Liverpool – Swansea 2:3 (koniec) | Bournemouth – Watford 2:2 (koniec) | Crystal Palace – Everton 0:1 (koniec)
Middlesbrough – West Ham 1:3 (koniec) | Stoke – Man Utd 1:1 (koniec) | West Bromwich – Sunderland 2:0 (koniec)
Man City – Tottenham 2:2 (koniec)
A.F.C. Bournemouth
2:2 (0:1)
Watford F.C.
Sobota 21.01.2017, 16:00 • Dean Court, Bournemouth • Angielska Premier League • Runda 22

Artur Boruc niestety nie zachował czystego konta i puścił dwie bramki po rzutach rożnych. Polak raczej nie mógł powstrzymać tych trafień, lecz raz świetnie zatrzymał uderzenie Holebasa! Watford nie atakowało więcej, także Polak nie mógł się wykazać. (18:02:49)

Watford dwukrotnie obejmowało prowadzenie, ale także dwukrotnie traciło jednobramkową przewagę! Remis jest chyba najsprawiedliwszym rezultatem, chociaż to Bournemouth miało znacznie więcej sytuacji w dzisiejszym spotkaniu. Ostatecznie oba zespoły dzielą się punktem i dopisują go do swojego dorobku!
    Ostatecznie podział punktów w Bournemouth!

90+4

90+4
    Piłka wpada do bramki Gomesa, ale bramka nie może być uznana! Arbiter dodatkowo ukarał żółtą kartką Cooka, który w tej akcji zagrał z premedytacją ręką!

90+3
    Bardzo aktywny jest świeży Pugh, który napędza teraz wszystkie ataki Bournemouth! Watford jest w bardzo głębokiej defensywie, oni walczą o przetrwanie!

90+1
    Jeszcze jeden stały fragment gry dla gospodarzy! Bournemouth naciska praktycznie przez całą drugą połowę, miejscowi mają ogromną ochotę na zgarnięcie pełnej puli!

90
    4 minuty dłużej potrwają dzisiejsze zawody! Czy któraś drużyna zdoła zgarnąć 3 punkty?

89
    Mecz wchodzi naprawdę w decydującą fazę! Do ataku zbierał się Ighalo, ale asystent sędziego podnosi chorągiewkę w powietrze! Spalony Watford i nie będzie żadnych emocji pod bramką Boruca!

88
    Zmiana w drużynie Watford F.C.: z boiska schodzi Abdoulaye Doucouré, na boisku pojawia się Odion Ighalo.

87
    Ale ekipa Watford także nie daje za wygraną! Goście mają wrzut z autu na wysokości pola karnego przeciwników, tutaj także może być ciekawie!
    86. Arbiter także potrafi przyaktorzyć.

86
    Gospodarze zmarnowali stały fragment gry w najgorszy możliwy sposób. Arbiter dopatrzył się przewinienia w walce o piłkę i za moment Gomes będzie wykopywał piłkę sprzed własnej bramki.

85
    Wilshere zostaje sfaulowany i Bournemouth będzie miało kolejne okazje do dośrodkowania w szesnastkę Gomesa! Czekamy na wznowienie gry!

84
    Zmiana w drużynie Watford F.C.: z boiska schodzi Christian Kabasele, na boisku pojawia się Craig Cathcart.

83
    Trzeba przyznać, że ta bramka należała się gospodarzom! Mieli oni mnóstwo okazji w przeciągu całego meczu, a Watford strzelało tylko po rzutach rożnych! Co wydarzy się następnie?
    82. Benik Afobe (BTH) - 2:2

82
    Gol dla Bournemouth!

Ależ wejście zanotował BENIK AFOBE, który dopiero 8 minut temu zameldował się na murawie! Bardzo dobre podanie do Afobe, który oddaje strzał z obrońcą na plecach. Znów mamy remis i ostatnie minuty zapowiadają się co najmniej ciekawie!

81
    Zmiana w drużynie A.F.C. Bournemouth: z boiska schodzi Ryan Fraser, na boisku pojawia się Marc Pugh.