NY Rangers – Toronto | 2:4 (koniec) | | | Washington – Chicago | 6:0 (koniec) | | | Florida – NY Islanders | 2:5 (koniec) |
Carolina – Buffalo | 5:2 (koniec) | | | Tampa – Columbus | 1:3 (koniec) | | | Calgary – New Jersey | 1:2 (koniec) |
Arizona – Winnipeg | 4:3 (koniec) | | | Boston – Philadelphia | 6:3 (koniec) | | | Colorado – Nashville | 2:3 (koniec) |
Chabarowsk – Din. Ryga | 5:0 (koniec) | | | Władywostok – Helsinki | 5:4 (po dogrywce) | | | Dyn. Moskwa – Toljatti | 5:0 (koniec) |
Jarosław – Niżniekamsk | 3:1 (koniec) | | | Podolsk – Bars | 3:2 (koniec) |
finał
Amur Chabarowsk
5:0
(0:0, 3:0, 2:0)
Dinamo Ryga
Składy i statystyki:
23. Kapustin (Aťušov, Litovčenko), 30. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin), 38. Kuusela (Ramstedt), 45. Vj. Ušenin (Jelesin), 47. J. Kolář (Ramstedt, T. Zohorna)
Sędziowie: Gašilov, Fraňo – Sivov, Misjur
Widownia:
Spudłowany karny!:
Amur Chabarowsk:
Metsola (Pečurskij) – J. Kolář, Ljutov, Aťušov, Malevič, Gorochov, Kondratěv, Jelesin – Kuusela, Ramstedt, T. Zohorna – Byvalcev, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – V. Popov, Litovčenko, Kapustin – Krysanov, Romancev, Nazarov.
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: Kalninš (Sedláček) – Galvinš, Zile, Cibulskis, Balinškis, Jerofejevs, Rēdlihs, J. Redlihs – Pavlovs, M. Redlihs, Meija – Lipsbergs, Darzinš, Bičevskis – Gillies, Tim Sestito, Toluzakov – Saulietis, Skvorcovs, Golovkovs – E. Kulda.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: Kalninš (Sedláček) – Galvinš, Zile, Cibulskis, Balinškis, Jerofejevs, Rēdlihs, J. Redlihs – Pavlovs, M. Redlihs, Meija – Lipsbergs, Darzinš, Bičevskis – Gillies, Tim Sestito, Toluzakov – Saulietis, Skvorcovs, Golovkovs – E. Kulda.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gašilov, Fraňo – Sivov, Misjur
Widownia:
Kara dla Dinamo Ryga (Uvis Balinškis – 2 min., trzymanie).
Strzelcem bramki JAN KOLÁŘ. Asysta Teemu Ramstedt, Tomáš Zohorna.
Strzelcem bramki VJAČESLAV UŠENIN. Asysta Alexandr Jelesin.
Strzelcem bramki KRISTIAN KUUSELA. Asysta Teemu Ramstedt.
Strzelcem bramki VJAČESLAV UŠENIN. Asysta Vladislav Ušenin.
Strzelcem bramki KIRILL KAPUSTIN. Asysta Vitalij Aťušov, Vjačeslav Litovčenko.
Kara dla Dinamo Ryga (Maris Bičevskis – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
Kara dla Dinamo Ryga (Georgs Golovkovs – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
Kara dla Amur Chabarowsk (Vladislav Ušenin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).