Liverpool – Swansea 2:3 (koniec) | Bournemouth – Watford 2:2 (koniec) | Crystal Palace – Everton 0:1 (koniec)
Middlesbrough – West Ham 1:3 (koniec) | Stoke – Man Utd 1:1 (koniec) | West Bromwich – Sunderland 2:0 (koniec)
Man City – Tottenham 2:2 (koniec)
A.F.C. Bournemouth
2:2 (0:1)
Watford F.C.
Sobota 21.01.2017, 16:00 • Dean Court, Bournemouth • Angielska Premier League • Runda 22
    82. Benik Afobe (BTH) - 2:2

82
    Gol dla Bournemouth!

Ależ wejście zanotował BENIK AFOBE, który dopiero 8 minut temu zameldował się na murawie! Bardzo dobre podanie do Afobe, który oddaje strzał z obrońcą na plecach. Znów mamy remis i ostatnie minuty zapowiadają się co najmniej ciekawie!
    64. Troy Deeney (WAT) - 1:2

64
    Gol dla Watford!

Goście strzelają drugą bramkę z rzutu rożnego! Tym razem dośrodkowanie spada na głowę TROYA DEENEYA, który w bardzo trudnej sytuacji pokonuje Boruca! Watford znów na prowadzeniu!
    48. Joshua King (BTH) - 1:1

48

Gospodarze doprowadzają do wyrównania już kilka minut po wyjściu z szatni! Smith posłał świetne podanie do JOSHUA KINGA, który nie dał szans Gomesowi! Tym razem musiał skapitulować golkiper Watford!
    24. Christian Kabasele (WAT) - 0:1

24

Wydawało się, że to gospodarze mają przewagę! Jeden rzut rożny wystarczył gościom, aby objąć prowadzenie! Do sytuacyjnej główki doszedł CHRISTIAN KABASELE, który z najbliższej odległości kieruje piłkę do siatki Boruca! Polak bez szans!