Banik – Górnik Z. 3:1 (koniec) | Garbarnia – Rozwój 2:1 (koniec) | Odra O. – Ruch 1:5 (koniec)
Korona – Stal M. 1:1 (koniec) | Pogoń – Jeziorak Załom 2:0 (koniec) | Lech P. – Ufa 0:0 (koniec)
Orkan – Gryf 0:9 (koniec) | Olimpia E. – Przodkowo 1:0 (koniec) | Jagiellonia – Łudogorec 1:1 (koniec)
Orkan Rumia
0:9 (0:2)
Gryf Wejherowo
Sobota 21.01.2017, 14:00 • Stadion Miejski, Gdynia • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Druga połowa to już totalna dominacja Gryfa siedem bramek najlepiej o tym świadczy. Mecz jednak mógł się podobać choćby ze względu na dużą ilość bramek. Na dziś to już wszystko czekamy na kolejne mecze sparingowe zespołu Gryfa Wejherowo. (15:33:11)

90

90
    Gol dla Gryfa!
    Potężne uderzenie z przed pola karnego PAWŁA CZYCHOWSKIEGO i mamy kolejną bramkę. Nokaut ekipy Orkana !!!

89
    Robią co chcą na boisku zawodnicy Gryfa. Ich rywale myślą już tylko o końcowym gwizdku. Tymczasem na spalonym złapany jest Marczak.

88
    Czemu nie ma kolejnej bramki??? Nadolski nie trafia do pustej bramki z kilku metrów.

87
    Jeszcze jeden rożny dla Gryfa. Nic jednak z tego nie wyszło.

86
    Pogrom to chyba właściwe słowo opisujące ten mecz. Gospodarze kompletnie odpuścili sobie drugą połowę meczu. Sporo pretensji za tą część gry może mieć do swoich podopiecznych Jacek Stawiarz.

85
    Po dośrodkowaniu MICHAŁ MARCZAK z paru metrów głową pokonuję bramkarza Orkana po raz ósmy.

84
    PRZEMYSŁĄW MOŃKA zwodem mija obrońcę i uderza nie do obrony pod poprzeczkę.

83
    Po dośrodkowaniu z rożnego piłka przeleciała całe pole karne i wyszła poza boisko.

82
    Różnica poziomów w drugiej połowie jest aż widoczne w każdym elemencie gry.

81
    Nadolski idealnym ;podaniem obsłużył PAWŁA CZYCHOWSKIEGO któremu nie pozostało nic innego jak zdobyć kolejną bramkę w tym meczu.

79
    Nadolski zamiast uderzać stara się jeszcze podawać do Łysiaka który strzela obok słupka. To już druga taka akcja w ciągu kilku minut gdzie Nadolski powinien strzelać.

78
    Przejął piłkę przed polem karnym Mońka i stanął przed bramkarzem. Uderzył bardzo mocno ale kapitalnie broni bramkarz Orkana. To już kolejna taka interwencja ratująca swój zespół.

77
    Z lewej strony podawał Nadolski do Mońki ten uderzył mocno, bramkarz broni ale wybija przed siebie wprost do PAWŁA CZYCHOWSKIEGO. Napastnik Gryfa uderza bliska nie do obrony.

75
    Tym razem z lewej strony wolny dla Orkana. Techniczny strzał pewnie broni Leleń. Gdyby jednak to uderzenie było nieco silniejsze to kto wie, może padła by ta upragniona bramka.

74
    Bardzo dobrze wychodzi z bramki bramkarz Orkana i uprzedza on Czychowskiego. Gdyby nie ta decyzja zapewne widzielibyśmy piątego gola dla Gryfa.

73
    Broni Leleń to uderzenie z wolnego zawodnika z Rumii. Do końca meczu coraz bliżej może jeszcze powalczą o choćby jedną bramkę podopieczni Jacka Stawiarza.

72
    Uderzenie Czychowskiego broni bramkarz !!

Bartłomiej Karasz

Gole: 2. Wicki, 20. Marczak, 51. Czychowski, 53. Marczak, 77. Czychowski, 81. Czychowski, 84. Mońka, 85. Marczak, 90. Czychowski

Orkan Rumia: Ferra- Cieśla, Proena, Dampc, Brzuzy, Mońka, Wicon, Klimczak, Kołc, Marczak, Wicki