Chemik – Budowlani 3:0 (koniec) | Pałac – impel 0:3 (koniec)
Niedziela 11.12.2016, 17:00 • Łuczniczka, Bydgoszcz • Tauron Liga • 11. kolejka

0:0
    To już wszystko z Łuczniczki. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony z nami czas. Zapraszamy na kolejne relacje na lajfach! Spokojnego wieczoru. (18:25:21)

0:0
    Błyskawiczne spotkanie w grodzie nad Brdą! Impel w osiemdziesiąt minut dał gospodyniom lekcję gry w siatkówkę, będąc lepszym w każdym elemencie tego rzemiosła. Wrocławianki w każdym secie konsekwentnie obijały ręce rywalek, okazując się sprytniejsze zarówno w walce na siatce, jak i w ataku. Pałac praktycznie nie podjął dziś walki, a z każdym setem było tylko gorzej. Tym samym bydgoszczanki odnoszą drugą z rzędu porażkę w obecnym sezonie, co nie zdarza im się zbyt często. Z kolei Impel powoli stabilizuje formę i wraca do domu w znakomitych humorach.

0:0
    MVP spotkania została Micha Hancock!

14:25
    Trzeci set skończony.

14:25
    Kossanyiova ile sił w ręce i nie bronią się miejscowe. Szybkie 0:3 w Bydgoszczy!

14:24
    Wyczuły intencje rywalek bydgoszczanki. Konieczna przedziera się jednak po bloku. Piłka meczowa!

14:23
    Po przekątnej Kossanyiova trafia w samą linię. Piekielnie precyzyjny atak Czeszki.

14:22
    Tym razem na siłę Jagodzińska i to się opłaciło. Po rękach przeciwniczek piłka ląduje w trybunach.

13:22
    Stawiają skuteczny blok na lewej stronie wrocławianki. Znów zatrzymana Jagodzińska.

13:21
    As serwisowy Koniecznej. Piłka spada tuż za siatkę.

13:20
    Ależ atak Courtney! Z sytuacyjnej piłki w sam narożnik trafia Amerykanka.

13:19
    Znów grają przez środek zawodniczki Grabowskiego. Śmieszek mija blok skuteczną kiwką.

12:19
    Nie trafia w parkiet przy zagrywce Jagodzińska.

12:18
    Śmieszek z przesuniętej krótkiej zaskakuje blok gości.

11:18
    As serwisowy Courtney. Cały czas rośnie przewaga Impelu!

11:17
    Dwukrotnie próbowała przedrzeć się Maternia i dwukrotnie natrafiła na szczelny blok brązowych medalistek z zeszłego sezonu.

11:16
    Przegrywają kolejną długą wymianę "Pałacanki". Powoli uchodzi powietrze z bydgoszczanek.