Banik – Górnik Z. 3:1 (koniec) | Garbarnia – Rozwój 2:1 (koniec) | Odra O. – Ruch 1:5 (koniec)
Korona – Stal M. 1:1 (koniec) | Pogoń – Jeziorak Załom 2:0 (koniec) | Lech P. – Ufa 0:0 (koniec)
Orkan – Gryf 0:9 (koniec) | Olimpia E. – Przodkowo 1:0 (koniec) | Jagiellonia – Łudogorec 1:1 (koniec)
Odra Opole
1:5 (0:2)
Ruch Chorzów
Sobota 21.01.2017, 11:00Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Chorzowianie pewnie wygrywają spotkanie sparingowe. Zagrali świetnie zarówno w ataku jak i obronie. Strzelili pięć bramek, ale i tak to najniższy wymiar kary dla opolan! (12:44:25)

90

85
    Gol dla Ruchu!
    Walski centruje przed bramkę rywala, gdzie świetnie ustawiony jest JAKUB ARAK, który kieruje futbolówkę do bramki!

82
    Gol dla Odry!
    Indywidualna akcja BARTOSZA SOBCZYŃSKIEGO zakończona celnym uderzeniem!

73
    Chorzowianie zdecydowanie dominują. Kolejna akcja zakończona uderzeniem, jednak Pazio strzela nad bramką.

69
    Uderzenie Marka Gancarczyka z dystansu bardzo niecelne.

65
    Walski decyduje się na uderzenie z dystansu z rzutu wolnego, ale to jest niecelne.

61
    Przybecki zagrywa do wychodzącego na pozycję KAMILA SŁOMY, który pewnym uderzeniem podwyższa prowadzenie!

58
    Do futbolówki ustawionej na 11 metrze podchodzi ŁUKASZ SURMA i pewnym uderzeniem pokonuje Ziarko!

57
    I mamy rzut karny dla Ruchu!

54
    Jeden z graczy z Opola otrzymuje podanie w polu karnym i uderza z bliska, jednak fantastyczną interwencją popisuje się Miszczuk!

51
    I jeszcze jedno uderzenie Araka! Tym razem trafia do bramki, ale w opinii arbitra był na pozycji spalonej!

49
    W odpowiedzi dobra akcja chorzowian. Centra przed bramkę wprost na głowę Araka, który zmusza do interwencji golkipera opolan.

47
    I od razu Odra rozpoczyna akcją, jednak uderzenie niecelne.

46

Jedenastka chorzowian na II połowę: Miszczuk – Komarnicki, Cichocki, Oleksy, Pazio – Walski, Surma – Przybecki, Nowak, Słoma – Arak

Ruch zdecydowanie dominuje. To chorzowianie są częściej pod bramką rywala i potrafią wykorzystać każdą szansę. Co rusz stwarzają zagrożenie i zasłużenie prowadzą 2:0!

45

Piotr Grabowski

Gole: 82. Sobczyński – 1. Moneta, 18. Visnakovs, 58. Surma (kar.), 61. Słoma, 85. Arak

Odra Opole: I połowa: Kowalczyk – Trznadel, Kowalski, Bodzioch, Brusiło, Peroński, M. Gancarczyk, W.Gancarczyk, Wodecki, Niemczyk, Stasiowski
    Zmiany: II połowa: Ziarko – Sobczyński, Grądowski, Przystalski, Winiarczyk – Wrzesień, Sypek, Nowak, Bryłka, Marek Gancarczyk – Wolny.

Ruch Chorzów: I połowa: Hrdlicka – Konczkowski, Helik, Kowalczyk, Dinjar – Mazek, Urbańczyk, Lipski, Moneta – Visnakovs, Niezgoda
    Zmiany: II połowa: Miszczuk – Komarnicki, Cichocki, Oleksy, Pazio – Walski, Surma – Przybecki, Nowak, Słoma – Arak