Watford – Crystal Palace 1:1 (koniec) | Arsenal – West Bromwich 1:0 (koniec) | Burnley – Middlesbrough 1:0 (koniec)
Chelsea – Bournemouth 3:0 (koniec) | Leicester – Everton 0:2 (koniec) | Man Utd – Sunderland 3:1 (koniec)
Swansea – West Ham 1:4 (koniec) | Hull – Man City 0:3 (koniec)
Leicester City
0:2 (0:0)
Everton F.C.
Poniedziałek 26.12.2016, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 18

Cieszyć może pełne 90 minut Marcina Wasilewskiego. Polak nie zaliczy jednak tego spotkania do udanych, ponieważ Leicester przegrało, w dodatku po koszmarnych błędach własnej defensywy. Marcin Wasilewski również miał przy tym udział, niestety to nie było dobre spotkanie dwójki stoperów. (18:07:58)

Pierwszą połowę najchętniej byśmy zapomnieli, ale po przerwie to Everton był znacznie lepszy, co udokumentował dwoma bramkami! Mirallas otworzył wynik meczu w 51. minucie, a w doliczonym czasie gry sprawę wyjaśnił Lukaku! Leicester dzisiaj się starało, ale to nie wystarczyło na wyżej notowanych rywali!
    To Everton cieszy się ze zwycięstwa!

90+4

90+4
    Gospodarze jeszcze próbują akcji na gola kontaktowego, ale wszystko jest już rozstrzygnięte! Kibice zaczynają opuszczać trybuny, fatalny koniec piłkarzy Leicester!

90+2
    Jeszcze jedną kartkę zgarnął Morgan. Nie jest to teraz tak ważne, bo Everton najpewniej zgarnie kolejne 3 punkty!
    90+1. Romelu Lukaku (EVE) - 0:2

90+1
    Gol dla Evertonu!

Jest już po meczu! Everton wyczekał ataku rywali i sam wyprowadził zabójczy kontratak! Długie podanie do osamotnionego ROMELU LUKAKU, który poradził sobie z dwoma obrońcami, a następnie pokonał Schmeichela! Piękna akcja Lukaku!

90
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Leicester ponownie zaczyna naciskać, ale defensywa Evertonu wydaje się nie do ruszenia!

88
    Kolejne zupełnie niepotrzebne przewinienia. Tym razem przesadził Albrighton, ale obejdzie się bez kartki. Niepewna mina Claudio Ranieriego przy linii bocznej.

87
    Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Aaron Lennon, na boisku pojawia się Tom Cleverley.

86
    Lepsze minuty Evertonu, który szuka jeszcze jednego trafienia. Drugi gol zamknąłby już wszystkie niewiadome w tych zawodach! Goście wykorzystają niebawem ostatnią zmianę.

85
    Kolejna kartka dla zawodnika gospodarzy. Drinkwater niepotrzebnie popychał przeciwnika i słusznie zostaje wpisany do notesu sędziego.

84
    Leicester musi uważać z tyłu, ponieważ za bardzo się otwiera! Mistrzowie Anglii za wszelką cenę chcą doprowadzić do wyrównania, ale za moment to spotkanie może się rozstrzygnąć!
    83. Ależ okazja Gueye! Byłoby 0:2!

83
    Piłka meczowa dla Evertonu! Wręcz idealna akcja przyjezdnych! Wszystko zaczęło się od podania Barkleya do Lukaku! Ten zagrał prostopadle w okolice 6. metra, ale Gueye przestrzela nad poprzeczkę z kilku metrów!