Tottenham – West Bromwich 4:0 (koniec) | Burnley – Southampton 1:0 (koniec) | Hull – Bournemouth 3:1 (koniec)
Sunderland – Stoke 1:3 (koniec) | Swansea – Arsenal 0:4 (koniec) | Watford – Middlesbrough 0:0 (koniec)
West Ham – Crystal Palace 3:0 (koniec) | Leicester – Chelsea 0:3 (koniec)
Hull City A.F.C.
3:1 (1:1)
A.F.C. Bournemouth
Sobota 14.01.2017, 16:00 • KC Stadium, Kingston upon Hull • Angielska Premier League • Runda 21

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne! (17:52:19)

Hull przerywa niechlubną passe porażek! Gospodarze zaprezentowali się dziś naprawdę bardzo dobrze. Mieli kilka sytuacji, ale potrafili je bezwględnie wykorzystać!

90+4

90+3
    Jeszcze jednak próba miejscowych. Jednak strzał z okolic 11. metrów niecelny.

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Przed nami końcowe fragmenty meczu. Nie poddali się jeszcze goście, którzy szukają drugiego trafienia.

87
    Kilka minut dostaje dziś Livemore, który zastępuje Mason.

85
    Nie słabną ataki gości. Defensywa miejscowej drużyny prezentuje się w dalszym ciągu bardzo solidnie.

83
    Niasse zastępuje Hernandeza! Standing ovation dla strzelca dwóch bramek dla Hull!

80
    Bardzo leniwie toczą się minuty w ostatnim kwadransie. Gospodarze oddali inicjatywę rywalom, ale zawodnicy Bournemouth nie potrafią stworzyć realnego zagrożenia pod bramką Jakupovića.

78
    Pierwsza roszada w składzie Hull. Za Snodgrassa na placu gry melduje się Evandro.

76
    Zaostrzyła nam się gra. Bez pardonu zaatakował rywala przy linii bocznej Ming, wolny dla gospodarzy.

74
    Przerwa w grze. Opatrywany w polu karnym rywali jeden z zawodników Bournemouth.

72
    Dwie szanse w krótkim odstępie czasu dla Wilshere. Wypożyczony zawodnik Kanonierów jak na razie nie potrafi jednak trafić choćby w światło bramki.

70
    Ostatnia zmiana w drużynie gości. Strzelca jak na razie jedynej bramki dla przyjezdnych zastępuje Pugh.

68
    Próbują odpowiedzieć goście, ale jak na razie brak im dokładności. Szykuje się kolejna zmiana w ekipie Bournemouth.

65
    Dużo strat z obu stron. Gra toczy się w środkowej części boiska.
    62. Tyrone Mings (HLL) - 3:1

62
    Gol dla Hull!
    Mamy kolejne trafienie dla gospodarzy! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki doszedł Huddlestone. Po jego strzale piłka trafia w TYRONE MINGSA i i ląduje w siatce!

60
    Ostre wejście Smitha, który faulem zatrzymuje kontrę drużyny rywali. Zasłużona żółta kartka.

58
    Szuka hat-tricka Hernandez! Tym razem napastnik gospodarzy na minimalnym spalonym, rozpocznie do rzutu wolnego Boruc.

55
    Podwójna zmiana w drużynie gości! Na boisku meldują się Wilson i King!

53
    W dalszym ciągu w natarciu gospodarze. Przyjezdni wydają się być całkowicie rozbici w tych pierwych minutach drugiej odsłony.
    50. Abel Hernández (HLL) - 2:1

50
    Efektowny rajd ABELA HERNANDEZA kończy się dokładnym uderzeniem w kierunku dalszego słupka! Ponownie piłkę z siatki musi wyciągać Boruc!

50
    Niedokładne dośrodkowanie z lewej flanki Robertsona. Snodgrass nie miał szans dojść do tej piłki.

48
    Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany w przerwie.

46

Pierwsza połowa przyniosła nam dwie bramki i wiele emocji! Na razie mamy remis, ale po bardzo otwartej grze obu drużyn możemy przewidywać duże emocje po przerwie, zostańcie z nami!

45

44
    Corner dla gości jeszcze przed przerwą. Skutecznie przed własną bramką gospodarze.

42
    Wolny dla miejscowych z dogodnej odległości. Dośrodkowanie przed bramkę Boruca jednak bardzo niedokładne, piłka opuszcza placy gry.

39
    Zbliżamy się powoli do końca pierwszej odsłony. Czy doczekamy się "bramki do szatni" strzelonej przez którąś z drużyn?

