Philadelphia – Vancouver | 5:4 (1:0 po rz. karnych) | | | Ottawa – Pittsburgh | 4:1 (koniec) | | | Tampa – Buffalo | 4:2 (koniec) |
Nashville – Boston | 2:1 (koniec) | | | Minnesota – Montreal | 7:1 (koniec) | | | Dallas – Detroit | 5:2 (koniec) |
Colorado – Anaheim | 1:4 (koniec) | | | Edmonton – New Jersey | 3:2 (po dogrywce) | | | Los Angeles – St. Louis | 5:1 (koniec) |
Magnitogorsk – Sp. Moskwa | 6:3 (koniec) | | | Czelabińsk – Soczi | 1:2 (1:2 po rz. karnych) | | | Czerepowiec – Omsk | 0:2 (koniec) |
CSKA Moskwa – Novosibirsk | 2:1 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Nowokuźnieck | 9:1 (koniec) | | | Zagrzeb – Jekaterynburg | 0:2 (koniec) |
HC Slovan – Barys | 4:1 (koniec) |
finał
HC Oceláři Trzyniec
0:3
(0:2, 0:1, 0:0)
BK Mlada Bolesław
58:47
|
Kara dla HC Oceláři Trzyniec (Vladimír Roth – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
54:41
|
Kara dla HC Oceláři Trzyniec (Zbyněk Irgl – 2 min., zahaczanie).
|
|
53:30
|
Kara dla BK Mlada Bolesław (Petr Vampola – 2 min., zahaczanie).
|
|
51:30
|
Kara dla BK Mlada Bolesław (Tomáš Urban – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
48:02
|
Kara dla HC Oceláři Trzyniec (Martin Adamský – 2 min., zahaczanie).
|
|
43:06
|
Kara dla BK Mlada Bolesław (Pavel Musil – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
42:30
|
Kara dla BK Mlada Bolesław (Matěj Stříteský – 2 min., uderzanie).
|
|
36:43
|
Kara dla BK Mlada Bolesław (Tomáš Urban – 2 min., zahaczanie).
|
|
26:04
|
Kara dla HC Oceláři Trzyniec (Vladimír Roth – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
24:07
|
Kara dla HC Oceláři Trzyniec (Tomáš Linhart – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
3. Klepiš (Ďurač, Bernad), 3. Musil (Hyka), 33. Hyka (Trončinský, Lenc)
Sędziowie: Adam Kika, Robin Šír – Jiří Gebauer, Vít Lederer
Widownia:
Spudłowany karny!:
HC Oceláři Trzyniec:
Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Roth, Hrabal, Krajíček, M. Doudera, Nosek – Rákos, Kreps, Dravecký – Adamský (A), Kane, Irgl (C) – Petružálek (A), Marosz, Hrňa – Chmielewski, Špirko, J. Sýkora.
Zmiany:
Trener:
BK Mlada Bolesław: Maxwell (Halász) – T. Voráček, Stříteský, Trončinský, Holub, Kučný, Bernad, Hanzlík (C) – Lenc, Musil, Hyka – Vampola (A), Klepiš, Pabiška (A) – Pospíšil, Žejdl, Jonák – Jiránek, Urban, Ďurač.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
BK Mlada Bolesław: Maxwell (Halász) – T. Voráček, Stříteský, Trončinský, Holub, Kučný, Bernad, Hanzlík (C) – Lenc, Musil, Hyka – Vampola (A), Klepiš, Pabiška (A) – Pospíšil, Žejdl, Jonák – Jiránek, Urban, Ďurač.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Adam Kika, Robin Šír – Jiří Gebauer, Vít Lederer
Widownia: