Watford – Crystal Palace 1:1 (koniec) | Arsenal – West Bromwich 1:0 (koniec) | Burnley – Middlesbrough 1:0 (koniec)
Chelsea – Bournemouth 3:0 (koniec) | Leicester – Everton 0:2 (koniec) | Man Utd – Sunderland 3:1 (koniec)
Swansea – West Ham 1:4 (koniec) | Hull – Man City 0:3 (koniec)
Hull City A.F.C.
0:3 (0:0)
Manchester City
Poniedziałek 26.12.2016, 18:15 • KC Stadium, Kingston upon Hull • Angielska Premier League • Runda 18
    Jedni się cieszą, inni smucą. Dziękujemy za wspólne przeżycie tego meczu. Do usłyszenia!

Koniec, koniec, koniec! Pierwsza połowa kompletnie nas rozczarowała, brakowało jakichkolwiek emocji. Druga odsłona tego pojedynku dostarczyła nam jednak całkiem sporej porcji adrenaliny. Finalnie spotkanie zakończyło się triumfem Manchesteru City 3:0. Wynik ten nie odzwierciedla w pełni przebiegu tej konfrontacji. Hull City nie błyszczało, ale też nie odstawało na tyle, by przegrać trzema golami. "Obywatele" byli skuteczniejszą drużyną, miejscowym tego brakowało, co się zemściło. (20:10:07)

90+4
    90+3. Curtis Davies (MAC) - 0:3

90+3
    Gol dla City!
    Samobójcze trafienie zalicza CURTIS DAVIES. Sterling zaprezentował fenomenalny rajd lewą flanką, po czym z łatwością wbiegł w pole karne i sprytnie próbował dograć do Iheanacho. Podanie to przeszył jednak Davies, wprowadzając futbolówkę do własnej bramki.
    90+2. Świetna forma Toure!

90+1
    Snodgrass zdecydował się na oddanie bezpośredniego strzału z rzutu wolnego. To było dość kiepskie, ale celne uderzenie. Bravo bez większych problemów wyłapał futbolówkę.

90
    Dzisiejszy pojedynek na KC Stadium został przedłużony o trzy minuty.

89
    Teraz mieliśmy trochę walki w środku pola, lecz nic sensownego z tego nie wynikło. Po kilku chwilach Sterling faulował Masona. Gospodarze będą egzekwować kolejny rzut wolny.

88
    Już za kilka chwil sędzia Madley zakończy ten pojedynek. Nie dzieje się już nic szczególnego. "Tygrysy" co jakiś czas próbują zaatakować, lecz "Obywatele" nie popełniają najmniejszych błędów w obrębie własnego pola karnego.

87
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi David Silva, na boisku pojawia się Fernando.

86
    Po raz kolejny mizernym dośrodkowaniem z rzutu wolnego popisał się Snodgrass. Cóż tu wiele mówić... To nie jest mecz tego zawodnika. Popełnia sporo prostych błędów, nie potrafi wziąć ciężaru gry na swoje barki.

85
    Za chwil kilka dojdzie do ostatniej zmiany po stronie zespołu prowadzonego przez Pepa Guardiolę. Na murawie zamelduje się Fernando. Tymczasem gospodarze próbują desperacko zaatakować, lecz nic z tego nie wynika.
    84. W ciągu pięciu minut goście odnotowali dwie bramki.

83
    Na trybunach panuje wyborna atmosfera, mimo tego, że gospodarze przegrywają dwoma bramkami. Z "Tygrysów" uszło już powietrze, nie potrafią kreować groźnych ataków.

82
    Mamy żółtą kartkę. Przed momentem upomniany został Mason. Słuszna decyzja sędziego Madley'a. Zawodnik miał jakieś pretensje, ale zasłużył na tę karę za swój brzydki wślizg.

80
    Do zakończenia dzisiejszego starcia Hull City z Manchesterem City pozostało nieco ponad dziesięć minut. Tutaj już raczej nic się nie zmieni. "Obywatele" kontrolują przebieg tego pojedynku.

79
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Sam Clucas, na boisku pojawia się Adama Diomandé.
    78. Kelechi Iheanacho (MAC) - 0:2

78
    Strzelcem bramki KELECHI IHEANACHO. Już jest chyba pozamiatane. Nigeryjczyk otrzymał świetne podanie od Silvy, a następnie perfekcyjnym strzałem pokonał Marshalla. Bramkarz Hull City nie miał większych szans na odnotowanie skutecznej interwencji.

77
    Snodgrass zwykle jest bardzo silnym punktem Hull City, jednak dziś nie ma najlepszego dnia. Zawodnik ten popełnia sporo prostych błędów, nie potrafi być motorem napędowym swojego zespołu.

76
    Przyjezdni nabrali wiatru w żagle. Przed momentem niezłe uderzenie oddał Otamendi, ale tym razem zdołał wywalczyć jedynie wznowienie z narożnika boiska. Kotłuje się w polu karnym Hull City, znów może być niebezpiecznie!

75
    Za około kwadrans już wszystko będzie jasne. Wydaje się, że czeka nas bardzo emocjonująca końcówka. Gospodarze na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i do ostatniego gwizdka arbitra będą walczyć o korzystniejszy wynik.

74
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Jake Livermore, na boisku pojawia się Markus Henriksen.
    73. Yaya Touré (MAC) - 0:1

73
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa YAYA TOURÉ. Goście na prowadzeniu! Bardzo pewnie wykonana jedenastka. Tym razem Marshall kompletnie nie wyczuł intencji przeciwnika. Nic dodać, nic ująć. Wielka radość w szeregach podopiecznych Guardioli!

72
    Sterling upadł w polu karnym, po czym sędzia przerwał grę i wskazał na wapno. Wyznaczone przepisy przekroczył Robertson. Yaya Toure jest już gotowy do wykonania jedenastki!

71
    Śmiało można stwierdzić, że dzisiejsze spotkanie na KC Stadium wkracza w decydujący okres. Niebawem już wszystko będzie jasne! Czy któraś z ekip zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

70
    Iheanacho oddał strzał z bardzo trudnego położenia, ale po raz kolejny dobrze zaprezentował się Marshall. Pewna interwencja golkipera "Tygrysów", nie pozostawił najmniejszych złudzeń.

69
    Dzisiejsze spotkanie ogląda ok. 23 tys. widzów.

68
    Upływają kolejne minuty, a na tablicy wciąż utrzymuje się bezbramkowy remis. Nie jest to może jakaś olbrzymia sensacja, ale niespodzianka już tak. "Obywatele" mają spory kłopot ze znalezieniem recepty na defensywę Hull City.

67
    "Obywatele" próbują, starają się pokonać Marshalla, ale bezowocnie. Manchester City ma problem z dochodzeniem do pozycji strzeleckich. Dobrze prezentuje się defensywa Hull City, wielkie słowa uznania.

66
    Potężnie huknął teraz De Bruyne, ale piłka poszybowała obok bramki strzeżonej przez Marshalla! Dobry pomysł, ale zabrakło dobrego wykonania. Guardiola jest bardzo poddenerwowany.

65
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Za brzydkie wejście w nogi Elmohamady'ego ukarany został Fernandinho. Słuszna decyzja sędziego. To nie było pierwsze przewinienie tego gracza.

65
    Dobrą wrzutką z rzutu rożnego popisał się Snodgrass, ale Bravo nie pozostawił najmniejszych złudzeń, pewnie piąstkując futbolówkę. Niebezpieczeństwo zostało oddalone.

64
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Tom Huddlestone, na boisku pojawia się Ryan Mason.

63
    Posiadanie piłki: 31-69%.

62
    "Obywatele" próbują troszeczkę uspokoić swe poczynania. Gracze Hull City nie pozwalają wywieźć się w pole. Gospodarze nie popełniają nawet najmniejszych błędów, świetnie organizując się w defensywie.

61
    Rywalizacja nabiera rumieńców, gospodarze nabrali wiatru w żagle i coraz śmielej nacierają na bramkę strzeżoną przez Bravo. Przed momentem Mbokani ładnie odegrał do Snodgrassa, lecz ten odnotował fatalną centrę.

60
    Bardzo, ale to bardzo ciekawie robi się na KC Stadium. Hull City pokazuje, że tanio skóry nie sprzeda. Musimy jednak pamiętać, że Manchester City również celuje w zwycięstwo!

59
    Snodgrass popisał się niezłą centrą w pole karne, ale w tym całym zamieszaniu gospodarze wywalczyli tylko korner. Po rzucie rożnym znów zrobiło się gorąco, defensorzy Manchesteru City wybili piłkę prawie z linii bramkowej!

58
    Mbokani sprawia defensorom Manchesteru City wiele problemów. Przed momentem zawodnik Hull City znów był faulowany. Za moment gospodarze egzekwować będą rzut wolny. Może być bardzo niebezpiecznie!

57
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Nolito, na boisku pojawia się Kelechi Iheanacho.

56
    Za kilka chwil dojdzie do drugiej zmiany po stronie Manchesteru City. Wiele wskazuje na to, że na ławkę rezerwowych powędruje Nolito, którego zastąpi Iheanacho.

55
    Dziesięć minut rywalizacji po przerwie już za nami. W dalszym ciągu mamy bezbramkowy remis, choć na brak ciekawych manewrów narzekać nie możemy. Znacznie groźniejsi są podopieczni Guardioli.

54
    Zarówno goście, jak i gospodarze nie przebierają w środkach. To może się podobać zgromadzonej publiczności. Oby tak dalej! Premierowe trafienie wisi w powietrzu. Tego nam brakowało podczas pierwszej odsłony dzisiejszego starcia.
    53. Słupek!

53
    Ożywiło nam się to spotkanie. Sporo dzieje się na obu połowach! Przed momentem na oddanie strzału zdecydował się De Bruyne, ale jedynie ostemplował słupek bramki strzeżonej przez Marshalla!

52
    I znów nie najlepiej zaprezentowała się obrona "Obywateli". Próbował to wykorzystać Maguire, ale ostatecznie nie posłał piłki w światło bramki strzeżonej przez Bravo. Niezła okazja na oddanie celnego strzału zaprzepaszczona.

51
    Wciąż dość odważnie poczynają sobie "Tygrysy". Nie mają większego respektu dla lepiej dysponowanego przeciwnika. Zawodnicy prowadzeni przez Guardiolę muszą być bardzo czujni. Nawet najmniejszy błąd może skutkować utratą gola.

50
    Rzut rożny nie przyniósł miejscowym nawet szczątkowych korzyści. Inicjatywa bardzo szybko znalazła się w posiadaniu "Obywateli", którzy chcieli skontrować, lecz bezowocnie.

49
    Z bardzo szybką kontrą ruszyli zawodnicy Hull City. Tym razem Manchester City popisał się małą niefrasobliwością w defensywie, na czym skorzystali przeciwnicy. Za moment gospodarze egzekwować będą korner.

48
    Groźnie zrobiło się pod bramką Hull City, jednak piłka nie znalazła drogi do siatki! Nawet, gdyby tak się stało, to trafienie nie zostałoby uznane. Na pozycji spalonej przebywał Sterling. Słuszna sygnalizacja arbitra liniowego.

47
    Warto wspomnieć, że Pep Guardiola już w siedemnastej minucie musiał zdecydować się na zmianę zawodnika. Przypomnijmy, że wówczas murawę opuścił kontuzjowany Stones, którego zastąpił Kolarov.

46
    Drugą połowę rozpoczęli gospodarze, którzy grają dziś w pomarańczowo-czarnych strojach. W przerwę nie doszło do żadnych roszad. Wierzymy, że w czasie kolejnych nadchodzących 45 minut doczekamy się przynajmniej jednego gola!

46
    Statystyki po pierwszej połowie:

Premierowa odsłona dzisiejszego starcia pomiędzy Hull City a Manchesterem City już za nami. Póki co nie doświadczyliśmy większych emocji. Brakowało groźnych ataków oraz celnych uderzeń. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie znacznie ciekawsza. Tymczasem czas na kilka chwil wytchnienia. Zostańcie z nami!

45+2

45+1
    Premierowa odsłona dzisiejszego pojedynku na KC Stadium została przedłużona o dwie minuty.
    45. Oglądając pojedynek Hull City z Manchesterem City...

44
    Nie najlepsza była ta wrzutka Snodgrassa. Jeden z zawodników Manchesteru City błyskawicznie oddalił potencjalne niebezpieczeństwo. Nic dodać, nic ująć. Piłka w posiadaniu "Obywateli".

43
    Kolejne przewinienie. Tym razem wyznaczone przepisy przekroczył Nolito. Sędzia momentalnie przerwał rywalizację i podyktował rzut wolny. Za moment może być bardzo groźnie. Stały fragment gry egzekwować będzie Snodgrass.

42
    Bardzo ważne jest, by jak najszybciej padł gol. Być może wówczas rywalizacja nabierze rumieńców i będziemy świadkami ciekawszego spektaklu. Obecnie poziom gry pozostawia sporo do życzenia.
    41. Nie brakuje zaciętej walki!

