Azzerrail – MKS 3:1 (koniec) | Chemik – Liu·Jo 1:3 (koniec)
21 27 25 13
Liu·Jo Nordmeccanica Volley
3
25 29 21 25
Czwartek 15.12.2016, 18:00 • Hala Azoty Arena, Szczecin • Liga Mistrzyń • 1. runda

0:0
    O ile pierwsze trzy sety były wyrównane, to już czwarty od początku do końca był dominacją Włoszek. Zawodniczki trenera Gaspariego zagrały bardzo dobrze i aż dziw bierze, że w swojej lidze są tak nisko w tabeli. Świetnie spisywały się dziś środkowe: Belien i Heyrman, wiele akcji kończyła Ozsoy, ale mimo wszystko chyba najlepszą zawodniczką meczu była słynna Jovana Brakocević. W zespole Chemika można by wyróżnić Joannę Wołosz, która naprawdę nieźle rozgrywała i umiejętnie korzystała ze swoich koleżanek – szczególnie ze Stefany Veljković, która była czasami jedynym ratunkiem dla Chemika. (20:06:50)

13:25
    Czwarty set skończony.

13:25
    I Montano zablokowana... Modena zgarnia 3 punkty na inaugurację Ligi Mistrzyń!

13:24
    Brakocević dokłada asa serwisowego. A zatem meczbol!

13:23
    Heyrman sprytna na siatce i już 10 punktów przewagi po stronie Włoszek

13:22
    A teraz na prawym zablokowana Montano. Modena już całkowicie kontroluje przebieg meczu