AZS Gdańsk – Wieliczka 7:1 (koniec)
AZS UG Gdańsk
7:1 (2:1)
MKF Solne Miasto Wieliczka
Poniedziałek 16.01.2017, 18:30 • Hala AWFiS, Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 13

To tyle z gdańskiej hali, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (20:11:08)

Pogrom w Gdańsku! Gospodarze wygrywają aż 7:1 i pewnie inkasują trzy punkty! Druga połowa to była pełna dominacja gdańszczan, co potwierdzili aż pięcioma trafieniami!

38:59
    Gol dla AZS-u UG!
    Z lewej strony boiska z piłką znalazł się Cyman. Zagrał on do nabiegającego środkiem pola PATRYKA LASKOWSKIEGO. Ten mając dużo czasu spokojnie opanował futbolówkę, uderzył po ziemi i zdobył bramkę podwyższającą prowadzenie gospodarzy!

37:30
    Pawicki oddał mocny strzał z dystansu po ziemi. Interweniuje Brzenk.

36:50
    Szybka akcja gości, zakończona podaniem w pole karne rywali. Zagranie przeciął jednak Osłowski.

35:28
    Piłka wstrzelona z prawej strony boiska w pole karne gości. ARKADIUSZ LEKKI próbował oddalić zagrożenie, jednak nie trafił czysto w futbolówkę i ta wpadła do siatki!

35:26
    Timeout dla gospodarzy.

35:20
    Schodzący z prawej strony boiska Kriezel próbował lobować bramkarza. Piłka spadła jednak pod nogi Laskowskiego, ten oddał strzał, który został zablokowany.

34:47
    Patryk Laskowski przechwycił piłkę na własnej połowie. Przebiegł z futbolówką lewą flanką prawie całą długość boiska. Ostatecznie oddał strzał po ziemi i pokonał Brzenka! 5:1 w Gdańsku i gospodarze już bardzo blisko wygranej!

33:50
    Wysoki pressing Depty zmusił rywala do wybicia piłki. Ta spała pod nogi Kriezela, ale zawodnik AZS-u oddał niecelny strzał z połowy boiska do pustej bramki.

33:05
    Seria rzutów rożnych dla gdańszczan. Ostatecznie niecelny strzał oddał Osłowski.

32:56
    Kirezel uderzał z prawego skrzydła, ale jego strzał został zablokowany.

32:45
    Faulowany w środku pola Osłowski. Trzecie przewinienie gości w tym spotkaniu.

31:35
    Seria podań gości, ostatecznie piłkę na rzut rożny wybija Kriezel.

31:00
    Goście decydują się na wprowadzenie lotnego bramkarza.

30:11
    Laskowski fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę. Po dwa przewinienia na koncie obu zespołów.

29:50
    Przybył próbował wstrzelić piłkę w pole karne z prawego skrzydła, jednak pewnie wyłapuje ją Burglin.

Kamil Kazmierczak

Gole: 4. Kriezel, 14. Osłowski, 23. Osłowski, 27. Horbacz, 35. Laskowski, 36. Lekki (sam.), 39. Laskowski – 7. Myszor

Kartki:   16. Depta (GDA), 31. Laskowski (GDA)

AZS UG Gdańsk: Burglin (Rafalski) – Depta, Pawicki, Osiński, Horbacz – Cyman, Musik, Laskowski, Kriezel, Kubiszewski, Osłowski, Urtnowski, Kreft.
    MKF Solne Miasto Wieliczka: Brzenk (Jaszczyński) – Skórski, Przybył, Grochalski, Lekki -Bukowiec, Doroszko, Gąsior, Myszor, Cebula, Ławrowski, Jeleń.

Sędziowie: Witkowski, Muszyński – Grzębowski, Nowicki.