40
    Snodgrass nieźle dośrodkowywał w pole karne, jednak Clucas nie zdołał oddać celnego uderzenia. Dobrze zaprezentował się Otamendi. Zawodnik Manchesteru City skutecznie przeszkadzał przeciwnikowi.

39
    Być może zawodnicy Manchesteru City wyszli z takiego założenia, że skoro pokonali Arsenal, to nie będą mieli większego problemu z outsiderem ligowych zmagań. Tymczasem gracze Hull City stawiają niemały opór.

38
    Fatalna postawa Sterlinga. Piłka posłana przez tego zawodnika poszybowała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Marshalla. Nieźle zapowiadająca się akcja "Obywateli" spaliła na panewce.

37
    Dotychczas doczekaliśmy się zaledwie trzech celnych strzałów. Dwa z nich zanotowali zawodnicy szkoleni przez Pepa Guardiolę. Trzeba jednak przyznać, że te uderzenia nie były zbyt mocne.

36
    Posiadanie piłki: 27-73%.

35
    Za około dziesięć minut pierwsza połowa zostanie zakończona. Obraz rywalizacji nie ulega większym zmianom. Gracze Manchesteru City bardzo często znajdują się w posiadaniu inicjatywy, lecz ich ataki pozycyjne są bezowocne.

34
    Nolito porwał się na uderzenie zza pola karnego. To nie był najlepszy pomysł. Zawodnik Manchesteru City nie trafił czysto w futbolówkę, w związku z czym szybowała ona bardzo wolno. Pewna interwencja Marshalla.

33
    W każdym dzisiejszym meczu angielskiej Premier League padał przynajmniej jeden gol. Wierzymy, że podobnie będzie w tym spotkaniu. W dalszym ciągu aktywniejsi są "Obywatele", lecz nic z tego nie wynika.

32
    Trzeba przyznać, że ten dzisiejszy pojedynek rozgrywany na KC Stadium jest dość czysty. Nie notujemy zbyt wielu brzydkich przewinień. Oby taki stan utrzymał się do samego końca.

31
    Czekamy, w dalszym ciągu czekamy, aż któraś z ekip podejmie większe ryzyko. Jak już wspominaliśmy, na razie odczuwamy spory niedosyt. Widać, że goście są w lepszej dyspozycji, ale nie potrafią tego zamienić na gola.

30
    Pół godziny gry już za nami. Brakuje celnych strzałów, nie mamy też zbyt wielu groźnych ataków. Kibice są spragnieni emocji. Miejmy nadzieję, że z czasem poziom rywalizacji będzie się podnosić.

29
    Kolejny rzut rożny w tym spotkaniu egzekwowali zawodnicy Manchesteru City. Ładnie do piłki wyskoczył Otamendi, ale nie trafił w nią czysto, w konsekwencji czego nie poszybowała w światło bramki.

28
    W poczynaniach przyjezdnych brakuje dynamiki. Akcje podopiecznych Pepa Guardioli są bardzo czytelne. Defensywa Hull City z łatwością przewiduje zamiary przeciwników.

27
    Spodziewaliśmy się bardzo ciekawego pojedynku, a tymczasem możemy odczuwać mały niedosyt. Gospodarze często znajdują się przy piłce, lecz nie potrafią tego przełożyć na częstotliwość konstruowania groźnych akcji.

26
    Na razie podopieczni Guardioli mają spory kłopot z przeforsowaniem defensywy Hull City. "Tygrysy" są bardzo czujne i bardzo szybko neutralizują potencjalne niebezpieczeństwa.
    25. Po nieco ponad kwadransie gry murawę opuścić musiał Stones.

24
    Na trybunach panuje świetna atmosfera. Dzisiejsze spotkanie ogląda liczne grono widzów. Sympatycy Hull City wierzą, że "Tygrysy" przerwą fatalną passę i odbiją się od dna ligowego zestawienia.

23
    Trochę chaosu wdarło się w poczynania gości. Wydaje się, że jest to spowodowane zejściem z murawy kontuzjowanego Stonesa. Kolarov popełnia sporo prostych błędów, ma problem z wejściem w to spotkanie.

22
    Coraz odważniej grają gospodarze! Przed momentem nieudaną centrę zaliczył Snodgrass, a po chwili celnie uderzał Livermore. Tym razem Bravo został zmuszony do złapania piłki.

21
    Niezłe dośrodkowanie w pole karne Manchesteru City! Uderzenie głową oddał Livermore, ale piłka nie zmierzyła w światło bramki. Tym razem Claudio Bravo nie musiał interweniować. Jęk zawodu na trybunach.

20
    Nieprzyjemne uderzenie zza pola karnego oddał Silva. Piłka lekko otarła się od jednego z gospodarzy, przez co minimalnie zmieniła tor lotu. Mimo tego Marshall zdołał odnotować skuteczną interwencję.

19
    Obraz rywalizacji w ogóle się nie zmienia. Goście częściej są przy piłce, lecz nic z tego nie wynika. "Tygrysy" dobrze spisują się w obrębie własnego pola karnego. Wszelakie niebezpieczeństwa są szybko oddalane.

18
    John Stones już poza boiskiem. Zawodnik Manchesteru City miał jakieś problemy z prawym kolanem. Miejmy nadzieję, że reprezentant "Obywateli" szybko wróci do pełni sił i znów będzie mógł cieszyć swoją grą fanów Manchesteru.

17
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi John Stones, na boisku pojawia się Aleksandar Kolarov.

16
    Fatalna centra Robertsona. Piłka ponownie znalazła się w posiadaniu gości. Za moment dojdzie do premierowej zmiany po stronie Manchesteru City. Boisko opuści Stones, którego zastąpi Kolarov.
    15. Statystyki po kwadransie rywalizacji.

15
    Nie można jednak powiedzieć, że akcje "Obywateli" są bardzo dynamiczne. Goście szybciej rozgrywają piłkę i przemieszczają się w kierunku bramki przeciwnika, ale nie jest to jakieś porywające tempo.

13
    Hull City jest dość ospałe. W chwili obecnej gospodarze wymieniają się podaniami nieopodal własnej bramki. Nie można mówić o jakimkolwiek forsowaniu tempa. Nieco odważniejsi są gracze Manchesteru City.

12
    Mbokani wpadł w pole karne "Obywateli", następnie próbował oszukać defensorów Manchesteru City i oddać strzał, ale sztuka ta zakończyła się niepowodzeniem. Odpowiednią czujnością wykazali się zawodnicy przyjezdnej drużyny.

11
    Mało interesujący jest ten początek starcia Hull City z Manchesterem City. Zarówno gospodarze, jak i goście mają spory kłopot z kreowaniem groźnych ataków. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nie tak to miało wyglądać.

10
    Za nami dziesięć minut rywalizacji na KC Stadium. Dotychczas odnotowaliśmy zaledwie jedno celne uderzenie. Przypomnijmy, że w szóstej minucie niezłym strzałem z rzutu wolnego popisał się Yaya Toure.

9
    Kiepsko rozegrany rzut rożny przez Manchester City. Po raz drugi w tym meczu defensorzy Hull City nie mieli najmniejszego problemu z oddaleniem niebezpieczeństwa.

8
    Warunki atmosferyczne nie są zbyt sprzyjające. Pada deszcz i jest dość chłodno. Miejmy nadzieję, że nie wpłynie to w znaczącym stopniu na poziom tego spotkania. Tymczasem przyjezdni wywalczyli kolejny korner.

7
    Korner nie przyniósł gościom nawet szczątkowych korzyści. "Tygrysy" w mgnieniu oka wyekspediowali futbolówkę, tym samym neutralizując potencjalne zagrożenie. Przyjezdni jednak szybko odzyskali inicjatywę i wymieniają podania na własnej połowie.
    6. Niezła próba!

6
    Niezłe uderzenie z rzutu wolnego odnotował Yaya Toure. Piłka szybowała pod poprzeczkę bramki Hull City, ale golkiper miejscowego zespołu wyciągnął się jak struna, dzięki czemu sparował ją na rzut rożny!

5
    Od premierowego gwizdka pana Madley'a minęło już pięć minut. Goście kreują wiele ataków pozycyjnych, jednak nie do tej pory nie zagrozili bramce strzeżonej przez Marshalla. Bardzo bezpłciowy jest początek tej konfrontacji.

4
    Póki co brakuje jakichkolwiek emocji. Optyczną przewagę mają przyjezdni, lecz niewiele z tego wynika. "Obywatele" nie potrafią przedrzeć się w okolice pola karnego Hull City. Miejscowi prezentują niezłą postawę w okolicach środka boiska.

3
    "Tygrysy" są przez wielu skazywane na pożarcie. Nic w tym dziwnego, do tej pory Hull City mocno rozczarowywało. Czy dziś gospodarze przełamią kiepską passę? Trudno powiedzieć, przeciwnik bardzo wymagający.

2
    Początek rywalizacji dość chaotyczny. Futbolówka często zmienia właściciela. Nieco częściej w posiadaniu inicjatywy znajdują się przyjezdni. Miejscowi mają spory kłopot z przedarciem się na połowę przeciwnika.

1
    Zapinamy pasy i ruszamy! Goście zagrają dziś w błękitnych strojach, natomiast gospodarze prezentować się będą w żółto-czarnych kompletach. Miejmy nadzieję, że emocji nie zabraknie. Spotkanie rozpoczęli "Obywatele".

1
    Pora na prezentację.

Kilka meczów już za nami.

A także gospodarzy:

Rzućmy okiem na graficzne przedstawienie wyjściowej jedenastki gości:

Przedmeczowy rozruch powoli dobiega końca.

Czas na rozgrzewkę!

Znamy już składy obu ekip:

Hull City A.F.C.: Marshall – Maguire, M. Dawson, Davies (C) – Elmohamady, Livermore, Huddlestone, Clucas, Robertson – Snodgrass – Mbokani.

Rezerwowi: Jakupović – Weir, Henriksen, Maloney, Meyler, R. Mason, Diomandé.

Manchester City F.C.: Bravo – Sagna, Otamendi, Stones, Clichy – Y. Touré, Fernandinho – Sterling, De Bruyne, Silva (C) – Nolito.

Rezerwowi: Caballero – Zabaleta, Kolarov, Aleix Garcia, Fernando, Navas, Iheanacho.

Sędziowie: Madley – Holmes, Perry – Moss.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji ze spotkania Hull City A.F.C. – Manchester City F.C. Rozpoczniemy ją punktualnie z pierwszym gwizdkiem arbitra, a więc o godzinie 18:15. Najpóźniej dwa kwadranse wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obu drużyn. Nie zabraknie także zdjęć prosto ze stadionu, ciekawostek, gifów z bramek oraz groźniejszych akcji, a także obszernych opisów poszczególnych wydarzeń boiskowych. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

Obsada sędziowska:
    Sędzia główny: R. Madley
    Sędzia liniowy #1: A. Holmes
    Sędzia liniowy #2: M. Perry
    Sędzia techniczny: J. Moss

Do ostatniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło 1 grudnia 2015 roku. Spotkanie to zostało rozegrane w ramach Pucharu Ligi. Wówczas zdecydowanie lepiej zaprezentowali się "Obywatele", którzy triumfowali 4:1. Gole na koncie zwycięskiego zespołu inkasowali Bony, Iheanacho oraz De Bruyne (2). Po przeciwnej stronie barykady natomiast na listę strzelców wpisał się Robertson.
    "Obywatele" bardzo pieczołowicie przygotowywali się do dzisiejszego spotkania.

"Tygrysy" zapowiadają, że do samego końca będą walczyć o dobry wynik.

Natomiast Hull City kompletnie nie radzi sobie w obecnym sezonie. "Tygrysy" nie potrafią pokazać pazura. Absolutny outsider. Po siedemnastu kolejkach "The Tigers" są ostatnim zespołem zestawienia Premier League. Do tej pory Hull City zainkasowało zaledwie dwanaście "oczek", notując po trzy zwycięstwa i remisy, a także aż jedenaście porażek. W ramach ostatniego spotkania ligowego "Tygrysy" starły się na wyjeździe z West Ham United. Wówczas musiały uznać wyższość przeciwnika. Potyczka ta zakończyła się rezultatem 1:0.

Manchester City dość dobrze sprawuje się w trwającym sezonie Premier League. Póki co "Obywatele" plasują się na trzeciej lokacie w ligowym zestawieniu. Dotychczas zespół ten zainkasował 36 "oczek". Na dorobek ten złożyło się jedenaście triumfów, trzy remisy i tyle samo porażek. Manchester City może zakończyć ten rok na pozycji wicelidera. W chwili obecnej niebiesko-biali tracą do drugiego Liverpoolu zaledwie jedno "oczko". Warto przypomnieć, że w ramach zeszłej kolejki podopieczni Guardioli zmierzyli się na domowym obiekcie z Arsenalem. Wówczas gospodarze zwyciężyli 2:1. Gole na koncie lepszej drużyny zapisali Sane i Sterling.
    Tak prezentuje się tabela Premier League po siedemnastu kolejkach.

Czas na 18. rundę angielskiej Premier League. Podczas tej relacji gościć będziemy na KC Stadium, gdzie Hull City zmierzy się z Manchesterem City. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 18:15. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:15.