Wybrzeże Kości Słoniowej – Togo 0:0 (koniec) | D.R. Konga – Maroko 1:0 (koniec)
1:0 (0:0)
Maroko
Poniedziałek 16.01.2017, 20:00Puchar Narodów Afryki • Grupa C

Dziękuję za wspólnie spędzony czas! Zapraszam na kolejne relacje w naszym portalu. (21:56:33)

Koniec meczu! DK Kongo wygrywa 1:0! W drugiej połowie byliśmy świadkami o wiele lepszego widowiska. Obie drużyny postawiły na otwartą grę. Dobra dyspozycja bramkarzy, zwłaszcza goalkeepera Lampartów sprawiła, że to Matampi i jego koledzy mogę się cieszyć z udanego otwarcia turnieju!

90+6

90+5
    Kolejne dośrodkowania ląduje w polu karnym DK Kongo. Będzie jeszcze corner dla Maroka!

90+4
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Mendyla. Cenne sekundy kradnie Matampi.

90+3
    Całym zespołem atakuje Maroko. Wszyscy zawowdnicy rywali we własnym polu karnym.

90
    Przed nami jeszcze sześć minut emocji! Czy Maroko zdoła wyrównać?

89
    Reprezentanci DK Kongo mądrze utrzymują się na połowie rywali. Ile minut doliczy sędzia do regulaminowego czasu gry?
    87. Youssef El Arabi (MRK)

87
    To powinna być bramka wyrównująca! El Arabi znakomicie znalazł się w polu karnym rywali po dośrodkowaniu z prawej strony! Napastnik reprezentacji Maroka zamiast do siatki trafia w instynktownie interweniującego bramkarza DK Kongo!

85
    Mubele po krótkim pobycie poza linią końcową wrócił na plac gry. Trwa oblężenie bramki Matampiego.

84
    Nie podnosi się z murawy jeden z zawodników DK Kongo. Wydaje się, że będą potrzebne nosze.
    82. Druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona

82
    Drugie upomnienie dla Lomalisy. Lamparty będą kończyły ten mecz w dziesięciu!

79
    Kolejną szansę na zmianę ustawienia wykorzystuje trener Maroka. Nieco ponad dziesięć minut dla El Arabiego.

77
    Jeszcze jedna roszada w drużynie Lampartów. Kilkanaście minut dla Mbokaniego, który zastępuje Bakambu.

74
    Żółta kartka również dla Lomalisy, który był zdecydowanie spóźniony ze wślizgiem.

74
    Na kolejną zmianę decyduje się szkoleniowiec Lwów Atlasu. Za Saissa do gry wprowadzony zostaje Fajr.

72
    Szybko schodzi z placu gry strzelec jak na razie jedynej bramki. W jego miejsce Maghoma.