36
    W dalszym ciągu piłkarze Hull. To oni prowadzą grę od dobrych kilku minut, Bournemouth cofnięte do defensywy.

34
    Mecz zaczyna się od nowa! Gospodarze dopięli swego i odpowiedzieli na trafienie Stanislasa, czekamy na więcej!
    32. Abel Hernández (HLL) - 1:1

32
    Mamy wyrównanie! Znakomitą centre z lewej strony na bramkę zamienia ABEL HERNANDEZ! Nie popisał się przy tej sytuacji Arutr Boruc, Polak mógł zrobić zdecydowanie więcej!

28
    Ostro zaatakowany w środkowej części boiska Snodgrass. Wolny dla miejscowych.

26
    Od dobrych kilku minut trwa wymiana w środkowej strefie. Obie drużyny jak na razie bardzo skrupulatnie przesuwają się w pressingu.

24
    Podkręcili tempo goście. Piłkarze Bournemouth znowu przejęli inicjatywę i są blisko zdobycia drugiej bramki.
    22. Benik Afobe (BTH)

22
    Ależ było blisko kolejnej bramki dla przyjezdnych! Nieporozumienie między stoperem, a bramkarzem rywali próbował wykorzystać Afobe, ale ostatecznie naprawił błąd partnera Jakupović!

20
    Spadło nam tempo tego spotkania. Dużo niedokładności w grze obu drużyn.

17
    Kolejna akcja Hull zakończona niecelnym uderzeniem na bramkę Boruca. Reprezentant Polski rozpocznie z punktu oddalonego o pięć metrów od bramki.

15
    Kwadrans gry zóa nami. Jak na razie prowadzą przyjezdni, którzy bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Gospodarze próbują odpowiedzieć na trafienie Stanislasa.

12
    W odpowiedzi goście. Środkiem przedzierał się Wilshere, jego uderzenie z okolic 11. metra blokuje Dabies!

9
    Dobrze zapowiadała się ta akcja gospodarzy. Ostatecznie Snoodgrass niedokładnie odgrywał do ustawionego w polu karnym rywali partnera.

7
    Długo przy piłce utrzymują się gospodarze. Jednak bardzo daleko im do przedostania się pod pole karne gości.

5
    Świetnie otwarcie dla ekipy Artura Boruca. Gospodarze z Hull od początku będą musieli odważniej zaatakować.
    3. Junior Stanislas (BTH) - 0:1

3
    Gol dla Bournemouth!
    Pewnym egzekutorem jedenastki JUNIOR STATISLAS!
    2. Harry Maguire (HLL)

2
    Ależ pioczątek! W polu karnym faulowany Frasier, będzie karny dla gości!

1

Hull City A.F.C.: Jakupović – Maguire, M. Dawson, Davies – Clucas, R. Mason, Huddlestone, Robertson – A. Hernández, Snodgrass, Diomandé.
    Rezerwowi: Marshall – Evandro, Niasse, Livermore, Weir, Tymon, Bowen.

A.F.C. Bournemouth: Boruc – A. Smith, S. Cook, Mings, Daniels – Arter, Surman – Stanislas, Wilshere, Fraser – Afobe.
    Rezerwowi: Federici – Gosling, Pugh, C. Wilson, B. Smith, J. King, Ibe..
    Stadion gotowy, miejmy nadzieję na wielkie emocje!

Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kwadrans przed 16!

Mecze Hull z Bournemouth zawsze przynoszą wiele emocji. W dwóch ostatnim spotkaniach padło aż 11 bramek. Miejmy nadzieję, że i tym razem nie zabraknie pięknych trafień.

Bournemouth radzi sobie ostatnio ze zmiennym szczęściem. Po wygranym meczu w sylwestrowy wieczór ze Swansea przyszedł remis z Arsenalem 3:3 oraz porażka z Millwall w Pucharze Ligii. Obecnie ekipa Artura Boruca zajmuje miejsce w połowie stawki, co niewątpliwie można uznać za sukces.

Gospodarze od dłuższego czasu okupują ostatnie miejsce w tabeli. Hull w ostatnich pięciu meczach zdobyło tylko jeden punkt. Wydawało się, że przełamanie nastąpiło na początku roku, kiedy Hull wygrało w Pucharze Ligi Angielskiej ze Swansea 2:0. Jednak trzy dni później ulegli na wyjeździe Czerwonym Diabłom.

Przed nami kolejne zmagania w Premiership! Drużyna Artura Boruca wybiera się do Hull, aby zmierzyć się z "czerwoną" latarnią ligi.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.