Algieria – Tunezja 1:2 (koniec) | Senegal – Zimbabwe 2:0 (koniec)
Algieria
1:2 (0:0)
Tunezja
Czwartek 19.01.2017, 17:00Puchar Narodów Afryki • Grupa B

Tunezja zasłużenie wygrywa 2:1! Orły Kartaginy zaprezentowały się dziś zdecydowanie lepiej od rywali. Podopieczni Henryka Kasperczaka pokonali faworyzowaną, naszpikowaną gwiazdami Algierię, której zabrakło skuteczności w kluczowych momentach!

90+3
    Mamy jeszcze zmianę w drużynie Algierii. Abeid zastępuje Guedioura.
    90. Sofiane Hanni (ALG) - 1:2

90
    Gol dla Algierii!
    Mamy bramkę dla Algierii! Dokładne dogranie na 11. metr wykorzystuje SOFIANE HANNI, który uderzeniem pod samą poprzeczkę pokonuje Jridiego!

87
    Zmiana, o której wspomniałem. Jridi zastępuje dobrze spisującego się dziś między słupkami Mathlouthiego!

79
    Nieco ponad dziesięć minut otrzymuje od trenera Khenissi, który zastępuje Akaichiego.

75
    Jeszcze jedna zmiana w drużynie Listów Pustyni. Schodzi z boiska wyraźnie zirytowany Brahimi, który kopie w torbę z napojami przy ławce rezerwowych. W jego miejsce zostaje wprowadzony Hanni.

73
    Na pierwszą korektę decyduje się trener Kasperczak. Yacoubi zastępuje Khazriego.

69
    Pierwsza zmiana w tym meczu. Korekty w zestawieniu dokonuje trener Algierii, na ponad dwadzieścia minut do gry zostaje wprowadzony Bounedjah!
    67. Naïm Sliti (TUN) - 0:2

67
    Gol dla Tunezji!
    Pewnym egzekutorem jedenastki NAIMI SLITU!
    65. Faouzi Ghoulam (ALG)

65
    Ghoulam ukarany jeszcze żółtą kartką!

64
    Będzie karny dla Tunezji! Ghoulam faluje rywala we własnej "szesnastce"!

52
    Szczęśliwy początek drugiej odsłony dla Tunezyjczyków! Czekamy teraz na odpowiedź Lisów Pustyni!
    50. Aïssa Mandi (TUN) - 0:1

50
    Orły Kartaginy wychodzą na prowadzenie! Dośrodkowanie spod linii końcowej Msakniego, nieszczęśliwie interweniuje RAMY BENSEBAINI, który kieruje futbolówkę do własnej bramki!

Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Jak na razie obie drużyny grają bardzo otwarcie. Nie brakuje groźnych sytuacji pod obiema bramkami, gorzej jednak ze skutecznością. Miejmy nadzieję, że zobaczymy poprawę pod tym względem po przerwie!

45+1
    Pierwsze upomnienie dla reprezentanta Tunezji, ukarany Maaloul.

31
    Drugie upomnienie dla reprezentanta Algierii, tym razem żółtą kartkę ogląda Meftah.

14
    Spóźnione wejście Guedioura, zasłużona kara w postaci żółtej kartki.
    6. Islam Slimani (ALG)

6
    Ależ było blisko! Po rzucie rożnym piłkę zgrywał Ghoulam, Slimani trafił z najbliższej odległości w bramkarza rywali!