Banik – Górnik Z. 3:1 (koniec) | Garbarnia – Rozwój 2:1 (koniec) | Odra O. – Ruch 1:5 (koniec)
Korona – Stal M. 1:1 (koniec) | Pogoń – Jeziorak Załom 2:0 (koniec) | Lech P. – Ufa 0:0 (koniec)
Orkan – Gryf 0:9 (koniec) | Olimpia E. – Przodkowo 1:0 (koniec) | Jagiellonia – Łudogorec 1:1 (koniec)
Odra Opole
1:5 (0:2)
Ruch Chorzów
Sobota 21.01.2017, 11:00Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

85
    Gol dla Ruchu!
    Walski centruje przed bramkę rywala, gdzie świetnie ustawiony jest JAKUB ARAK, który kieruje futbolówkę do bramki!

82
    Gol dla Odry!
    Indywidualna akcja BARTOSZA SOBCZYŃSKIEGO zakończona celnym uderzeniem!

61
    Przybecki zagrywa do wychodzącego na pozycję KAMILA SŁOMY, który pewnym uderzeniem podwyższa prowadzenie!

58
    Do futbolówki ustawionej na 11 metrze podchodzi ŁUKASZ SURMA i pewnym uderzeniem pokonuje Ziarko!

18
    Dośrodkowanie przed bramkę Dijnara, wykorzystuje to EDUARDS VISNAKOV, który podwyższa prowadzenie.

1
    Ależ otwarcie chorzowian! Kamil Mazek podaje do ŁUKASZA MONETY, który pewnym uderzeniem wyprowadza Ruch na prowadzenie.

Piotr Grabowski

Gole: 82. Sobczyński – 1. Moneta, 18. Visnakovs, 58. Surma (kar.), 61. Słoma, 85. Arak

Odra Opole: I połowa: Kowalczyk – Trznadel, Kowalski, Bodzioch, Brusiło, Peroński, M. Gancarczyk, W.Gancarczyk, Wodecki, Niemczyk, Stasiowski
    Zmiany: II połowa: Ziarko – Sobczyński, Grądowski, Przystalski, Winiarczyk – Wrzesień, Sypek, Nowak, Bryłka, Marek Gancarczyk – Wolny.

Ruch Chorzów: I połowa: Hrdlicka – Konczkowski, Helik, Kowalczyk, Dinjar – Mazek, Urbańczyk, Lipski, Moneta – Visnakovs, Niezgoda
    Zmiany: II połowa: Miszczuk – Komarnicki, Cichocki, Oleksy, Pazio – Walski, Surma – Przybecki, Nowak, Słoma – Arak