Banik – Górnik Z. 3:1 (koniec) | Garbarnia – Rozwój 2:1 (koniec) | Odra O. – Ruch 1:5 (koniec)
Korona – Stal M. 1:1 (koniec) | Pogoń – Jeziorak Załom 2:0 (koniec) | Lech P. – Ufa 0:0 (koniec)
Orkan – Gryf 0:9 (koniec) | Olimpia E. – Przodkowo 1:0 (koniec) | Jagiellonia – Łudogorec 1:1 (koniec)
Korona Kielce
1:1 (0:1)
Stal Mielec
Sobota 21.01.2017, 12:00 • Wola Chorzelowska (sztuczna murawa) • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

84
    Gol dla Korony!

Nowy nabytek Korony Kielce MOHAMMED ESSAM zdobywa gola dziesięć minut po pojawieniu się na placu gry uderzeniem z woleja.

75
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Kotarzewski, na boisku pojawia się Pylypczuk.
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Zając, na boisku pojawia się Essam.

63
    Golkiper gospodarzy wybija futbolówkę z linii bramkowej ratując swój zespół przed utratą gola.

43
    Blisko bramki dla Korony! Wrzutka Rymaniaka i Smolarczyk był naprawdę bliski wyrównania!

20
    Gol dla Stali Mielec!
    Strzelcem bramki KOLEW.

Wrzutka z prawego skrzydła w pole karne Korony. Niepewną interwencją popisał się Wierchowcow co wykorzystał nowy nabytek Stali Mielec ALEKSANDYR KOLEW

16
    Żółta kartka dla Marcińca.

11
    Mimo że jest to spotkanie towarzyskie nie brakuje ostrych starć. Żółta kartka dla Rafała Grzelaka

Jarek Jurkiewicz

Gole: 84. Essam – 20. Kolew

Kartki:   11. Grzelak (KRN) – 16. Marciniec (SMI)

Korona Kielce: Otczenaszenko – Rymaniak, Diaw, Wierchowcow, Grzelak – Żubrowski – Możdżeń -Abalo, Aankour, Palanca – Smolarczyk

2.połowa: Pesković – Gabovs, Załęcki, Wierchowcow, Mrozik – Zając(75. Essam), Cebula, Marković, Uniat, Kotarzewski(75. Pylypczuk) – Górski

Zmiany: Pesković, Gabovs, Załęcki, Markoić, Mrozik, Zając, Cebula, Uniat, Kotarzewski, Pylypczuk, Essam, Górski