Buffalo – Philadelphia | 4:1 (koniec) | | | Carolina – Columbus | 5:3 (koniec) | | | Nashville – Vancouver | 2:1 (po dogrywce) |
St. Louis – Boston | 3:5 (koniec) | | | Chicago – Detroit | 4:3 (po dogrywce) | | | Edmonton – San Jose | 3:5 (koniec) |
Anaheim – Dallas | 2:0 (koniec) |
Magnitogorsk – Soczi | 3:5 (koniec) | | | Czerepowiec – Novosibirsk | 4:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Nowokuźnieck | 2:0 (koniec) |
Sankt Petersburg – Omsk | 5:3 (koniec) | | | Zagrzeb – Barys | 4:5 (koniec) | | | HC Slovan – Jekaterynburg | 3:2 (po dogrywce) |
finał
Severstal Czerepowiec
4:3
(0:1, 3:1, 1:1)
HK Sibir Nowosybirsk
52:32
|
Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Jevgenij Arťuchin – 2 min., niesportowe zachowanie).
|
|
46:28
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Denis Ježov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
35:56
|
Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Konstantin Alexejev – 2 min., trzymanie).
|
|
25:14
|
Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Adam Polášek – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
23:09
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Nikolaj Stasenko – 2 min., zahaczanie).
|
|
19:40
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Ilja Chochlov – 2 min., zahaczanie).
|
|
17:12
|
Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Kirill Vorobjov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
6:41
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Vladislav Kodola – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
23. P. Černov (Kagarlickij), 27. Wilson (Mons), 40. Ugarov, 44. Kagarlickij (Mons) – 11. Boychuk (Milovzorov), 35. Šalunov (Šumakov), 51. Milovzorov (Boychuk)
Sędziowie: Roman Gofman, Andris Ansons – Gleb Lazarev, Evgeny Litvino
Widownia:
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Jakub Kovář (Smirjagin) – Masuhr, Kudako, D. Ježov, Stasenko, Chochlov, Wilson – Kagarlickij, Mons, P. Černov – Trubačjov, Vovčenko, Truňov – Karlin, Monachov, Ugarov – Lapin, Chacej, Avcin – Kodola.
Zmiany:
Trener:
HK Sibir Nowosybirsk: Nalimov (Taylor) – K. Alexejev, Mišarin, K. Vorobjov, Ignatovič, Beljakov, Polášek, Naumov – Šumakov, Sannikov, Šalunov – Okulov, Milovzorov, Boychuk – Khlopotov, Arťuchin, Kemppainen – Arťomov, Skabelka, Pervušin – A. Gluchov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
HK Sibir Nowosybirsk: Nalimov (Taylor) – K. Alexejev, Mišarin, K. Vorobjov, Ignatovič, Beljakov, Polášek, Naumov – Šumakov, Sannikov, Šalunov – Okulov, Milovzorov, Boychuk – Khlopotov, Arťuchin, Kemppainen – Arťomov, Skabelka, Pervušin – A. Gluchov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Roman Gofman, Andris Ansons – Gleb Lazarev, Evgeny Litvino
Widownia: