ACH Volley – Skra 1:3 (koniec) | Resovia – Civitanova 0:3 (koniec)
25 25 25
Czwartek 19.01.2017, 20:30 • Hala Podpromie, Rzeszów • Liga Mistrzów • 3. runda

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

0:0
    Przed nami trzecia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów! Będziemy z Państwem w Rzeszowie. Asseco Resovia podejmie w hali Podpromie Cucine Lube Civitanova!

0:0
    Aktualnie wyżej w tabeli grupy B plasuje się Asseco Resovia. Rzeszowianie zajmują drugą pozycję i mają na swoim koncie cztery oczka. Podopieczni Andrzeja Kowala wygrali dwa spotkania. Wpierw 3:2 z Duklą Liberec, a potem również 3:2 z Berlin Recycling Volleys.

0:0
    Tuż za plecami rzeszowian znajduje się Cucine Lube Civitanova. Ekipa z Maceraty zajmuje trzecią pozycję i posiada trzy oczka. Podopieczni Gianlorenzo Blenginiego pokonali 3:0 Duklę Liberec oraz ulegli dość niespodziewanie 1:3 Berlin Recycling Volleys.

0:0
    W środę swój mecz rozegrał Berlin Recycling Volleys, który wygrał 3:0 z Duklą Liberec. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Roberto Serniottiego awansowali na pierwszą pozycję w grupie. Na ostatnim miejscu znajduje się Dukla Liberec.

0:0
    Dla Asseco Resovii czwartkowy mecz może być okazją na rewanż za porażkę z rywalem w ubiegłorocznym spotkaniu Ligi Mistrzów o trzecie miejsce. Rzeszowianie w Tauron Arenie ulegli w tamtym starciu 2:3.
    0:0 Rzeszowianie wierzą w zwycięstwo!

0:0
    Zapowiada się przed nami niesamowicie ciekawy pojedynek. Faworytem spotkania są chyba przyjezdni, ale Asseco Resovia na pewno zrobi wszystko, aby wygrać na Podpromiu. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa na relację live od godziny 20:30 jedynie na lajfy.com!

0:0
    Składy obu ekip:

Asseco Resovia Rzeszów: Nowakowski, Jaeschke, Lemański, Perrin, Tichacek, Ivović, Rossard, Schops, Drzyzga, Schmitt, Możdżonek, Winters, libero: Masłowski, Wojtaszek.

Cucine Lube Civitanova: Sokolov, Candellaro, Kaliberda, Juantorena, Casadei, Stanković, Kovar, Christenson, Cester, Corvetta, Cebulj, libero: Grebennikov, Pesaresi.

Sędziowie: Susana Maria Rodriguez Jativa, Sinisa Ovuka..

0:0
    Składy wyjściowe:

Asseco Resovia Rzeszów: Nowakowski, Lemański, Ivović, Rossard, Drzyzga, Schmitt, libero: Wojtaszek.

Cucine Lube Civitanova: Sokolov, Candellaro, Juantorena, Stanković, Kovar, Christenson, libero: Grebennikov.

0:0

0:1
    Udanie zaczynają przyjezdni! Zatrzymany na podwójnym bloku Gavin Schmitt!

1:1
    Tym razem uratował się Kanadyjczyk i obił blok przeciwników.

2:1
    Ależ ofiarna obrona przyjezdnych, którzy rozwalili dwie bandy reklamowe! Pomylił się w przyjęciu Juantorena, a kontrę skończył Rossard.

2:2
    Punktowy atak Sokolova z prawego skrzydła.

2:3
    Asem serwisowym popisuje się Christenson! Nie poradził sobie Wojtaszek!

2:4
    Lekko i sprytnie na kontrze kiwa Juantorena! Po bloku rzeszowian.

3:4
    Serwis w siatkę amerykańskiego rozgrywającego.

4:4
    Kiepski przyjęcie Lube i na potrójnym bloku zatrzymany został Sokolov!

4:5
    Tym razem autowa zagrywka Schmitta.

5:5
    Dobrą robotę zagrywką wykonał Juantorena, ale na kontrze nadział się na podwójny blok!

5:6
    Sokolov pewnie obija ręce blokującego Marko Ivovicia.

5:7
    Z zagrywką Stankovicia nie radzą sobie rzeszowianie.

6:7
    Mocny atak z lewego skrzydła Marko Ivovicia!

6:8
    Kontry nie wykorzystał Schmitt, a swojej szansy po ładnej wystawie nie zmarnował Jiri Kovar. Pierwsza przerwa techniczna.

6:9
    Ponownie skutecznie w ataku Jiri Kovar!

7:9
    Błąd ustawienia Lube.

7:10
    Znów kontry nie wykorzystał Schmitt. Poprawił po stronie rywali Sokolov.

8:10
    Autowy serwis Kovara.

8:11
    Przekroczył linię przy serwisie Ivović.

9:11
    Pewnie blok przeciwników obija Thibault Rossard.

9:12
    Dotykają siatki rzeszowianie.

10:12
    Kiepskie przyjęcie Ivovicia, ale Gavin Schmitt uratował sytuację przedzierając się przez potrójny blok!

10:13
    Nie myli się w ataku Tsvetan Sokolov.

11:13
    Przekroczył linię przy zagrywce Osmany Juantorena.

11:14
    Serwis w siatkę Rossarda.

12:14
    Udany atak z prawego skrzydła Schmitta.

12:15
    Świetna akcja. Kovar przyjmuje w punkt, a atak ze środka kończy Candellaro.

12:16
    Serwis po taśmie Sokolova. Następnie oglądaliśmy długą akcję zakończoną dotknięciem siatki przez rzeszowian. Druga przerwa techniczna.

13:16
    Autowy serwis Sokolova.
    13:16 Widowiskowa oprawa kibiców gospodarzy.

13:17
    Jaeschke w miejsce Ivovicia. Przyjezdni obijają blok Asseco Resovii.

14:17
    Atak Schmitta po palcach przeciwników.

14:18
    Jaeschke serwuje w siatkę.

14:19
    Na podwójny blok nadział się na środku Bartłomiej Lemański! Przerwa dla Andrzeja Kowala.

14:20
    Nie skończył Lemański. Blok-aut po kontrze w wykonaniu Tsvetana Sokolova. Tichacek zmienia na boisku Drzyzgę.

15:20
    Szalona akcja! Ależ chcieli tutaj pograć przyjezdni! Ostatecznie Juantorena zaatakował w siatkę!

16:20
    Po zagrywce Bartłomieja Lemańskiego piłki na drugą stronę nie przebijają rywale!

16:21
    Pomimo, że miał przed sobą potrójny blok poradził sobie Osmany Juantorena.

17:21
    Kiepskie przyjęcie Rossarda, ale Francuz następnie świetnie wykorzystał dziurę w bloku rywali.

18:21
    Dotykają siatki zawodnicy Cucine Lube! Przerwa dla Blenginiego!

19:21
    Wyblok Resovii. Rossard kiwa na kontrze, a rywale nie radzą sobie! Odrabia straty ekipa Andrzeja Kowala!

19:22
    Wyraźny aut po serwisie Schmitta. O drugą przerwę poprosił Andrzej Kowal.

20:22
    Po rękach blokujących z lewego skrzydła atakuje Gavin Schmitt.

20:23
    Grebennikov świetnie przyjmuje mocną zagrywkę Rossarda. Atak kończy Jiri Kovar. W miejsce Stankovicia wchodzi Cebulj. To chyba zmiana zadaniowa na zagrywkę.

21:23
    Ponownie pewnie atakuje Gavin Schmitt. Zmiana powrotna w ekipie przyjezdnej. Możdżonek zmienia Lemańskiego.

21:24
    Davide Candellaro kończy atak na środku siatki i będziemy oglądać piłki setowe dla przyjezdnych.

22:24
    Blok-aut po ataku Marcina Możdżonka.

22:25
    Atakiem z prawego skrzydła po bloku jednego z zawodników "Pasów" kończy Tsvetan Sokolov.

22:25
    Pierwszy set skończony.

0:0
    Ciekawa partia na dzień dobry. W środkowej fazie seta przewagę nawet sześciopunktową wypracowali sobie Włosi i Resovia pomimo późniejszej lepszej gry nie zdołała już odmienić losów inauguracyjnej partii.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:1
    Wrócił na boisko Marko Ivović, który zaczął seta autową zagrywką.

1:1
    W aut serwuje również Micah Christenson.

1:2
    Psuje również Lemański.

1:3
    Asem serwisowym popisuje się Osmany Juantorena!

2:3
    Tym razem reprezentant Włoch serwuje w siatkę.

2:4
    Punktuje Kovar.

3:4
    Z drugiej piłki skutecznie kiwa Tichacek.

3:5
    Piękna akcja przyjezdnych. Świetny atak z szóstej strefy Juantoreny.

4:5
    Punkt dla gospodarzy.

4:6
    Ofiarnie walczyli w obronie rzeszowianie, ale nie zdołali przebić piłki na drugą stronę zgodnie z regulaminem.

5:6
    Mocny atak z prawego skrzydła po prostej Gavina Schmitta.

5:7
    Autowy serwis Tichacka.

5:8
    Bez bloku atakuje na środku Stanković! Pierwsza przerwa techniczna.

6:8
    Z lewego skrzydła po prostej punktuje Gavin Schmitt.

6:9
    Serwis w siatkę Marko Ivovicia.

7:9
    Dziurę w podwójnym bloku przeciwników wykorzystuje Thibault Rossard.

7:10
    Lemański również zagrywa w siatkę.

7:11
    Akcja pełna błędów. Punkt dla Cucine Lube. Przerwa dla Andrzeja Kowala. Jaeschke zmienia Ivovicia.

8:11
    Ponownie skutecznie atakuje Rossard.

8:12
    Punktuje z drugiej linii Osmany Juantorena.

8:13
    Błąd nieczystego odbicia Thibault Rossarda.

9:13
    Potrójny blok przeciwników obija Gavin Schmitt.

9:14

10:14

10:15
    Jiri Kovar bez problemów obija podwójny blok wicemistrzów Polski.

11:15
    Myli się również na zagrywce Kovar.

11:16
    Skuteczny atak ze środka Davide Candellaro. Druga przerwa techniczna.

11:16
    W miejsce Lemańskiego wchodzi na boisko Marcin Możdżonek.

11:17
    Udany atak Juantoreny.

11:18
    Asem serwisowym popisuje się Davide Candellaro. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

12:18
    Z niełatwej piłki skutecznie atakuje Jaeschke.

12:19
    Thibault Rossard nadział się na kontrze na podwójny blok przeciwników.

13:19
    Serwis w siatkę Christensona.

13:20
    Pewny atak z prawej flanki Juantoreny.

13:21
    Teraz show Juantoreny w zagrywce! Punktowy serwis tego przyjmującego!

13:22
    Zaryzykował mocny atak z trudnej piłki Rossard. Piłka trafia w siatkę.

13:23
    Stanković ze środka. Tragiczna gra Asseco Resovii.

13:24
    Świetna kiwka na kontrze Sokolova. Piłki setowe dla Cucine Lube.

13:25
    Kiwka w aut Perrin.

13:25
    Drugi set skończony.

0:0
    Tragiczna postawa Asseco Resovii w drugiej partii. Zabawili się z wicemistrzami Polski włoscy przeciwnicy. Ciężko jest szukać pozytywów po stronie rzeszowian przed nadchodzącą odsłoną.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

1:0
    Na potrójnym bloku zatrzymany został Juantorena!