Goffin – Dimitrow 0:3 (koniec) | Nadal – Raonic 3:0 (koniec)
Milos Raonic
Milos Raonic (3)
0
4 67 4
Środa 25.01.2017, 09:35 • Rod Laver Arena, Melbourne Park • Australian Open - Mężczyźni - Australian Open (kort twardy) • Ćwierćfinał

6:4
    Koniec! Raonić idzie do siatki i Rafa ponownie to wykorzystuje i Milos obija siatkę!

40-0
    Cóż za akcja! Na prawo i lewo rozrzuca Rafa. W końcu zaskakuje Kanadyjczyka drop shotem i mamy meczbola!

5:4
    Czysty gem! As serwisowy Rafy!

4:4
    Pewny atak Raonicia, który kończy tego gema pewnym atakiem.

4:3
    Autowe zagranie Raonić dosyć pewnie wygrywa swojego gema serwisowego.

3:3
    Autowy return po stronie Hiszpana i znów mamy remis w tym secie.

3:2
    Wyrzucający serwis i kolejny, autowy return Milosa.

2:2
    Idealne dogranie po skosie do linii i Rafa bez szans na udane zagranie!

2:1
    Kolejny skuteczny atak po skosie przeciw nogom Kanadyjczyka i to Nadal pewnie wygrywa tego gema.

1:1
    Raonić zbiega do siatki. Rafa próbuje go minąć passing shotem, ale Kanadyjczyk wyczuwa intencje rywala i broni się pewnym atakiem.
    2:0; 1:0 - Rafael Nadal

1:0
    Autowy atak w wykonaniu Kanadyjczyka i to Rafa bardzo pewnie wygrywa tego gema.

7:6
    Atak po taśmie w aut! Raonić przegrywa tego seta na własne życzenie!

8-7
    Return Raonicia ląduje na siatce i to teraz Rafa ma setbola!

4-6
    Top spinowy lob w wykonaniu Kanadyjczyka i to on będzie mieć setbola!

4-5
    Jest kolejny mini break! Passing shot po skosie Nadala, który mija rywala zbiegającego do siatki.
    1:0; 6:6; 3-4 - Milos Raonic

3-4
    Pierwsze mini przełamanie! I to po jakiej akcji! Najpierw cross backhandowy, a potem stop volley w wykonaniu Raonicia!

6:6
    Jeszcze jeden as serwisowy Rafy! Tym razem zagranie do środka i przed nami tie-break!

5:6
    A teraz return autowy po strony Rafy.

40-A
    Nieudany drop shot w wykonaniu Rafu! Trafia w siatkę i kolejny setbol!

15-40
    Drugi podwójny błąd serwisowy i mamy piłkę setową dla Milosa!

4:5
    Atak po skosie w wykonaniu Raonicia przeciw nogom rywala kończy tego gema!

30-30
    Kapitalny atak mijający Raonicia będącego przy siatce! Milos sprawdza i okazuje się, że piłka minimalnie na aucie!

3:4
    Drugi as serwisowy z rzędu Kanadyjczyka i to on wygrywa swojego gema.

3:3
    Po prostej uderzenie Nadala i Kanadyjczyk bez szans!

2:3
    Nieudany atak Hiszpana i to znów Milos pewnie wygrywa swojego gema.

1:2
    Autowy return Rafy i to serwujący Kanadyjczyk ponownie wychodzi na prowadzenie.

1:1
    Kąśliwy serwis Rafy i Milos obija returnem siatkę! Hiszpan wygrywa tego gema!

40-A
    Autowy atak w wykonaniu Rafy i to Milos ma pierwszego breaka w tym spotkaniu!

0:1
    Atak Rafy trafia w siatkę i to Milos wygrywa pewnie tego gema.
    1:0; 6:4 - Rafael Nadal

6:4
    Wyrzucający atak, a potem Nadal przy siatce atakuje w punkt i to on wygrywa pierwszego seta!

40-15
    Wyrzucający serwis, a potem otwarty kort i Nadal przed szansą na wygraną w tym secie!

5:4
    Czwarty as w tym gemie Milosa i to on wygrywa to rozdanie! Za chwilę Rafa będzie serwować po wygraną w tym secie.

5:3
    Return Raonicia kończy swój lot na siatce. Kolejny pewny gem wygrany przez Rafę.

4:3
    Kapitalne zagranie lobem Nadala, który dostrzega tutaj słabość Kanadyjczyka. Ten jest wysoki i ma problemy z celnym zagraniem! Wybija na aut i mamy przełamanie!

40-15
    Świetny atak Nadala po skosie obok rywala zbiegającego do siatki i mamy dwa breaki!

2:3
    Odwrotny cross Raonicia, a potem zbiegnięcie do siatki i atak po prostej przeciw nogom.

40-30
    Pierwszy break! Świetna wymiana, w której stop volleyem próbuje atakować Kanadyjczyk, jednak wybija na aut!

2:2
    As serwisowy na koniec tego gema.

1:2
    Autowy return w wykonaniu Hiszpana i Milos także bardzo pewnie wygrywa tego gema.

1:1
    Szybki gem. Raonić podcinką wybija na aut i to Nadal pewnie wygrywa!

0:1
    Potężny serwis do środka Raonicia i rywal nie trafia czysto w piłkę i to Kanadyjczyk wygrywa pierwszego gema.