Lębork – Warszawa 6:1 (koniec) | Uniw. Zielona Góra – Gniezno 6:4 (koniec)
LSSS Team Lębork
6:1 (2:0)
AZS Uniwersytet Warszawski
Niedziela 15.01.2017, 17:00 • Miejska Hala Sportowa - Gimnazjum nr 2 w Lęborku • I liga futsalu - gr. północna • Runda 13

Na ten moment to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (18:37:56)

Spotkanie kończy się przekonującym triumfem gospodarzy! Trafienia po stronie Teamu Lębork zapisywali Łapigrowski (2), Kwaśnik, Kozakiewicz oraz Ziarko. Honorowego gola dla gości wywalczył Grzyb. Warszawianie mogli zdobyć więcej bramek, lecz nie wykorzystali dwóch przedłużonych rzutów karnych.

40

40
    Żółtą kartkę otrzymuje Marcinkowski (AZS Uniwersytet Warszawski).

40
    Uderzenie Yusupova sparował Wos.

39
    Grzyb oddał bardzo mocne uderzenie z przedłużonego rzutu karnego, ale piłka poszybowała daleko obok bramki. Fatalna próba!

39
    Kolejny przedłużony rzut karny dla gości z Warszawy.

39
    Yusupov trafił prosto w Kwaśnika!

39
    Rzut wolny pośredni na linii pola karnego dla gości z Warszawy. Za moment znów może być bardzo gorąco!

38
    Goście nie wykorzystali przedłużonego rzutu karnego! Czekirda wybronił uderzenie Grzyba.

38
    Szóste przewinienie gospodarzy, będziemy mieli przedłużony rzut karny dla przyjezdnych. Ponadto żółtą kartkę obejrzał Wierzbowski.

38
    Wierzbowski wybił piłkę z linii bramkowej! Przycisnęli teraz goście z Warszawy.

37
    Faule: 5-3.

37
    Gol dla Teamu Lębork!
    Strzelcem bramki PATRYK ZIARKO. Świetne uderzenie z połowy boiska. Piłka trafiła do pustej bramki. Deklasacja w wykonaniu gospodarzy!

37
    To mogła być kolejna bramka dla gospodarzy! Ziarko ostemplował poprzeczkę.

36
    Strzelcem bramki MAREK KOZAKIEWICZ, który wykorzystał świetne podanie od Friszkemuta i pewnie pokonał Kozłowskiego.

34
    Gol dla AZS-u UW!
    Strzelcem bramki ADAM GRZYB.

33
    Kuriozalna sytuacja w Lęborku! Goście przejęli piłkę, po czym jeden z nich chciał wycofać ją do bramkarza, który był w drodze... Ostatecznie futsalówka wturlała się do bramki. Gol samobójczy.

32
    Goście zaczęli grać z lotnym bramkarzem!

32
    Żółtą kartkę otrzymuje Maszota (Team Lębork).

31
    Ziarko trafił w poprzeczkę!

31
    Strzelcem bramki ŁUKASZ KWAŚNIK. Goście stracili piłkę po rzucie wolnym, co zostało bezlitośnie wykorzystane przez rywali. Kozłowski nie zdołał uprzedzić Kwaśnika, który pewnym uderzeniem wprowadził futsalówkę do siatki!

30
    Faule: 2-2.

30
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko dziesięć minut. Czy przyjezdni zdołają odwrócić losy tego pojedynku? Czas pokaże.

30
    Teraz to przyjezdni częściej znajdują się w posiadaniu piłki. Miejscowi nastawiają się na grę z kontry.

29
    Faule: 1-1.

29
    Timeout dla gospodarzy.

28
    AZS próbuje przejmować inicjatywę. Widać, że goście powoli nabierają wiatru w żagle.

26
    Obraz rywalizacji w ogóle się nie zmienia. Gospodarze częściej operują piłką. Śmiało można powiedzieć, że kontrolują ten mecz.

25
    Zrobiło się groźnie po centrze w pole karne AZS-u! Niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego niewykorzystane przez Gnibę.

25
    Bardzo groźnym strzałem popisał się Friszkemut, lecz piłka nie znalazła drogi do bramki.

24
    Tempo rywalizacji siadło. Obecnie gra toczy się w środku pola.

23
    Niecelnym strzałem popisał się teraz Pietrzyk.

22
    Potrzebna jest przerwa na interwencję medyków. Na parkiecie leży jeden z zawodników zespołu z Warszawy.

21
    Świetna akcja Kołuckiego! Jego uderzenie poszybowało tuż obok warszawskiej bramki.

21
    Rywalizację wznowili gospodarze – Team Lębork.

21

Czas na krótką przerwę, podczas której odbędą się licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zostańcie z nami!

Pierwsza połowa kończy się dwubramkowym prowadzeniem gospodarzy, którzy kontrolują ten mecz. Goście mieli zaledwie jedną groźną sytuację – po tym jak piłkę stracił Kołucki. Przypomnijmy, że dwa gole na koncie Teamu Lębork zainkasował doskonale dysponowany Piotr Łapigrowski.

20

20
    Strzelcem bramki PIOTR ŁAPIGROWSKI. Świetnie rozegrany rzut rożny został zwieńczony drugim trafieniem Łapigrowskiego.

