Jastrzębski – Dafi Społem 3:0 (koniec) | Indykpol – Projekt 3:0 (koniec) | BKS Visła – Exact 3:0 (koniec)
Jastrzębski Węgiel
3
25 25 25
Dafi Społem Kielce
0
21 17 23
Sobota 21.01.2017, 14:45 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga • 19. kolejka

25:23
    Jastrzębski Węgiel pewnie wygrywa 3:0! Gospodarze pokazali się dziś ze znakomitej strony. Goście nie potrafili w żadnym z setów nawiązać walkę z rywalami, różnica klasy.

25:23
    Skuteczny atak Kosoka ze środka kończy ten mecz!

21:19
    Zablokowany Oliva, walczą kielczanie!

0:0
    Dziesięć minut przerwy, wydaje się, że po takiej grze będzie gorąco w szatni gości.

25:17
    Skuteczny atak Bachmiatuka kończy drugiego seta!

16:9
    As serwioswy Olivy! Jastrzębski rozegrał się na dobre!

9:5
    Punktowy blok jastrzębian, świetnie para Kosok-Derocco! Czas dla gości!

25:21
    Pewny atak Muzaja kończy pierwszego seta!

24:21
    Setoa dla gospodarzy!

4:4
    Podwójne odbicie Kampy! Tym razem time-out dla trenera gospodarzy!

4:0
    Kolejna udana kontra gospodarzy. Czas dla Effectoru!

0:0
    Rozpoczyna się prezentacja!

0:0
    Witam z Jastrzębia! Rozgrzewka obu drużyn już trwa! Za nieco ponad 25 minut początek meczu!

Piotr Swieczak

Jastrzębski Węgiel: Strzeżek (C), Muzaj, Kosok, Gil, Boruch, Ernastowicz, Derocco, Kampa, Hidalgo Oliva, Bachmatiuk, libero: Popiwczak, Gdowski
    Dafi Społem Kielce: Bućko, Antosik, Komenda, Wohlfahrstatter, Wachnik, Orobko, Pawliński, Superlak, Formela, Maćkowiak
    libero: Biniek, Sobczak