Atom Trefl – POLI Budowlani 0:3 (koniec)
Niedziela 15.01.2017, 15:00 • Hala 100 lecia Sopot • Tauron Liga • 16. kolejka

18:25
    Zablokowana na prawej stronie Fedusio i koniec tego spotkania!

18:24
    Pavan broni na druga stronę, a piłka wpada w boisko. Piłka meczowa dla przyjezdnych.

16:21
    Jeszcze as serwisowy w wykonaniu Karoliny Goliat. Czas dla przyjezdnych.

2:9
    O drugi czas w tym secie prosi Piotr Matela!

20:25
    Jeszcze jedna świetna kontra w wykonaniu Polak! Koniec tego seta i to torunianki prowadzą już 2:0

20:24
    Jeszcze raz nie kończy Goliat. Kontra torunianek i ze środka i drugiej linii pewnie w ataku Polak. Piłka setowa dla Budowlanych.

19:19
    Nie kończy ataku Goliat, kontra torunianek skuteczna i zakończona pewnym uderzeniem z drugiej linii. Czas na życzenie Piotra Mateli.

18:16
    Czujne na siatce sopocianki zdobywają kolejny punkt i czas na życzenie szkoleniowca gości.

11:13
    Tym razem skutecznie w kontrze Budowlane. Rozegranie w niej do Pavan, a ta po bloku wybija na aut, czas dla Piotra Mateli.

10:7
    Do tego teraz z przechodzącej piłki udanie w ataku Goliat i czas dla przyjezdnych.

21:25
    Autowy atak Pavan na skrzydle, jednak po drodze piłka ociera się o ręce skaczących do bloku rywalek i to Budowlane wygrywają pierwszego seta.

20:24
    Bardzo duży aut po zagrywce Mielczarek i piłka setowa dla przyjezdnych.

18:21
    Do tego kolejna kontra udana w zespole z Torunia, jeszcze jeden czas dla gospodarzy.

18:19
    Nieudane przyjęcie, a potem atak w siatkę Mielczarek. O czas prosi Piotr Matela!