18
    Dynamiczna kontra gospodarzy mogła zakończyć się trafieniem! Nieźle uderzał Pietrzyk, ale fenomenalną robinsonadą popisał się bramkarz gości.

18
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostały już tylko dwie minuty. W dalszym ciągu mamy jednobramkowe prowadzenie lęborczan.

17
    Kozakiewicz znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem AZS-u UW! Najpierw trafił prosto w niego, a po chwili popisał się kompletnie niecelną dobitką.

16
    Groźne uderzenie z tzw. "czuba" zanotował Friszkemut. Ze sporymi trudnościami interweniował warszawski golkiper.

15
    Fatalna postawa Kołuckiego. Stracił piłkę nieopodal własnej bramki. De Araujo stanął przed znakomitą szansą na zdobycie gola, ale chybił! Stuprocentowa okazja zaprzepaszczona.

14
    Sprytne uderzenie z własnej połowy odnotował Pietrzyk. Golkiper gości z trudnościami sparował piłkę na rzut rożny.

14
    Strzelcem bramki PIOTR ŁAPIGROWSKI, który wykorzystał świetne podanie od Maszoty i soczystym strzałem pokonał Kozłowskiego.

13
    Ponownie uderzał Kwaśnik, ale Kozłowski był na posterunku. Skuteczna obrona nogami.

12
    Rywalizacja ponownie toczy się w środku pola.

10
    Faule: 2-2.

10
    Timeout dla gości.

10
    Łapigrowski zmarnował kolejną dogodną sytuację!

9
    Maszota świetnie poszukał Łapigrowskiego, ale ten nie zdołał wprowadzić piłki do pustej bramki! Nieczyste uderzenie.

8
    Przyjezdni mają spory kłopot z oddaniem celnego uderzenia. Lęborczanie prezentują skuteczną grę w defensywie.

8
    Świetną szansę na zdobycie gola miał teraz Łapigrowski, jednak bramkarz AZS-u Uniwersytet Warszawski ponownie stanął na wysokości zadania!

7
    Kwaśnik oddał niecelny strzał z dystansu.

5
    Początek rywalizacji bardzo wyrównany. Po pięciu minutach utrzymuje się bezbramkowy remis.

4
    Zrobiło się bardzo gorąco! Kwaśnik znalazł się w sytuacji sam na sam z warszawskim golkiperem, ale ten wykazał się skuteczną interwencją.

2
    Gra toczy się głównie w środku pola, na razie nie mieliśmy groźniejszych ataków.

1
    Spotkanie rozpoczęli goście ze stolicy naszego kraju!

1

Zawodnicy już na parkiecie! Czas na prezentację oraz przywitanie obydwu drużyn.

Składy obu ekip:

Team Lębork: Czekirda – Maszota, Łapigrowski, Pietrzyk, Kołucki – Wos, Kozakiewicz, Friszkemut, Ziarko, Wierzbowski, Gniba, Pięta, Kwaśnik.

AZS Uniwersytet Warszawski: Kozłowski (Casillas) – Piwowarczyk, Iwaszek, Grzyb, Majewski – De Araujo, Wielgus, Yusupov, Jarosz, Marcinkowski, Starosz.

Sędziowie: Sylwester Baryczkowski, Maciej Martyniuk – Michał Waskowski.
    Rozgrzewka Teamu Lębork.
    Przedmeczowy rozruch w wykonaniu gości.

Witamy! Za moment zaprezentujemy Państwu składy oraz zdjęcia z rozgrzewki!

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu Team Lębork – AZS Uniwersytet Warszawski. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Kilka chwil wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obu ekip. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

W zeszłej kolejce Team Lębork wygrał na wyjeździe z Elhurt-Elmet Heliosem Białystok 5:1. AZS Uniwersytet Warszawski z kolei przegrał na domowym parkiecie z ekipą z Zielonej Góry.

Natomiast AZS Uniwersytet Warszawski w ligowym zestawieniu zajmuje miejsce trzecie. To całkiem dobry wynik, choć zespół ze stolicy naszego kraju celuje wyżej. Do tej pory warszawianie wywalczyli 21 "oczek", notując siedem zwycięstw oraz pięć porażek.

Beniaminek z Lęborka całkiem nieźle sprawuje się w trwającym sezonie I ligi. Dotychczas Team Lębork zdobył dwadzieścia punktów, dzięki czemu plasuje się na szóstym miejscu w tabeli ligowej. Na wspomniany dorobek złożyło się sześć zwycięstw, dwa remisy oraz cztery porażki.

Trwa trzynasta kolejka I ligi futsalu grupy północnej. Podczas tej relacji gościć będziemy w Lęborku, gdzie miejscowy Team zmierzy się z AZS-em Uniwersytet Warszawski. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Emocji zabraknąć nie powinno!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Mateusz

Gole: 14. Łapigrowski, 20. Łapigrowski, 31. Kwaśnik, 36. Kozakiewicz, 37. Ziarko – 34. Grzyb

Kartki:   32. Maszota (LĘB), 38. Wierzbowski (LĘB) – 40. Marcinkowski (WAW)

LSSS Team Lębork: Czekirda (Wos) – Maszota, Łapigrowski, Pietrzyk, Kołucki – Kozakiewicz, Friszkemut, Ziarko, Wierzbowski, Gniba, Pięta, Kwaśnik.

Sędziowie: Sylwester Baryczkowski, Maciej Martyniuk – Michał Waskowski