Toronto – Minnesota | 2:3 (koniec) | | | Washington – Boston | 4:3 (po dogrywce) | | | Anaheim – Carolina | 6:5 (2:1 po rz. karnych) |
San Jose – Ottawa | 2:4 (koniec) |
Magnitogorsk – Władywostok | 5:3 (koniec) | | | Czelabińsk – Chabarowsk | 3:1 (koniec) | | | Czerepowiec – Jarosław | 3:2 (koniec) |
Niżny Nowogród – Toljatti | 2:1 (1:0 po rz. karnych) | | | CSKA Moskwa – Podolsk | 5:2 (koniec) | | | Helsinki – HC Slovan | 1:3 (koniec) |
Sankt Petersburg – Dyn. Moskwa | 2:1 (2:1 po rz. karnych) | | | Soczi – Bars | 1:2 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Niżniekamsk | 3:1 (koniec) |
Din. Ryga – Zagrzeb | 0:4 (koniec) |
koniec po rz. karnych (2:1)
SKA Sankt Petersburg
2:1
(1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Dynamo Moskwa
35:37
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Alexej Cvetkov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
27:19
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Sergej Plotnikov – 2 min., zahaczanie).
|
|
24:12
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Nikolaj Prochorkin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
20:51
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Alexej Cvetkov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
18:20
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Arťom Fjodorov – 2 min., uderzanie).
|
|
12:23
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Steve Moses – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
Składy i statystyki:
20. Šipačov (Kovalčuk, A. Bělov), kar. Kovalčuk – 50. Fjodorov (A. Galimov, M. Robinson)
Sędziowie: Bělov, Naumov – Otmakov, Palei
Widownia:
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:1 Vladimir Brjukvin (DMS)
0:1 Pavel Dacjuk (PET)
2. stan:
0:1 Arťom Fjodorov (DMS)
1:1 Sergej Širokov (PET)
3. stan:
1:1 Alexej Cvetkov (DMS)
2:1 Ilja Kovalčuk (PET)
SKA Sankt Petersburg:
Šesťorkin (Ivannikov) – A. Bělov, J. Jakovlev, Chafizullin, Hersley, Zub, Zubarev, Rykov – Dacjuk, S. Plotnikov, Kovalčuk – Širokov, Dadonov, Šipačov – Tichonov, Kablukov, Ketov – Moses, Prochorkin, Děrgačjov – Barabanov.
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Jerjomenko (Lazušin) – M. Robinson, Kutějkin, Makljukov, I. Nikulin, D. Višněvskij, Rylov, J. Zajcev – A. Galimov, Cvetkov, Fjodorov – Brjukvin, A. Těreščenko, Karpov – Gorovikov, Kokarev, Podšendjalov – Sopin, Dugin, Igumnov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Jerjomenko (Lazušin) – M. Robinson, Kutějkin, Makljukov, I. Nikulin, D. Višněvskij, Rylov, J. Zajcev – A. Galimov, Cvetkov, Fjodorov – Brjukvin, A. Těreščenko, Karpov – Gorovikov, Kokarev, Podšendjalov – Sopin, Dugin, Igumnov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bělov, Naumov – Otmakov, Palei
Widownia: