, Polunin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Murygin (Sudnicin) – Kronwall, Gavrikov, Čerepanov, Nakládal, Ljubuškin, Koledov, Rafikov, Pašnin – Talbot, Kozun, Kontiola – Apalkov, Averin, Loktionov – Kadějkin, Iljenko, Korškov – Kraskovskij, Fatějev, Polunin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Birin, Odins – Mikhel, Šeljanin.
Widownia: