Banik – Górnik Z. 3:1 (koniec) | Garbarnia – Rozwój 2:1 (koniec) | Odra O. – Ruch 1:5 (koniec)
Korona – Stal M. 1:1 (koniec) | Pogoń – Jeziorak Załom 2:0 (koniec) | Lech P. – Ufa 0:0 (koniec)
Orkan – Gryf 0:9 (koniec) | Olimpia E. – Przodkowo 1:0 (koniec) | Jagiellonia – Łudogorec 1:1 (koniec)
Korona Kielce
1:1 (0:1)
Stal Mielec
Sobota 21.01.2017, 12:00 • Wola Chorzelowska (sztuczna murawa) • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Za nami spotkanie towarzyskie, w którym ujrzeliśmy remis. Lepiej zaprezentowali się zawodnicy z Kielc, jednak pierwszoligowa Stal Mielec dobrze zagrała w defensywie i dała sobie wbić tylko jedną bramkę. (13:50:43)

90+3

90
    Dwie dodatkowe minuty pograją zawodnicy obu ekip.

86
    Dopięli swego kielczanie, którzy zasłużyli na tę bramkę, a może pokuszą się o zwycięstwo? Przekonamy się!

84
    Gol dla Korony!

Nowy nabytek Korony Kielce MOHAMMED ESSAM zdobywa gola dziesięć minut po pojawieniu się na placu gry uderzeniem z woleja.

80
    Cebula upada na murawę w polu karnym Stali Mielec, ale sędzia nie decyduje się podyktowanie rzutu karnego.

75
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Kotarzewski, na boisku pojawia się Pylypczuk.
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Zając, na boisku pojawia się Essam.

75
    Kwadrans do końca spotkania. Wynik nadal bez zmian.

69
    Czas na kolejne statystyki:

Celne strzały: 4-3
    Niecelne strzały: 5-3

63
    Golkiper gospodarzy wybija futbolówkę z linii bramkowej ratując swój zespół przed utratą gola.
    60. Dokładnie tak jak napisałem.

56
    Posiadanie piłki:

Korona Kielce: 61%
    Stal Mielec: 39%

51
    Korona gra, a Stal kontruję tak póki co wygląda sytuacja na boisku.

46

Przewagę w spotkaniu mają zawodnicy z Kielc, którzy zdecydowanie częściej są w posiadaniu piłki, jednak prowadzą zawodnicy Stali po bramce z dwudziestej minuty Kolewa.

45

43
    Blisko bramki dla Korony! Wrzutka Rymaniaka i Smolarczyk był naprawdę bliski wyrównania!

40
    Na boisku bardzo aktywny jest nowy nabytek beniaminka pierwszej ligi Aleksandyr Kolew, który dwoi się i troi by wpisać się ponownie na listę strzelców.

35
    Do końca pierwszej połowy pozostało dziesięć minut. Koroniarze stwarzają sobie sytuację są blisko gola wyrównującego.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 84. Essam – 20. Kolew

Kartki:   11. Grzelak (KRN) – 16. Marciniec (SMI)

Korona Kielce: Otczenaszenko – Rymaniak, Diaw, Wierchowcow, Grzelak – Żubrowski – Możdżeń -Abalo, Aankour, Palanca – Smolarczyk

2.połowa: Pesković – Gabovs, Załęcki, Wierchowcow, Mrozik – Zając(75. Essam), Cebula, Marković, Uniat, Kotarzewski(75. Pylypczuk) – Górski

Zmiany: Pesković, Gabovs, Załęcki, Markoić, Mrozik, Zając, Cebula, Uniat, Kotarzewski, Pylypczuk, Essam, Górski