Villarreal – Toledo 1:1 (koniec) | Sociedad – Valladolid 1:1 (koniec) | Atletico – Guijuelo 4:1 (koniec)
Malaga – Córdoba 3:4 (koniec) | Las Palmas – Huesca 2:1 (koniec)
Atletico Madryt
4:1 (4:0)
CD Guijuelo
Wtorek 20.12.2016, 21:00 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Puchar Hiszpanii • 4. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje! (22:49:05)
    Pewny awans Atletico w Pucharze Hiszpanii!

Posiadanie piłki: 45% : 55%.
    Strzały na bramkę: 5:3.
    Strzały niecelne: 6:2.
    Rzuty rożne: 9:3.
    Spalone: 7:0.
    Faule: 5:11.

Głównym wydarzeniem w drugiej połowie meczu na Estadio Vicente Calderon była honorowa bramka w rewanżu i zarazem dwumeczu CD Guijuelo. Antonio Pino wbiegł między stoperów i główkował bezlitośnie po dośrodkowaniu Pereza. Atletico nie było już równie skoncentrowane po przerwie i pozwoliło osłabionemu przeciwnikowi na swój sukcesik. Mimo to awans faworyta został potwierdzony efektownym rezultatem 10:1 w dwumeczu.

90

89
    Sędzia nie powinien mocno przedłużać tego spotkania. Gra była płynna, przerw niewiele.

87
    Strzał z dystansu Carlesa Marca. Piłka delikatnie musnęła przeciwnika i CD Guijuelo miało jeszcze korner.

85
    Kibice liczą jeszcze na jakąś interesującą akcję w końcówce. Szczególnie wprowadzeni Carrasco oraz Gameiro mogliby się czymś wykazać.

83
    Strzał w boczną siatkę Gameiro. Po chwili riposta i Moya musiał interweniować na linii. W tym fragmencie spotkania chyba nikt nie broni.

81
    Pokiwali głowami z niedowierzaniem gospodarze. Po przerwie rozluźnili się, a grający bez jednego zawodnika rywale nie zrezygnowali ze swojego celu nawet na sekundę.
    79. Antonio PINO - 4:1

79
    Zespół Guijuelo właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki ANTONIO PINO.

Stało się! Zasłużona honorowa bramka CD Guijuelo! Zmiennik Antonio Pino wbiegł między anemicznych stoperów Atletico Madryt i bezlitośnie główkował po dośrodkowaniu Pereza z głębi pola!

77
    Ayala pojawił się na boisku zamiast Martina Carabiasa, który był obciążony żółtym kartonikiem.

76
    Za moment będzie również trzecia roszada personalna w zespole CD Guijuelo.

74
    Podwójna zmiana Diego Simeone. Przez kwadrans zaprezentują się publiczności Carrasco oraz Gameiro, a autorzy goli Gaitan i Correa odpoczywają.

72
    Ostatnie ataki Atletico Madryt bez tego samego zaangażowania jak w pierwszej połowie. Na dodatek przyjezdni dobrze blokują uderzenia faworyta.

70
    Żółta kartka dla Martina Carabiasa. Nie był przekonany, co do słuszności tego upomnienia obrońca.

69
    Piojo musiał trochę poczekać na możliwość wejścia na boisko. Opuścił je wyraźnie zmęczony Maiki.

Gole: 17. Nicolas Gaitan, 22. Correa, 29. Juanfran, 45. Torres – 79. Antonio Pino

Kartki:   57. Partey (ATM) – 15. Ruiz (GUJ), 70. Carabias (GUJ)   33. Ruiz (GUJ)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 7:0. Foule: 5:11.
    Atletico Madryt: Moya – Vrsaljko, Gimenez, Savić, Lucas – Juanfran, Thomas Partey, Nicolas Gaitan (74. Carrasco), Saul Niguez (61. Cerci) – Correa (74. Gameiro), Torres.

Zmiany: Moreira – Koke, Carrasco, Cerci, Gameiro.

CD Guijuelo: Morales – Perez, Martin Carabias (77. Ayala), Hector Martinez, Angel Sanchez – Ruiz, Carmona Rodriguez – Carles Marc, Maiki (69. Piojo), Jorge Julia – Manu Dimas (46. Antonio Pino).

Zmiany: Kike Royo – Ayala, Aitor Aspas, Piojo, Antonio Pino.

Sędziowie: Javier Estrada
    30.11.2016
    Guijuelo - Atletico 0:6

Gole: 29. Ñíguez (kar.), 45. Vrsaljko, 50. Carrasco, 53. Carrasco, 57. Correa, 85. Núñez

Kartki:   31. Martínez (GUJ) – 61. Savić (ATM)